tayyip erdoğan anamın üstünde yakalansa orospuluk anamdadır

rdm
her kesimden böyle ileri uç aptallar malesef çıkabiliyor. Boyle aptallar ne lidere ne de o lideri destekleyen geriye kalan halka mal edilmemeli. yok illa dalga geçelim aşşağılayalım diyorsanız size karşı mahalleden de örnekler verebilirim.

bu da benim örneklemim olsun.


kurtulus savasini hepten birlik olarak basaran, dusmani maglup eden, yemeyip yediren giymeyip giydiren bu milletin evlatlari nasil bir mutasyona ugradilar da daha 100 yıl olmadan bu hali aldilar, bilim dahil kimse bunun cevabini veremez.

sırf atasına benziyor diye ne idiğü belirsiz adamdan çocuk yaptırma telkinlerine, bunu da açıkca söyleyemeyip ima etmelere; http://bit.ly/2oAoeCp

bu ilk degil malum, turlu turlu organizmalar var bu sekilde. gönül isterdiki bu hadsiz adama haddi bildirilsin ama o da ne bu aptal öneriye koşan atatürkçü bir bayan, sırf atasına benziyor diye bu adamın altına yatmayı zaten daha önceden düşünmüş ama "evli" olduğu için kocasından çekinmiş. başa aptallar da "bu kadına haddini bildirmek" şöyle dursun, bizimle dalga geçecekler biz bu kampanyayı gizli yürütüyoruz derdinde.

http://bit.ly/2o1xIJhbak bu da işi hepten abartanlardan. "göt kılı" olmaktan bir kaç km öteye taşımış mevzuyu;
https://mobile.twitter.com/seciibb/status/756073242297790464

deformasyon kelimesinin tam tanimi oldu bu ulke insani, sonumuz hayrola.
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol