kayleigh mcenany

meekma
beyaz saray basın sözcüsü

hem güzel hem akıllı..akıllı derken ciddi şekilde yüksek bir zekadan bahsediyorum. kadın en stresli şartlar altında bile çakalca sorulara çatır çatır cevap veriyor, en karmaşık ifadeleri, cümleleri teklemeden söyleyebiliyor.

old school katolik olmasından mütevellit yüksek disiplinli.. sanırım bir açıklaması bu, dersine iyi çalışıyor.. ama disiplin tek başına bu kadarına yetmez.

amerikan seçimleri henüz bitmedi. medyaya inanıyorsanız keyfiniz bilir.

abd'deki seçimler katakulliye getirilmeye çalışıldığı gibi bitecek olursa sadece seçimler değil bu dünya üzerinde insanca bildiğimiz her şey bitmiş demektir..

biraz projeksiyon için


bunlar tek video bakarak çözebileceğiniz mevzular değil. dünyada ne olup bittiğini biraz daha iyi görebilmek istiyorsanız medya tarafından gözünüze sokulanlar dışındaki alternatifleri araştırmanız, düzenli bir şekilde ve titiz bir gözle gidişi izlemeniz gerekiyor.

acı olanı bu mevzuların bizi ilgilendirmemesi gerekiyor aslında, ama atanmış politikacılarımız sayesinde müstemleke olmamıza bir adım kaldı.. o yüzden abd'de olanlar bizi çok ilgilendiriyor. malesef.


neyse. abd'de seçim henüz bitmedi.. dediğim gibi; bittiyse zaten çok şey de bitmiş demektir..

ama bitmediyse eğer bir ihtimal binyılın şovuna giriş yapıyoruz. iyi mi kötü mü bilemem..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol