• darphin cc krem

  1.
  Herkes pürüzsüz, sağlıklı ve canlı bir cilt hayali kurmaktadır. Cilt ne kadar temizlense de bakım da yapılsa gerek hormonal nedenlerden dolayı gerekse çevresel nedenlerden dolayı bu pek de mümkün olmamaktadır. Cildin kuru, aşırı kuru, karma, yağlı, aşırı yağlı, normal gibi tipleri vardır ve hepsinin ciltte gösterdiği reaksiyonlar da bambaşkadır. Bunun ile birlikte çevresel koşullar olan; olumsuz ve kirli hava şartları, güneşin zararlı ışınları, sıcak veya soğuk duşlar, alkol, sigara, yetersiz ve dengesiz beslenme gibi durumlar da cildin tepki vermesine sebep olmaktadır. Tüm bu durumlar sonucunda ciltte kuruluk, kaşıntı, kızarıklık, pullanma, tahriş gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Tüm bu olumsuz durumları en aza indirmek ve yok etmek için, cildimize en uygun makyaj temizleme ve bakım ürünleriyle, cildimize hak ettiği temizliği ve bakımı sağlamamız gerekmektedir. Yine de tüm bu temizlik ve bakıma rağmen ciltte renk eşitsizlikleri, donukluk gibi olumsuzluklar gözlenebilmektedir. İşte bu kısımda makyaj kadınların idmanına yetişmektedir. Cilt eşitsizliklerini gidermede ve cilde parlaklığını, canlılığını kazandırmada en etkili ürünlerden birisi de CC kremlerdir.

  CC kremler, ciltteki renk eşitsizliklerini, kızarıklıkları giderirken aynı zamanda cildi nemlendirmekte, cilt lekelerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına da yardımcı olmaktadır. Cilt kusurlarını kapatmada hemen hemen bir fondöten kadar etkili olmaktadır. CC kremlerin fondötenlere göre bir diğer avantajı da fondötenin ciltte yarattığı ağırlığı, CC kremin yaratmaması ve çok hafif neredeyse hissedilmez bir yapıya sahip olmasıdır. CC kremlerin en az kendileri kadar çok tercih edilen bir diğer çeşidi ise BB kremlerdir. Bu iki ürünü birbirinden CC kremin, BB kreme göre daha besleyici ve zengin bir içeriğe sahip olması ve cilt lekeleri üzerinde daha iyi sonuçlar veriyor olmasıdır.

  Darphin CC Krem ile pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmak hiç de kolay değil. Darphin CC Krem, özel yapısı ile cilt yüzeyindeki bütün kusurları ve renk eşitsizliklerini kapatırken aynı zamanda cilde sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm de kazandırmaktadır. İçeriğinde bulunan SPF 35 sayesinde cildi güneşin zararlı UV ( UVA – UVB ) ışınlarına karşı da korumaktadır. Ciltte oluşabilecek foto yaşlanma, kuruluk, lekelenme gibi cilt sorunlarına karşı koruma sağlamaktadır. Cildi nemlendirirken aynı zamanda da ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olmaktadır. Yaz, kış kullanılabilen ürün, gözenekleri tıkamayan, akne ve sivilce oluşumuna sebebiyet vermeyen bir yapıya sahiptir. Doğal kapatıcı özelliği ile cilt kusurlarını kapatırken aynı zamanda cilde kadifemsi bir görüntü ve parlaklık da katmaktadır.

  Darphin CC Krem’ in özellikleri nelerdir?
  1. Cilt kusurlarına karşı kapatıcı özelliğe sahiptir.
  2. İçeriğinde bulunan SPF 35 güneş koruması sayesinde cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaktadır.
  3. Cilt kusurlarını örterken, cilde çok yönlü bakım ve nemlendirme de sağlamaktadır.
  4. Cilde ışıltı ve canlılık sağlamaktadır.
  5. Cildin pürüzsüz, kadifemsi ve bakımlı bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.
  6. Zamanla oluşan ince çizgiler ve kırışıklıkları başarılı bir şekilde kapatırken aynı zamanda da azalmaları için bakım sağlamaktadır.
  7. Paraben, SLS ve kimyasal madde içermemektedir.
  8. Gözenekleri tıkamayan, akne, sivilce ve leke oluşumunu engelleyen, hafif ve doğal bir içeriğe sahiptir.
  9. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
  10. Işık yansıtıcı inciler ve doğal pigmentlerden oluşmaktadır.

  Kullanılmak istendiği zaman ürün, temiz ve kuru cilde uygulanması gerekmektedir. Yeterli miktarda ürün alındıktan sonra cilt üzerinde yukarı doğru masaj hareketleri ile uygulanmaktadır. Tercihe göre makyaj süngeri ya da fırçası da kullanılabilmektedir. Ürün günlük bakıma uygundur. Göz ile temasında bol su ile durulanması gerekmektedir. Ürün 30 ml’ dir.

  25 Mar 19:37:34
  ... 0  :)  0  :( 
 • just for men erkek saç ve sakal bakım ürünleri

  2.
  Erkekler de artık kadınlar kadar bakımlarına önem vermektedir. Özellikle cilt ve saç bakımı ilk sıralarda yer almaktadır. Beyazlayan saçlar ise hem kadın hem erkekte genel olarak büyük bir sorun olarak algılanmakta ve çözümlenmek istemektedir. Kadınlar bu konuda erkeklere göre daha şanslılar çünkü kadın kuaförleri ve kadınların saç boyatması oldukça olağan ve hatta bazıları tarafından gereklilik gibi görülebilmektedir. Fakat hala erkeklerin büyük bir çoğunluğu saçlarındaki beyazlıklara bir son vermek ve çözüm bulmak istese de boyama işlemine sıcak bakmamaktadır. Özellikle de kuaförde boya yaptırmaya karşı daha da önyargılıdır. İşte tam bu noktada Just For Men saç ve sakal bakım ürünleri beyazları kapatan, kolay ve kendi başına yapılabilecek kullanımı ile beyaz saçlarına çözüm arayan erkekler için mucizevî bakım ürünleridir.

  Peki, saçlar neden beyazlar?

  Saçların beyazlamasının en büyük sebebi, saçlara rengini veren melanin pigmentini salgılayan melanosit adlı hücrelerinin sayılarının gitgide azalmasıdır. Melanosit hücrelerinin sayıları azaldıkça melanin pigmentinin salgısı azalmakta ve saç sahip olduğu rengi kaybetmektedir. Rengini kaybetmeye başlayan saçın rengi keratinin rengi olan beyaz renge yaklaşmaya başlamaktadır. Melanosit hücrelerinin kaybı genel olarak orta yaşlarda başlasa da genetik, hormonal, çevresel ve ruhsal faktörlere bağlı olarak daha erken yaşlarda da melanosit hücrelerinin ölümü gerçekleşerek saç kendi rengini beyaza bırakmaya başlayabilmektedir. Gene olarak erken saç beyazlaması genetik bir sorun olduğundan bir hastalık olarak görülmemektedir. Saç beyazlamasına kökten bir çözüm ya da tedavi bulunmamaktadır. Çünkü bu ilerleyen yaş ile birlikte vücudun doğal akışında gerçekleşen bir olaydır.

  Just For Men, uluslararası bir arenada olup erkek bakım ürünleri çerçevesinde sadece saç ve sakal bakımı ürünleri üretmektedirler. Marka sadece Türkiye’ de değil dünyada 15 ülkede, erkekler için geliştirdiği saç, sakal ve bıyık boyalarını satışa sunmaktadır.

  Her ne kadar piyasada tamamen doğal içerik olarak bahsedilse de maalesef saç ve sakal boyalarının içerikleri tamamen doğal olmamaktadır. Fakat bu tarz bazı ürünlerin içerdikleri kimyasal maddeler saç, sakal ve deriye zarar vermeyen kimyasalları kapsamaktadır. Just for men ürünleri de içeriklerinde olabildiğince az kimyasal madde kullanarak doğala yakın bir içeriğe sahiptir. Hiçbir ürünün içeriğinde amonyak ve benzeri kimyasallar bulunmamaktadır. En hızlı ve en kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Ürün yelpazesi üç ana kategoriden ve bu ana kategorilerin kendi içlerinde sahip oldukları çeşitlilikten oluşmaktadır.

  1. Just For Men Saç Boyası: Sadece beyazlayan saçları boyayan ve doğal saç rengine en yakın tona getiren saç boyalarıdır. Şampuan gibi kullanılmaktadır. Saça şampuan gibi uygulandıktan sonra etki etmesi için 5 dakika beklenmektedir. Saçın doğal görünümüne kavuşmasını sağlarken aynı zamanda da saça daha dolgun ve kalın bir görünüm katmaktadır. İçeriğinde amonyak bulunmamaktadır. Saç boyası 5 haftaya kadar etkisini sürdürmektedir.
  2. Just For Men Sakal ve Bıyık Boyası: Sakal ve bıyıklar için özel olarak formüle edilmiştir. Sadece 5 dakika içerisinde sakal ve bıyığın rengine etki ederken cildi en iyi şekilde korumakta ve bakı yapmaktadır. Tek kutu içerisinde birden çok kullanım imkânı sunmakta ve ergonomik fırçasıyla kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Sakal ve bıyıklarınızın gri tonlardan kurtularak doğal rengine kavuşmasını sağlamaktadır.
  3. Touch of Grey Saç Boyası: Bu ürün amonyak ve peroksit yerine aktifleştirilmiş oksijen teknolojisiyle saçlarınızdaki beyazları yok etmeden azaltan bir formüle sahiptir. Tarak görevi gören aplikatörü sayesinde saçları tararken aynı zamanda boyamaktadır. Etkisini 6 haftaya kadar sürdürmektedir.
  Tüm ürünler açık kahve, orta kahve, koyu kahve ve siyah renk seçeneklerine sahiptir.

  25 Mar 19:34:51
  ... 0  :)  1  :( 
 • seyatah ve gezi rerhberiniz

  3.

  Seyahat ve gezi rehberiniz: GezilecekYerler.Com

  Günümüzde iş temposu artık çok fazla herkes zamanla yarıştığı için bünyemiz çoğu zaman bu aşırı yorucu iş hayatını kaldıramıyor ve tabiri caizse error veriyor.

  Modern hayatın getirdiği pek çok kolaylığın yanı sıra iş temposu tam aksi bir şekilde herkesi çok fazla yoruyor ve gezilecek yerler, tatil, seyahat ve ya dinlenme gibi arzular biraz daha geride kalıyor. Bizde Gezilecekyerler.com sitemizde sizlerin bu açlığınızı dindirecek makaleler kaleme alıyoruz. Özellikle çalışan kesim için tatillerini nasıl değerlendireceklerini, hangi otellerde konaklayacaklarını, gece hayatı için hangi mekanları tercih etmeleri gerektiğine dair sürüyle yazılar yayınladık. Hal böyle olunca, güzel insanımız için şimdiden çok sayıda alternatif tatil türleri olan inanç, kültür, doğa, yüzme, kum-güne v.s yazılarımız çok okunmaya başlamıştır.

  Bir diğer amacımız ise sadece insanlara tatil yaptırmak değil aynı zamanda tatillerinin güzel ve huzurlu geçmesi için elimizden gelen ve bildiğimiz tüm tüyoları aktarmaktır. Çok sayıda ipucu ve tatil seçenekleri ile insanların tatile gittikleri zaman dikkat etmeleri gereken hususları söylüyor ve iyi bir tatil geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla ilgili çok sayıda olumlu yanıtlar almaya başladık bile. Örneğin siz Van'a gelipte Akdamar adasına gitmezseniz Van'a gelmiş sayılmazsınız.

  Tüm bunların yanı sıra sitemizde ayrıca gezi hikayeleri, uçuş bilgileri, vize işlemleri, gezginlerden haberler gibi önemli kategorilerde de bilgiler bulabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.


  25 Mar 19:27:50
  ... 0  :)  1  :( 
 • capilactif ürünleri

  4.
  Kişisel bakım ürünleri konusunda 20 yıllık uluslar arası tecrübe ve performanslarını Olimpos Pharma ile 2014 yılından itibaren birleştiren firma, uzman ve deneyimli kadrosu, organik ve bitkisel bazlı, doğa ve sağlık dostu ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Alanında uzman profesyonelleri ile insana değer veren, doğal ve sağlıklı içerikler ile hem doğa hem sağlık dostu ürünler geliştirmektedir. Markanın hedefi pazardaki yerini en saygın ve en güvenilir yapmaktır. Bu hedef için de hiç durmadan her zaman daha iyisi için çalışmaktadır. Ürünün en önem verdiği değerleri; insan odaklı, sağlık dostu, doğa dostu, güvenilir ve kullanım dostu ürünler üretmektir.

  Kişisel bakım kadın ve erkek için en önemli konulardandır. Saç ve saç derisi bakımı da en önemli kişisel bakımlardan birisidir. Saç ve saç derisi çok hassas olduğu için yapılan bakım ve kullanılan günlük ürünlerin de dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Ürünlerin içerikleri hem saç hem de saç derisine ihtiyacı olan bakımı vermelidir. Genetik, hormonal ve çevresel faktörlerden kaynaklanan hassasiyet ve tahrişlere karşı da ihtiyacı olan gerekli bakımı vermesi gerekmektedir.

  Capilactif ürünleri içeriğinin %85 oranda ve bazı ürünlerinde daha yüksek oranlarda bitkisel ve doğal özler içermektedir. Capilactif ürünlerin içeriğinde 9 eşsiz bitki kompleksi bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

  1. Biberiye: Uyandırıcı, yeniden üreticidir.
  2. Sarımsak: Kepeklenme karşıtı, nemlendirici.
  3. Tere: Temizleyici, minerallendirici.
  4. Beyaz Isırgan otu: Canlandırıcı, güçlendiricidir.
  5. Çam: Anti – septik, sebum düzenleyici.
  6. Mastı çiçeği: Astrenjan, yeniden üretici.
  7. Dulavrat otu: Yumuşatıcı, sebum düzenleyici.
  8. Papatya: Anti – septik, temizleyicidir.
  9. Sarmaşık: Astrenjan, yeniden üretici.
  Capilactif ürünleri; şampuanlar, losyonlar ve serumlardan oluşturmaktadır.
  a) Capilactif Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan: İçeriğinde %87 bitkisel aktif kompleks özü bulunmaktadır. Saç derisini uyarırken, saç köklerini güçlendirmekte ve saça ihtiyacı olan yumuşaklığı sağlamaktadır. Saçı beslerken aynı zamanda da güçlendirmek için geliştirilmiştir.
  b) Capilactif Kepek Önleyici Şampuan: Saçta bulunan kepek problemini ortadan kaldırırken aynı zamanda saç ve saç derisine ihtiyacı olan nemi tekrar kazandırmaktadır.
  c) Capilactif Yeniden Dengeleyici Şampuan: Saç derisinde meydana gelen rahatsızlıkları giderirken saç derisini yeniden dengelemekte ve kaşıntı problemlerini ortadan kaldırmaktadır.
  d) Capilactif Rahatlatıcı Saç Bakım Şampuanı: Genetik, hormonal ya da çevresel faktörlerden dolayı saç derisinde meydana gelen hassasiyeti azaltırken aynı zamanda saç derisini rahatlatmakta ve nemlendirmektedir.
  e) Capilactif Okaliptüs Saç Bakım Şampuanı: İçeriğinde bulunan okaliptüs özüyle saçlara ihtiyacı olan nemi ve yeniden oluşumu sağlamaktadır. Saç derisini tazelerken, saçları da yumuşatmaktadır. Saç ekim işlemlerinden sonra en iyi tedavi edici ürünlerdendir.
  f) Capilactif Sık Kullanılan Saç Bakım Şampuanı: İçeriğinde 9 bitkili aktif kompleks ve buğday aminoasitleri bulundurmaktadır. Saça ihtiyacı olan nemi ve canlılığı sağlarken, derinlemesine temizlik ve yumuşaklık da sağlamaktadır.
  g) Capilactif Kepek Önleyici Losyon: Saç derisine uygulanan ve saç derisindeki kepek sorununu çözmeye yardımcı olan bir üründür. Saç derisindeki rahatsızlıkları giderirken saç derisinin yenilenmesini sağlamaktadır. Durulama gerektirmez.
  h) Capilactif Yeniden Dengeleyici Losyon: Saç derisine uygulanan ve durulama gerektirmeyen bir bakım ürünüdür. Saç derisindeki rahatsızlıkları giderirken saç derisinin yeniden dengelenmesini sağlamaktadır.
  i) Capilactif Rahatlatıcı Losyon: Saç derisindeki hassasiyetleri gidererek saç derisini rahatlatan, saç derisine ihtiyacı olan nemi sağlarken saçlara da yumuşaklık katan bir üründür.
  j) Capilactif Saç Bakım Serumu: Saç derisini nemlendirirken saç derisinde meydana gelen kaşıntıyı gidermektedir. Saç derisine uygulayıp, masaj yaptıktan 15 – 20 dakika sonra saç ve saç derisine uygun bir şampuan ile durulanmalıdır. Haftada bir ya da üç kez uygulanabilmektedir. Etkili sonucu alabilmek için en az iki ay düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

  24 Mar 20:54:31
  ... 0  :)  1  :( 
 • benev emlite active leke açıcı krem

  5.
  Cilt lekeleri kadın, erkek fark etmeksizin her yaşta karşı karşıya gelinebilecek bir durum maalesef. Bunun sebepleri farklılık gösterebilmektedir. Kimisinde genetik faktörlerden dolayı gerçekleşirken, kimisi güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinde iyi koruma sağlamadığı / sağlayamadığı için ya da hassas bir cilde sahip olduğu için, kimi kadınlar için hamilelik dönemlerinde ortaya çıkma durumu, hormonsal ilaç kullanımı ve en çok görülen hatta kaçınılmaz olan ise yaşlılık ile birlikte gelen cilt lekeleridir. Bu saydıklarımız tabi ki belli başlı sebepler. Daha birçok farklı ve kişiden kişiye değişebilecek sebepleri vardır.

  Cilt lekeleri oluşum sebebi olarak farklılık göstermektedir ve bu sebeplere bağlı olarak kahverengi ya da siyah lekeler olarak ciltte oluşum göstermektedir. Bu lekeler hücrelerden salgılanan melanin pigmentinin cilt yüzeyinde birikmesiyle oluşmaktadır. (Melanin pigmentinin esas görevi; cildi UV ışınlarının zararlı etkilerinden UV ışınlarını absorbe ederek korumaktır. Ayrıca ciltte biriken toksin maddelerini de naturelize etmektedir.) Bu lekelerin oluşma sebepleri genetik faktörler, güneşin zararlı ışınları, hormonal ilaçlar, hamilelik, yaşlılık vb. gibi nedenler olabilmektedir.

  Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem tüm bu renk eşitsizliği oluşturan lekelerin çözümü için özel olarak formüle edilmiş, mucizevi bir üründür. Düzenli kullanımıyla birlikte kişiye homojen renkte bir cilt görünümü ve pürüzsüz bir cilt vaat etmektedir. Bu renk eşitliği sadece kullanılan dönemde değil ürünün kullanımından sonra da devam etmektedir. Ürünün içeriği kimyasal içerik bakımından oldukça minimize olduğu için hamile ve çocukların kullanımında da bir sakıncası olmadığı yapılan testler sonucunda kanıtlanmıştır.

  Peki, mucizevi Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem’in kullanıcısına sunduğu özellikleri nelerdir?

  1. Ürünün en önemli özelliklerin birisi, içeriğinde “Benev” patentli Pyhllanthus Emblica – Hint Bektaşiüzümü ya da bir diğer adıyla amla - meyvesini bulunduruyor olması. Bu meyve, portakaldan 30 kat daha C vitamini içermekte ve A, B, E vitaminleri, organik asitler ve potasyum, fosfor, bakır, demir, manganez gibi mineraller ile güçlü bir antioksidan olma özelliği taşımaktadır. Böylelikle cildin beslenmesine de büyük katkı sağlamaktadır.
  2. Ürün kimyasal içerikten olabildiğince arındırılmış olduğu için içeriğinde asit içermemekte ve böylece toksit risk barındırmamaktadır.
  3. İçeriğinde parfüm bulundurmamaktadır.
  4. Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem, ciltte yıpranma, tahriş, soyulma gibi yan etkiler göstermemektedir.
  5. Cildin yağ ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktadır.
  6. Özellikle güneşin zararlı ışınlarından ve hamilelikten kaynaklanan cilt lekelerini gidermede oldukça etkili bir üründür.
  7. Yaşlanmaya birlikte ciltte oluşmaya başlayan lekelerin giderilmesine karşı oldukça etkili bir rol üstlenmektedir.
  8. Kimyasal içerik bakımından oldukça düşük değerlere sahip Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem, hamileler ve çocuklarda da güvenle kullanılabilmektedir.
  9. Lekelerin oluşmasına sebebiyet veren melanin pigmentinin ciltte birikmesine engel olmaktadır.
  10. Düzenli kullanım ile birlikte lekenin renginde ton ton açılmalar gözle görülür bir hal almaya başlayacaktır.
  11. Lekelerden dolayı yaşanan ton farklılıklarını gidermek isteyen her yaş ve cinsiyetten birey tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  12. Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem, leke açıcı ürün kategorisinde “en iyi ürün” olarak seçilmiştir ve yapılan dermatolojik testlerden geçerek etkisini kanıtlamıştır. Bununla birlikte Benev salicylic acid, ile birlikte kullanılması önemli tavsiye edilir. Her gün sabah ve akşam olacak şekilde iki kere kullanılmalıdır. Düzenli kullanım ile birlikte etkisi kısa süre içerisinde gözle görülür hale gelecektir. Cilde uygulamadan önce cildin temizlenmesi ve daha sonra kuru cilde parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanmalıdır. Ürünün kullanım sırasında çok fazla kullanılması etkisini değiştirmeyecektir. O yüzden ciltte etkin bir tabaka oluşturacak kadar kullanmak yeterlidir. Göz ve ağız ile temasından kaçınılmalıdır.

  24 Mar 20:48:34
  ... 0  :)  0  :( 
 • mariobet sitesi

  6.
  Türkiye de online oyun ve bahis sektöründe yer almakta olan bahis siteleri arasına şu 2016 senesinin son günlerinde bir bahis adresi daha dahil olmaktadır. Tipobet online bahis markasının adı altında ülkemizde yayın hayatına başlayacak olan Mariobet online oyun ve bahis sitesi bu senenin açılacak olan son bahis sitesidir. Site bünyesinde online ve de canlı olmak üzere iki platform bulunmaktadır. Bunlar arasında bahis ve de casino oyunları bulunmaktadır. Bir çok konuda bahis severlerini memnun etmek adına sitesinde geniş bir oyul ve de bahis yelpazesi açacak olan bu site son derece yasal bir konumda üyelerine güvenilir bir ortam hazırlamıştır. Bu durumda bahis severler için güzel bir olay doğurmaktadır.

  İlgili bu bahis sitesinin bağlı olduğu Tipobet bahis markası Almanya kökenli olmasına karşın Belçika İngiltere Kazakistan ve Gürcistan da toplam 259 bet ofisine sahiptir. Ayrıca bu bahis şirketinin tüm dünya genelinde 3000 den daha fazla sayıda casino oyun aleti bulunmaktadır.

  Mariobet Para Çekme

  Bahis severler kayıt oldukları site içinde kazandıkları paraları anında ve de garantili bir şekilde çekmek isterler. Zaten bir çok üyenin bu platforma dahil olmasının sebebi de eğlenmek ve de bu alanda para kazanmaktır. Mariobet giriş sayfasındaki hesabınızdan para çeker iken aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Anlaşmalı bankalar ile havale ve de cep bank uygulaması
  • Paykasa
  • Astropay
  • Ecopay
  • Ukash
  • Neteller


  Mariobet Canlı Destek

  Mariobet üyelik işleminin ardından site bünyesinde yaşayacağınız her tür sorun için sitenin sizlere sunduğu canlı yardım ve destek hattına başvurabilirsiniz. Bu konuda sizlere 7 / 24 bir şekilde hizmet sunabilen bu bahis sitesi sizin en ufak bir sorun nedeni ile sıkıntı yaşamanızı engellemektedir.

  Detaylı bilgi almak için http://mariobahis.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  22 Mar 19:49:13
  ... 0  :)  1  :( 
 • mariobet'e nasıl üye olunur

  7.
  Online oyun ve bahis sektörüne 2016 yılının şu son günlerinde bir bahis sitesi daha dahil olmaktadır. Bu konu kapsamında piyasa girecek olan site Mariobet online oyun ve bahis sitesidir. İlgili bu bahis sitesinin hemen arkasında Tipobet markasını görmek insanlar için oldukça büyük bir kalite anlamına gelmektedir. Bu sayede daha hızlı bir şekilde yükselişe geçebilecek olan bu bahis sitesi sizlere online bahis ve de online casino oyunları konusunda hizmet sunmaktadır.

  İlgili bu online bahis sitesi hakkında en çok merak edilen soruların başında ise bu sitenin güvenilir olup olmadığı gelmektedir. Bu konuda da tıpkı Tipobet online oyun ve bahis sitesini sahip olduğu gibi curacao lisansına sahiptir. Bu lisans güvencesi ile üyelerine son derece yasal ve de güvenilir bir şekilde hizmet verecek olan site ayrıca üyelerine bonus uygulamalarında ve de parasal işlemlerde de bir çok alternatif sunmaktadır. Tüm uygulamalardan yararlanmak için Mariobet üyelik kategorisinde gerekli işlemleri yapmanız gerekir.

  Mariobet Para Yatırma

  İlgili bu online oyun ve bahis sitesi bünyesinde yer almakta olan para yatırma seçeneklerinin çokluğu ve de bu konuda sitenin vermiş olduğu güven üyeler için oldukça önemli bir hal almaktadır. Bu sayede üyeler kolaylık ile site içindeki hesaplarına para yatırabilirler. Sitenin para yatırma seçenekleri nelerdir buna bir bakalım.

  • Ukash
  • Netteller
  • Paykasa
  • Astropay
  • Ecopay
  • Visa ve master card
  • Havale ve eft


  Mariobet Para Çekme

  Bu bahis sitesi bünyesinde yer almakta olan para çekme işlemlerinin çokluğu site üyeleri için oldukça önemli bir konumdadır. Çünkü üyeler kazandıkları parayı anında ve de kolay bir şekilde çekmek isterler. Bunu da Mariobet giriş ana sayfasında da görebilirsiniz.

  • Banka havalesi
  • Cep bank
  • Paykasa
  • Astropay card
  • ecopayz


  Detaylı bilgi almak için http://mariobet.mobi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  22 Mar 19:48:06
  ... 0  :)  1  :( 
 • giyotin cam

  8.
  10 yılı aşkın bir süredir her türlü yapı işlerinize ait malzeme desteği ve ürün sunumu sağlayan Best Global Yapı Ürünleri olarak, pencere sistemleri ve cam seçenekleri ile de öncülüğümüzü korumaktayız. Pencere sistemlerinden biri olan giyotin cam özellikle kafelerde gerek estetik görünümü sayesinde gerekse kafe amacına uygun kullanışlı bir sistem olması nedeni ile müşterilerimiz tarafından sık olarak tercih edilmektedir. Özellikle yeni açılan kafeler başta olmak üzere kafe görünümünü değiştirmek isteyen kafe işletmecileri değişime pencere sistemlerinden başlamakta olup, giyotin cam tercihi yapmaktadırlar. Bizler kafe sahipleri ve kafe işletmecilerinin bu konuda yanında olup en profesyonel desteği sağlamaktayız. Giyotin camın bu kadar popüler olmasını sağlayan birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenler giyotin cam sistemlerini diğer pencere ve cam sistemlerinden ayırmaktadır. Özellikle kullanımda sunduğu farklılık sayesinde giyotin cam diğer pencere ve cam sistemlerinden daha özel bir alan işgal etmiştir. Giyotin camın en önemli özelliği diğer klasik pencere sistemleri gibi davranmayıp, farklı yönlere doğru olan açma ve kapama alternatifini sağlamasıdır. Bu kavramı biraz daha açacak olursak giyotin cam hem sağa hem sola açılıp, kapanmakla birlikte yukarıya ve aşağıya açılıp, kapanma yeteneği de sağlamaktadır. Seçeneklerini tamamen müşterilerine göre hazırlayan ve seçimlerini müşterilerine bırakan Best Global Yapı ürünleri olarak sizlerin de dekor işlerinizde tüm cam işlerinizi tam da istediğiniz gibi gerçekleştirmeye talibiz.

  Giyotin Cam Özellikleri

  Yıllardır içinde bulunduğu sektörde kazanmış olduğu bilgi ve tecrübe birikimleri sayesinde özellikle cam denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış olan Best Global Yapı Ürünleri firmamız, cam çeşitlerinin tamamında hizmet sunmayı sürdürmektedir. Giyotin cam sizleri için tamamen özel olarak tasarlanan bir pencere sistemi olup, pencere kullanım sıklığının daha fazla yaşandığı kafe tarzı mekanlarda kullanılmaktadır. Neredeyse tüm yapılarda kullanılan klasik pencere sistemlerinin tamamı tek yöne doğru açılmaktadır. Bu algıyı kıran giyotin cam sayesinde farklı tasarımlar oluşturulmakta olup, bu tasarımların bağlamında giyotin cam sağa-sola veya aşağıya- yukarıya doğru hareket ettirilmektedir. Teknik bilgilerin ve tecrübelerin kullanımı ile birlikte aradığınız tüm özelliklere sizlere sunan firmamız aracılığı ile sizlere de en uygun çözümler sunmak isteriz. Giyotin camın diğer bir adlandırılması ise hareketli küpeşte sistemleridir. Bu tip pencere sistemlerinin hareket kabiliyetinden dolayı bu cama benimsenen diğer bir isim ise hareketli küpeşte adı olmuştur. Firmamız ürünleri arasında hareketli küpeşte de mevcut olup 0(212) 295 92 54 hatlı numaramızdan siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir.

  Neden Giyotin Camı Tercih Etmeliyim?

  Giyotin cam kullanışlı bir pencere sistemi olup, özellikle yapıların herhangi bir bölümünde gidilecek değişikliğe uyum sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Firmamız sizlerin beklentileri ve tercihleri doğrultusunda en mükemmelini ve arananını siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir. Yukarı-aşağıya ya da sağa- sola açılıp kapanma özelliğine sahip olan giyotin cam ya da diğer bir ismi ile hareketli küpeşte iki ayrı sınıflamada toplanmaktadır. Hareketli küpeşteler manuel ve otomatik küpeşte olarak sınıflanmaktadır. Manuel küpeşte sitemlerinde sistem kontrolü sizin ellerinizde iken otomatik küpeşte sistemlerinde ise hareket kontrolü bir kumanda aracılığı ile otomatik olarak sağlanmaktadır. Otomatik küpeşte sistemleri manuel sistemlere göre daha fazla tercih edilmektedir. Bu bağlamda benimsenen giyotin cam fiyatları ise sistemin tasarlanmasında uygulanan işleve ve cam kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bir nevi işçilik farklılığına bağlı olarak değişen giyotin cam fiyatları yine kullanılan materyal alternatiflerine göre değişim göstermektedir. Her ne koşulda olursa olsun en titiz işçilik, en kaliteli ürün şartı ile birlikte en uygun fiyat sunumunu bizlerde bulacağınıza eminiz.

  19 Mar 19:12:31
  ... 0  :)  0  :( 
 • bebegimbuyurken.net

  9.
  Bebek büyütmek zorlu bir süreçtir. O minik yavrucağı kucağınıza aldığınız andan itibaren değişir tüm hayatınız. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

  Gerek bebeğinizin sağlığı gerekse gelişimi konusunda hep üzerine titreyeceksiniz. Bebeğim sağlıkla büyüyor mu, bakımları konusunda yanlış davranışlarım oluyor mu diye hep düşüneceksiniz. Hastalandığında üstüne titreyecek, o mutlu olduğunda siz de mutlu olacaksınız o kendini kötü hissettiğinde sizde kendinizi kötü hissedeceksiniz.

  İşte bu durumlarda bir destekçi, bir uzman yardımının her zaman yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Bu noktada internette yalın temiz ve güvenilir bilgiler aramaya başlayacaksınız. http://bebegimbuyurken.net bu noktada ebeveynlerin bir tık yakınında.

  Hurafelerden ve kulaktan dolma bilgilerden uzak, doğru yönlendirmelerle bebeğinizle sizin aranızda bir araç olmayı amaçlayan http://bebegimbuyurken.net de Anne sağlığı, bebek ve sağlığı, bebek gelişimi ve hamilelik süreci ile ilgili bigiler verilmekte.

  Bebeğinizin olası sağlık sorunlarında nasıl davranmanız gerektiği, bebek gelişimi sürecindeki hassas noktaları ve davranış biçiminizi çocuklarda problem davranışlar ve çözüm önerileri gibi bir çok konuda uzman görüşleri ile birlikte size anahtar bilgiler aktarılmaktadır.

  Bebek sağlığı dışında hamilelik sürecinizle ilgili bilgiller, hamilelikte sık karşılaşılan sorunlar ve çözüm özerileri hakkında da bir çok yazı bu blogda yer almaktadır.

  Bizler siz ebeveynler ve anne baba adayları için bu web sayfasını şiddetle tavsiye ediyoruz. İnanıyoruz ki buradan edineceğiniz önemli bilgile ile zorlu yolculuğuza bir rehber katmış olacaksınız.

  19 Mar 15:44:11
  ... 0  :)  2  :( 
 • drone

  10.
  havadan çekim yapılmasına olanak sağlayan küçük şirin teknolojik aygıt. Bu aygıt sayesinde eskiden helikopterler ile zoraki ve masraflı yapılan çekimler şimdilerde pratik ve ucuza halledilebiliyor. Manevra kabiliyetleri olsun, hızları ve aerodinamik yapısı olsun keskin görüntüleri oldukça net bir şekilde elde etmek mümkün

  bununla beraber kullanması da pek bir eğlenceli pek bir zevkli. Şuan için tek sıkıntısı valiliklerin drone uçuşu için pek çok bölgeyi yasaklı uçuş listesine eklemesi olmuş, o da güvenlik açısından anlaşılabilir bir adım. Son olarak hafta sonu bu teknolojik aleti kullanmak, farklı bir deneyim yaşamak için drone kiralama imkanları da bulunmakta.

  günler sonraki edit : bu hizmet için gerekli belge ve donanıma sahip olunması gerekiyormuş. İlgili linke tıklanarak gerekli detayları öğrenebilrisiniz.

  18 Mar 21:39:09
  ... 0  :)  2  :( 
 • nicetürk ile mutlu olun

  11.
  Niceturk.com internet âleminin enteresan yönlerini ve dünyanın gizemini ayağınıza getiriyor. Tüm bildiğiniz klasik web sayfalarını unutun ve Niceturk ile mutlu olun. Sıradan olan hiçbir şeye burada yer vermeyiz. Sizlere ulaşırken binlerce makale arasından en iyi makaleleri seçeriz. En kaliteli kalemlerin tılsımı ile sizleri büyülemek amacındayız. Niceturk.com sizin bağımlılığınız olacaktır. Niceturk olarak bu amaçla, elimizden geleni ortaya koyarak değil her zaman sınırlarımızı zorlayarak sizleri mutlu etmek çabasındayız. Doyurucu bilgiler, enteresan konular, internet, aşk ve sevgi ve aklınıza gelebilecek hemen her kaliteli içerik Niceturk.com da bulunmaktadır. niceturk.com sayfalarında mutlaka size lazım olan bir paylaşım ve içerik bulunur.

  Niceturk Satırlarında Sizler Varsınız

  Niceturk.com sitesini gezenler diğerlerinden nasıl farklı olduğumuzu hemen göreceklerdir. Niceturk sayfalarının satırlarında sizler varsınız ve sizler yaşarsınız. Geleceğimiz ve hayatımızla ilgili birçok konuyu sizlere hazırlarken oldukça özenli davranıyoruz. Çoğu blogları ve paylaşım sitelerini gezen kullanıcıların ne aradığını çok iyi bilir ve ona göre içerikler oluştururuz. Niceturk.com sitenizde Nasıl olur? Neden olur? Niçin? Ne sebeple? Sorularının önüne ve arkasına gelecek her kelime ekinin ve oluşacak her sorunun mutlaka bir cevabı vardır.

  Niceturk Ailesinin Bir Bireyi Olun

  Kaliteli blog ve güzel paylaşımlarımızda niceturk.com adresini sürekli yenileriz. Yerimizde sayma ve güncel olmama gibi bir lüksümüz yoktur. Kullanıcı ve ziyaretçilerimizin hoşnutluğu için sürekli arayış içindeyiz. Niceturk sizin görüşlerinizi ve paylaşımlarınızı her zaman dikkate alır. Sizden gelenleri değerlendirerek yayınlar. Paylaşımlarınız için de sizleri niceturk.com adresine bekliyoruz.
  Sizler de Niceturk ailesinin bir bireyi olun paylaşıma ve kaliteye doyun.

  18 Mar 18:40:43
  ... 0  :)  2  :( 
 • gebze hurdacı

  12.
  Gebze bilindiği üzere Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarının bir arada olduğu ilçe olarak bilinmektedir. Halkı çoğunlukla Güneydoğu illerinden ve Karadeniz illerinden olduğu bilinmektedir. Gebze’nin en güzel yerlerinden birisi olan eski çarşısı ile tüm insanları bir arada toplayan bir anlayışı barındırmaktadır. Gezmek için Gebze Center ideal kapalı yerler arasında bulunurken, Gebze merkeze sadece 3-4 km uzaklıkta olan Eskihisar sahili ile harika bir deniz havası alabilirsiniz. Diğer gezilecek yerler arasında Darıca sahili bulunmaktadır. Birçok mahallesinin bulunması her bölgeden insanın bir arada yaşaması demektir. Gebze hurdacı denilince akla gelen firmalar arasında en çok bizim tercih edilmemiz bu halkın bizi iyi tanıması anlamına da gelmektedir.

  Pirinç madde olarak işlenmesi çok zor bir madde değildir. Pirinç aynı zamanda dövülebilen bir madde olarak görülmektedir. Tabi bu durum pirincin içinde bulunan bakır oranı ile alakalı bir durumdur. Pirincin içindeki bakır ne kadar fazla ise pirinç o kadar yumuşak olur ve şekilde vermesi kolaylaşır. Pirinç maddesi genelde “sarı” olarak bilinmektedir. Bunu nedeni ise görüntü olarak parlak ve sarı bir renge sahip olmasıdır. Ayrıca 13 farklı sarı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik sarıda bulunan çinko ve bakır farklı oranlarda karıştırılmasından dolayı oluşmaktadır. Pirinç içinde bazen alüminyum, kalay ve kurşun gibi maddelerde bulunabilmektedir. Sarı genel olarak, musluk, vana, kilit gibi yerlerde kullanılmaktadır. Gebze hurdacı ise bu maddelerin işlenmesi ve uzun süreli kullanımı ile kullanılmaz hale gelmesi ile oluşmaktadır.

  Uzun yıllardır hurdacılık sektöründe bulunan firmamız hurda fiyatları piyasadaki en yüksek fiyatlar ile almaktayız. Firmamız hurdalarınızı uzman ekibi ile yerinize gelerek, gerekli ölçümleri yapar ve anında fiyat ödemesi yaparak size nakit para kazandırmaktadır. Sarı hurdası içinde barındırdığı maddelerden ötürü geri dönüştürülmesi çok önemli bir maddedir. Bu şekilde hem ülke ekonomisine katkıda bulunulmuş olur hem de doğal kaynaklar korunmuş olmaktadır. Elinizdeki hurdaları bize satarak sizlerde ülke ekonomisinin kalkınmasında ve doğanın korunmasında katkıda bulunmuş olursunuz.* Tek yapmanız gerek şey bizimle iletişime geçmek ve elinizdeki hurdaları bize satmak.

  18 Mar 11:54:02
  ... 0  :)  3  :( 
 • tipobet ödeme seçenekleri

  13.
  Üç yıldır yurt dışındaki başarısını ülkemizde de kanıtlayan ve çok sayıda üyesi olan Tipobet, kullanıcılarına güvenilir ve adil bir oyun ortamı sağlar. Avrupa Birliğine bağlı bir marka olan ve yurt dışında iki yüz elliden fazla çalışma ofisi bulunan siteye, Tipobet Giriş üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Bedeva bonusları, geniş ödeme seçenekleri ve yüksek bahis oranları gibi çok sayıda avantajdan, kayıt olmanız halinde hemen yararlanabilirsiniz. Üye olabilmek için Tipobet Giriş sayfasında bulunan “kayıt ol” kısmına tıklayarak, karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurmalısınız. Formda yer alan soruları eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız oldukça önemlidir. Tipobet teknik ekibi tarafından yapılan kontrollerde evrak ve bilgiler arasında uyumsuzluk tespit edilirse, kayıt işlemleri iptal edilir. Ayrıca aynı mail, telefon ve IP adresi üzerinden birden fazla hesap oluşturulması durumunda sistem tüm hesapları otomatik olarak erişime kapatır. Yapılan bu uygulamalar güvenlik sebebiyle olup, aynı zamanda Tipobet müşterilerini de korumaya yöneliktir. Hızlı ve kolayca para çekme yatırma işlemlerinizi yapabilmek için, Tipobet geniş ödeme seçeneklerini sistemine dahil etmiştir. Cep bank, banka havalesi, paysafecard, comodo, bookie, paykasa, ukash, astropay, ecopayz ve neteller ile Tipobet Giriş üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Hangi finansal yöntemi tercih ederseniz edin, en geç on beş dakika içinde belirtilen tutar Tipobet hesabınıza aktarılır. Ayrıca tüm para transferlerinizi Tipobet Giriş ana sayfası üzerinden 7 gün 24 saat yapabilme imkanı da bulunur. Böylelikle kesintisiz olarak kazanma şansı elde edebilir ve Tipobet Giriş ile oyunlara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Tipobet yatırım yöntemlerine ve güne özel olarak bonus fırsatı da sunar. Hesabınıza para yatırırken bile kazanmak istiyorsanız siteye üye olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için http://www.tipobonus.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  16 Mar 15:45:11
  ... 0  :)  1  :( 
 • kazandıran betist sitesi

  14.
  Binlerce kişinin düzenli olarak Betist bünyesinde yaptığı bahisler, sitedeki oluşumun ne yönde gelişeceğinin de belirlenmesine yardımcı oluyor. Çok uzun bir süre boyunca sadece Betist giriş faaliyetlerinde farklılık görülmüştür. Kayıt olmak için 18 yaşının üzerinde olan herkese sadece birkaç adet bilgi verdiği taktirde bahislerin yapılabilmesiyle ilgili Betist imkanı tanınıyor. Hesabınızı bu imkandan faydalanmak amacıyla açabilir ve sitedeki her türlü özelliği hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Binlerce bahisçinin Türkiye, Almanya gibi bölgelerde oynanan futbol karşılaşmalarına Betist giriş işleminin ardından ilgi gösterdiği görülebiliyor. Sitede herhangi bir hesap açmadıysanız, bahislerinizi yapabilmeniz için bir imkanınız da bulunmayacaktır. Bundan dolayı da mutlaka öncelikle kayıtla ilgili güncel Betist kurallarını incelemeli, daha sonra da hesabınızı oluşturmalısınız. Büyük bir kitle tarafından Betist giriş adresinin günümüzdeki uzantısı merak konusu durumundadır. Yenilenen ve değişen içerikleriyle birlikte hedef kitlesine daha kaliteli içerikler sunmayı amaçlayan Betist yönetimi, bu amacına ulaşabilmek için çalışmaktadır. Hesabınızı açtıktan ve kullanmaya başladıktan sonra kısa süre içerisinde her türlü incelemeyi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu zamana kadar genellikle hangi tarzda ve yapıda olduğu net belli olan değerlerin Betist bünyesinde kullanıldığı biliniyor. Bu içeriklerin her birini güncel özelliklere sahip olan kayıt ve Betist giriş işlemleriyle birlikte sonuca ulaştırabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduğunuz andan itibaren bahisler yapmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için http://www.betist.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

  16 Mar 15:43:29
  ... 0  :)  1  :( 
 • yargılamanın yenilenmesi için itiraz

  15.

  Kesinleşen hapis cezaları, kişinin hürriyetini kısıtlayıcı olduğu için başvurulması gereken belirli kısımları vardır. Bunun içinde öncelikli olarak her türlü hukuki yolun denenmiş olması gereklidir. Ceza infazının gerçekleştirilmesi konusunda belirlenen adımların uygulanmasının hemen ardından ise iyi bir ceza avukatı ile işinizi halletmeniz mümkündür. Hakkınızda verilen bir hüküm olsun ve sizler bu konuda temyiz ettiniz ve tüm onama kararının gerçekleştirilmesi için belirli bir zaman dilimi varıdır. Yargıtay Ceza Dairesi onama kararı vermiş ise bu durumda ise cezanız kesinleşmiş olarak görünür. Ancak bu konuda kesinleşse de belirli açıklar hukuken vardır. Kesinleşen hapis cezasına itiraz işte bunu kavrayacak olan isimler ile çalışmanızda ise yarar vardır.

  Hapis cezası alan kişilerin uygulaması gereken ilk adım ise yargılamanın yenilenmesi için kesinleşen hapis cezasına itiraz olmak zorundadır. Sunu sağlayacak olan kişilerin ise tüm hukuki yolları tükttetiğin düşünmesi son derece yanlıştır. Bunun için mutlaka ceza mahkemelerinde verilen tüm mahkûmiyet hükümlerinin gerçekleştirilmesi için öncelikli olarak Onama kararının çıkması gereklidir. Bu açıdan uç yılı geçen bir mahkûmiyet konusu varsa ve tarafınıza gelen bir tebligat yapılması hakkınızda yakalama kararı çıkartacaktı ve kolluk kuvvetlerinin ise sizi yakalama söz konusu olacaktır. Eğer mahkûmiyetiniz üç yıl ve altı ise sizin için 10 gün içinde bir tebligat ile gelip teslim olmanız istenecektir. Bu durumda ise size iyene yakalama kararı çıkartılması için sizin teslim olmamanız gereklidir.

  Kesinleşmiş olan bir cezanız varsa bu durumda kesinleşen hapis cezasına itiraz ederek yargılamanın yenilenmesi mutlaka yapılmalıdır. Her türlü durumda size yönelik olan davalar hakkında kesin olarak bir infaz durdurma kararı ortaya çıkarılmaktadır. Koşullar her ne olursa olsun, böyle bir hakkınız olduğunu söylemekte yarar vardır. İtiraz hükümleri sonucunda ve Yargıtay onama kararı sonucunda kesinleşen hapis cezasının itirazının yapılması üzerinden kaldırılması da söz konusudur. Her türlü koşul ve detay alt yapı olarak belirlenmeli ve incelenmelidir. Bu şekilde kararın verilmesi üzerinden itiraz sonucunda her türlü kararın geri çekildiği görülmüştür. Bu konuda ise emsal teşkil edilen konular geçmişten günümüze kadar oldukça fazladır.


  09 Mar 18:12:36
  ... 0  :)  4  :( 
 • su kaçağı tespiti su kaçağı bulma

  16.
  Su tesisatınızla ilgili bütün sorunlarda olduğu gibi su kaçakları ve su sızıntıları sorunlarınız için de firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Su kaçağı tespiti firmamız tarafından garantili şekilde yapılmaktadır. Ayrıca bu hizmetimiz sadece Sancaktepe’yle sınırlı olmayıp, İstanbul’un bütün ilçelerinde ve çevre illerde de verilmektedir. Tek yapmanız gereken karşılaştığınız sorunlarda firmamıza başvurmak.

  Sancaktepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. 350 bin nüfusa sahip olan bu yerleşim yeri, 2008 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. İstanbul’un diğer ilçeleriyle beraber su kaçağı bulma firmamız tarafından yapılmaktadır. Basit gibi görüp önemsemeyebileceğiniz bu sorun aslında yapınız için çok büyük problemlere yol açabilecek ciddi bir olaydır. Çünkü uzun süre devam eden su sızıntıları zamanla yapınızın içten çürümesine neden olur.

  Bunun sonucunda yapınız dayanıksız bir hale gelir, sağlamlığını yitirir. Sancaktepe civarında bulunan yapılarınızda karşılaştığınız her türlü su tesisatı problemlerinizi özenle çözüyoruz. İşçiliğimiz sırasında müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü koşulu göz önünde bulundurarak en uygun yöntemlerle çalışıyoruz. Su sızıntısı tespiti firmamız tarafından gerçekleştirilirken mümkün olduğu kadar fayansları ve duvarları kırmadan çalışılıyor. Hatta pek çok zaman fayans ve duvarlarınıza zarar vermeden sorununuzu çözüyoruz.

  Kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 firmamızı arayıp işinde uzman olan ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.Kameralı su kaçağı bulma cihazlarıyla evinizde ve işyerinizde hiç bir duvara,mutfaga banyoya ve oturma odanıza zarar vermeden su sızıntısı tespitini yapabilmekteyiz.

  İstanbul,bursa,kocaeli ve izmit bölgesinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.Garanti kapsamında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Su tesisat sektöründe garantili hizmet veren nadir firmalardanız.

  Verdiğimiz Hizmetler.

