mansur yavaş

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını İndirmek için lütfen tıklayınız.
beypazarı halkının cok sevdigi insan. gerci kendisini takdir etmemek elde degil. beypazarının tarihi ve turistik dokusunu korumak icin elinden geleni yapmakla kalmayıp yore halkını da bu konuda bilinclendirmis ve tesvik etmistir.
diger belediye ba$kani adaylarina nazaran daha guven verici bir konu$ma tarzi, daha samimi bir cehresi var sanki. kendisini ilk defa bugun gordum, bugun izliyorum ama bende guven sagladi bir nebze. seyircilerden bir tanesi "beypazari belediyesinin $u kadar borcu var deniliyor?" dedi, adam duraksamaksizin "evet var, kabul ediyorum" dedi. bu adam kazansin belediye ba$kanligini.
siyasi görüşünü bir kenara bırakıp sadece hizmetlerinden ve projelerinden bahsetmesine rağmen, karşısındaki üniversite öğrencileri sürekli sağ şöyle sol böyle tarzında sorular sorarak, ülkemizde insanlarımızın yerel seçimlere bakış açısını anlamamızı sağlamıştır.
seviyorum bu adami, hakkatten seviyorum ama secimlerde hemen hemen hic $ansi yok gibi.

melih gokcek’in falan mitinglerinde onbinlerce insan varken bu adamin mitinginde onlarca ki$i var, onlari da seyyar saticilar olu$turuyor. sonup yoklup kaybolacak ya, ben ona yanarim.
gazete haberlerine göre partisinin ankaradaki seçim afişlerinin hiçbirinde resmi olmayan belediye başkanı adayı. mhp sadece bahçeli ve sandık resimleri kullanıyormuş.
mhpnin belediye başkan adayıdır,
kendisine ait reklam panolarnın ancak kavşaklara konduğunda işe yarayacağını düşünmekteyim. hani insanlar, adını gördüğünde yavaşlar da, fazladan "dur!", "yavaş!" gibi tabelalara gerek kalmaz, belediyeye de boşu boşuna masraf çıkmaz.
melih gökçek’i seçimlerde tek zorlayacak adaydır ki bu sıralar gökçek iyice panikleyip sağa sola saldırma moduna geçmiştir.
ankara icin tek favorimdi. sakin sakin konu$ur, hakaret etmez, iftira atmaz, sessiz sakin bugune degin yapmi$ oldugu icraatlari anlatir, insanda samimi bir hava uyandirir, guven telkin ederdi.

yazik oldu.

ankara’da ki secimlerin iptalini rica ediyorum ysk’dan. mansur yava$’i secsinler, guzel olsun ankara.
chp tarafindan ankara buyuk sehir belediye baskani adayi olarak aciklanmasi neredeyse kesinle$mi$. bugun kemal kilicdaroglu tarafindan aciklanmasi bekleniyor.
chp’nin ankara buyuksehir belediye ba$kan adayligi parti meclisinde de kabul edilerek resmen aciklandi;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25421765.asp
0 /