  Su kaçağı bulma.
  Su kaçağı tespiti.
  su tesisat arıza tamiri.
  Su tesisat bakım ve onarımı.
  Kırmadan su kaçağı bulma.
  Cihazla su kaçağı tespiti.
  Lavabo tıkanıklık açma.
  Banyo su tesisat ve gider tıkanıklığı açma.
  Logar temizliği.
  Peket bakım ve temizliği.
  Su borsu değişimi ve tamiri..

  Haftanın hergünü ve saati açık olan firmamızdan istediğiniz gün ve tarihde iletişime geçip ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.7/24 su kaçağı tespiti yapan tek firmamız.Acil durumlarınızda 10 yıldır oldugu gibi olmaya devam ediyoruz...!

  08 Mar 16:29:44
  ... 0  :)  1  :( 
 • sektörün güvenliği için vazgeçilmez iskele modelleri

  17.
  İş ve işçi güvenliğinin sağlanması bakımından, güvenli iskelenin eğitimli elemanlar tarafından, gözetim altında kurulması ve sökülmesi gerekmektedir. Otomatik iskelenin bir kere kurulumundan sonra otomatik iskeleye yetkililerden başka birisi müdahale etmemeli, değişiklik yapılmamalı, yatay/düşey boruların, metal platformların yeri değiştirilmemeli ya da bunlar sökülmemelidir. Yapılacak her türlü tadilat yetkili kişilerce yapılmalı ve onaylanmalıdır. Ootmatik İskele kiralama da çok dikkatli olunmalıdır. Güvenilir bilirkişilerden kiralanmalıdır. Güvenli iskele düzgün bir yüzey üzerine kurulmalıdır. Aksi takdirde yüzey farklılıklarını giderecek ve güvenlikli iskelenin teraziye gelmesini sağlayacak yüksekliği ayarlanabilir miller olmalı ve bunlar aracılığıyla güvenli iskele yapılmalıdır. Ayar milleri, üzerine tam olarak basabileceği geniş kalasların üstüne oturtulmalı ve gevşek zeminlerde yük dağılımı sağlanmalıdır.

  İskele panolar metal platformların sabitlenmesi için üstteki panolar alttaki metal platformları kilitlemelidir. Otomatik iskele kiralama yaparken dikkatli olunmalıdır. Yatay korkuluklar paslanmaya sıcak daldırma galvanizlenmiş olmalıdır. Metal platformun her iki başında dikey ayaklara geçecek biçimde güçlendirilmiş kanca bulunmaktadır. Metal platformların her katta sürekliliği sağlanmalı ve binayı çepeçevre sarmalıdır. Otomatik iskelelere sıcak daldırma galvaniz kaplama yapılmak zorunludur. Merdiven sistemi katlar arasında ki iniş çıkışı sağlamak amaçlı kullanılmaktadır. Üzeri tabla ile kaplı olup gerektiğinde açılabilir vaziyete geçebilmektedir. Merdivenler sabit olmayacak, bu yüzden gerektiğinde yukarı asılabilecek ve altında çalışma olana sağlayacaktır. Sıcak daldırma galvaniz kaplama yapılmak zorundadır. Bağlantı güvenli iskeleyi cepheye sabitlemek için kullanılır. Bağlantıların cepheye monte edilen çakma dübeller ile bu düvellere bağlanan elemanlar ile yapılması gerekir. Güvenlik için kullanılan statik projede belirtilen sayıda bu elemanlar ile bağlanması gerekmektedir.

  Projelerde kullanılacak iskelelerin ilk önce TSE belgeli olmasına dikkat edilmelidir. Yetkin kişiler tarafından iskele kurulum projeleri oluşturulmalı ve seçilen iskelenin kurulum ve kullanım şekline göre hesaplamalar yapılmalıdır. İskele kiralama yapan kişiler bunlara dikkat etmelidir. İskele kurulumu tamamlandığı zaman uzman kişiler tarafından kontrol edilerek uygunluk belgesi alındıktan sonra kullanmaya başlanmalıdır. Bu kontrollerin haftada en az bir kez, üzerinde değişiklik yapıldığında, belli bir süre kullanılmadığında ve iskelenin denge sağlamlığını olumsuz etkileyecek kuvvetli rüzgârlar gibi koşullara maruz kalmamalıdır.

  Detaylı bilgi için ankaraiskelekiralama.net yada 0553 119 13 54 telefonundan destek alabilirsiniz.

  07 Mar 21:31:39
  ... 0  :)  1  :( 
 • reyt.in

  18.
  yeni kurulmuş bir reyting ölçüm sitesi. türkiye'de böyle bir eksik vardı, ortaya çıkmaları isabet olmuş diyebilirim. kısaca değinmek gerekirse; sinema, tv, müzik,kitap, araba hatta üniversite konularında oylamalara katılıp görüş bildirebilme imkanı mevcut. mesela az önce vizyon filmlerden recep ivedik'i bularak sırasıyla ; senaryo,kurgu,oyunculuk,müzik kategorilerinin tümüne sıfır puan vererek içimin yağlarını bir nebze olsun erittim. orijinal teması ve arayüz kolaylığı da pek hoş olmuş diyebilirim. reyt.in

  03 Mar 23:54:57
  ... 0  :)  2  :( 
 • internet hız testi

  19.
  Her geçen yıl internetin hayatımızdaki yeri ve önemi artmaktadır, artık her evde internet bağlantısı bulunmakta ve ülkemizde 70 milyon üzerinde mobil internet kullanıcısı yer almaktadır.

  Hal böyle olurken internet hız testi ölçüm sonuçları hayatımızda önemli yer edinmektedirler. Dizi izlemek, film izlemek/indirmek, oyun oynamak, sosyal medya ve youtube üzerinde gezinmek için internete sürekli gereksinim duyarız. Hız testi yapabilmek için mobil uyumlu bu siteyi kullanabilirsiniz.

  Süper hızlı bağlantınız olsun!

  01 Mar 16:10:32
  ... 0  :)  1  :( 
 • mert kültür

  20.
  Mert KÜLTÜR yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Mert KÜLTÜR yeni şarkılarıyla şimdiden gündemdeki yerini aldı.

  Sosyal medyanın tanınan ismi Mert KÜLTÜR, 2011 yılında ''Adrenaline'' single albümü ile karşımıza çıkmıştı.

  Özellikle, 2016 yılında çıkarmış olduğu; ''Trail of Feelings'' ve ''Concussion'' single albümleri ile ses getiren Mert KÜLTÜR, 2017 yılında da "Infectious" ile adından sıkça bahsettirdi. Sosyal medyayı, özellikle Twitter'ı aktif bir şekilde kullanan Mert KÜLTÜR "Infectious" adlı albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Yeni albümü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı, başarılı çalışmalarıyla Türkiye'de olduğu gibi Yurt dışında da sağlam bir hayran kitlesi kazandı.

  ALBÜMDE YER ALAN ŞARKILAR

  Albümün içeriğinde yer alan şarkılar ise şu şekilde ;
  Infectious
  That Day
  Dance Day
  Possession
  Raid
  No Escape
  Breathless
  The Invasion


  Mert KÜLTÜR twitter hesabı olan @MertKultur Youtube kanal ve internet sitesiyle aktif bir sosyal medya kullanıcısı olduğunu kanıtlıyor.

  Albümdeki şarkıları iTunes, spotify ve diğer bütün müzik platformları üzerinden dinleyebilirsiniz.

  İtunes: https://itunes.apple.com/tr/artist/mert-kultur/id1181024031

  Spotify: https://open.spotify.com/artist/6LXMnsRXZLFRRBry3H5Uv4

  Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUbqEUr13aQtN9ZQo1DUw0w/featured

  Mert KÜLTÜR'e resmi profillerinden de ulaşabilirsiniz, Twitter: https://twitter.com/MertKultur
  Mert KÜLTÜR Website: http://mertkultur.com.tr Kendisine başarılar diler, tebrik ederiz.

  28 Şub 19:35:03
  ... 0  :)  3  :( 
 • snapback şapka

  21.
  düz siperli beyzbol şapkasına verilen ad. hip hop kültürü ile bir hayli içli dışlı bir şapka türü. son 2 senedir popüleritesi bir hayli arttı ve gençler arasında hızla yükselen yeni bir trend haline geldi. yaklaşan yaz ayı ile birlikte tekrar en çok talep gören ürünler arasına girebilir.
  şuradan görülebilir snapback şapka

  25 Şub 21:21:56
  ... 0  :)  3  :( 
 • blog açmak

  22.
  2017 yılında pek de zor olmayan eylem. Blog oluşturmak için kod bilmenize, tasarımdan anlamanıza gerek yok. İnternette bir çok kaynak blog açmanız için size yardımcı olacaktır. Orta seviye bir bilgisayar kullanıcısı olmanız blog açmak için hayli hayli yeterli olacaktır.

  blog nasıl açılır ? sorusunu kısa ve yüzeysel bir şekilde özetleyecek olursak, başlıca yapmamız gereken 3 adet işlem var.
  Domain satın almak : Domain site isminizdir, godaddy, vb domain satan şirketlerden cüzzi miktarlar karşılığında domaininizi satın alabilirsiniz.
  Hosting : Hosting barınma demektir, siteye gireceğiniz verileri internette kayıt altına tutacak bir mecraya ihtiyacınız var, burada da devreye hosting girmekte, başlangıç için tahmini aylık 5-8 TL hosting paketleri mevcut.
  Wordpress : Size admin paneli sağlayacak olan sistemdir, Dünya genelinde yüzbinlerce internet sitesi wordpress tabanı kullanmakta. Bu işlemlerinizi bir hayli koalylaştıracaktır.

  16 Şub 21:02:00
  ... 0  :)  2  :( 
 • bize hadi eyvallah

  23.
  Ata Benli ve irem figen isimli kişiler "bize hadi eyvallah" isimli bir sarki yapmislar.

  "her gun binlerce insan bu tür çalışmalar yapıyor zaten, bu kişilerin farkı ne ki?" diyenler için cevap istatistiksel verilerden yani rakamladan gelsin.

  oncelikle yine bu ikilinin yapmis olduklari çalsın sazlar isimli parça apple music Zirvedekiler listesinde ve iTunes Türkiye top 30'da yer almakta. dinleyicinin ve okuyucunun takdir etmesi gerekir ki az bir başarı değil bu. özellikle ios ağının son derece yaygın olduğu(apple olmazsa olmaz hastalığı) ülkemizde böyle bir sıralamada yer almak çok kişinin harcı değil.

  şimdi gelelim Ata Benli ve İrem Figen'in seslendirdiği bize hadi eyvallah isimli şarkıya. sözlük yazarlarının genelinin düştüğü bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak hastalığına yakalanmaksızın önce bir dinlemenizi şiddetle öneririm. şarkı güzel, yorum güzel, beste güzel, sözler güzel, e söyleyenler de güzel, daha ne olmalı ki? bu arkadaşlar bir tarkan değil yahut bir ajda pekkan değil ama belki ileride?

  google'a girip search yapma zamanınızı bile size harcamadan kazandırmak amacı ile ata benli ve irem figen'in seslendirdiği bize hadi eyvallah isimli şarkının önce sözlerini ardından da youtube linkini paylaşayım sizlerle, eminim beğeneceksinizdir.

  sözleri;

  Yıllar geçiyor gibi saniyeler içinde Anlamadın anlamadın ömrünü şeytana mahkum ettin Ama şeytanı yenmek zor değil Oralarda benden yok kaybedince anladın

  Umutlara kandın yanıldın afallandın Doğru yolu bulamadın Şimdi yaptıklarına çok mu pişmansın Son pişmanlık fayda vermez insana

  Hadi bana bana hadi eyvallah Sana bana bize hadi eyvallah Bana bana hadi bana eyvallah

  Hadi bana bana hadi eyvallah Sana bana bize hadi eyvallah Bana bana hadi bana eyvallah

  Ama şeytanı yenmek zor değil Oralarda benden yok kaybedince anladın

  Umutlara kandın yanıldın afallandın Doğru yolu bulamadın Şimdi yaptıklarına çok mu pişmansın Son pişmanlık fayda vermez insana

  Hadi bana bana hadi eyvallah Sana bana bize hadi eyvallah Bana bana hadi bana eyvallah

  Hadi bana bana hadi eyvallah Sana bana bize hadi eyvallah Bana bana hadi bana eyvallah

  ve youtube linki;  keyifle dinleyin.

  12 Şub 20:51:46
  ... 0  :)  3  :( 
 • seo analiz ve takip sağlayan araçlar

  24.

  SEO konusunda kelimelere göre rekabetin ve arama hacminin belirlendiği, arama motorlarında yapılan aramalarda nelere göre değişiklik olup olmadığının göstergesi olan, seo analiz diye adlandırdığımız, SEO konusunda bilgili olan kişilerin en temel hedefe kilitlenmesini sağlayan araçlardır.

  Searchmetrics

  Searchmetris web siteniz ile ilgili genel SEO analiz durumunu sunan bir araçtır. Sitenin hangi anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olduğu, rakiplerinin durumunu, sunduğu araçlar ile bütün süreci yönetebileceğiniz önemli bir araçtır. Proje ekleme ve anlık sorgulama ile iki farklı işlem yapabiliyorsunuz. Proje alanında anahtar kelimeleri ve rakiplerinizi ekleyerek istediğiniz bir siteyi haftalık olarak takip edebilirsiniz. Web site-içi SEO hatalarını da görebilir ve çözüm önerileri de alabilirsiniz. Anlık sorgulamayla proje kısmında detaylı SEO analiz içeren bir raporla da karşılaşıyorsunuz.

  Searchmetrics ilk sorgulama ekranında verilerine bakmak istediğiniz web sitesini yazıyorsunuz. Sorgulamanın sonrasında gelen ekranda ise birçok veriyi gösteren tablolarla karşılaşıyorsunuz. SEO & Paid Visibilty bunlar arasında en fazla kullanılan araçlardan bir tanesidir.

  Searchmetricsin zayıf kalan tarafı ise ‘’Backlink Analysis’’ kısmıdır. Eğer burada kendi oluşturduğu yapıyı kullanan yardımcı aracımız bu konuda da iyi bir performans gösterirse SEO analiz yapan birçok SEO uzmanının kullanacağı tek araç olabilir.

  Ahrefs

  İsim kodlamada kullanılan Ahrefs, site içi SEO analiz ve link analizi konusunda çok kısa sürede otoriter bir aracı haline geldi. Sağladığı kolay kullanım sebebiyle görmek istediğiniz birçok veriyi tek ekranda bulabilirsiniz. Link profillerini karşılaştırarak rakiplerinizinde analizini yapabilirsiniz.

  Moz

  SEO sektörünün öncü lokomotifleri arasında yer alan 2004 yılında Semoz adıyla kurulan diğer otoriter platformlardan farklı bir komünite olarak büyüyen ve gelişen ve sağladığı araçlar ile SEO uzmanlarının işini kolaylaştıran bir konumdadır.

  Yakın zamanda yenilediği, en çok kullanılan araçlar arasında bulunan Open Site Explorer bünyesinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra“Position Checker” ve “Crawl Analysis” gibi link alabileceğiniz yerleri ve sosyal medya verilerini sunan araçlar ile bir çok SEO analiz yapabilirsiniz.

  Raven Tools

  Raven Tools; Moz ve Searchmetrics’e daha fazla benzeyen bir araç olarak SEO, Reklam, içerik ve Sosyal medya ile ilgili verilerinizin tamamını tek araç üzerinde görüp yönetebilirsiniz. Çok detaylı ve kullanışlı bir araç olan Raven Tools ile birçok işleminizi tek bir ekrandan yapabilirsiniz.

  Raven Tools’un araçları ise Anahtar Kelime Analizi, Site-İçi SEO Aracı, İçerik Araçları, Sosyal Medya Araçları, Backlink Analizi, Adwords Araçları’dır.

  Semrush

  Semrush en eski SEO analiz araçlarından bir tanesidir. İstediğiniz bir sitenin detaylı site dışı analizlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Özellikle Semrush’un anahtar kelime aracının çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Araçları arasında; Adwords aracı, backlink analiz aracı, Site-İçi SEO aracı, Rakip analiz araçları bulunmaktadır.

   


  09 Şub 19:28:55
  ... 0  :)  2  :( 
 • dua

  25.
  kişinin inancı gereği yaratıcısına gönderdiği istek ya da şükrana verilen ad. İslamiyet'de de oldukça önemli bir yere sahiptir. İnançlı kimseler çoğu konuda ellerini açıp Allah'a dualarda bulunurlar. Rızk, Şifa, Kısmet bunlardan bazılarıdır.

  Yüzlerce asırdır insanlar manevi ihtiyaçlarını dua ile gidermektedirler.

  04 Şub 00:34:04
  ... 0  :)  1  :(