kamala harris

abd'nin yeni başkan yardımcısı adayı. aday demişken, orada başkan adayları kendi yardımcılarını seçiyor; yoksa oy verenler joe biden'a oy verenler. öyle de bir sistem.

neyse, şimdi bu kadınla ilgili bir kaç haber bırakalım ki düşmanımızı tanıyalım.

2016 yılından beri senatör olan bu ablamız, siyahi bir baba ve hintli bir annenin kızı. bunu da seçimlerde sık sık kullanıyorlar.olsun, nabza göre şerbet vermek bütün politikacıların yaptığı bir şey değil mi? bu yüzden ciddi haberlere bakalım:

nisan 2020: harris diyor ki, "joe biden hakkındaki tecavüz / taciz iddialarında kurbanlara inanıyorum". bunların arasında yıllar öncesine ait olanlar da var, yakın zamanda olanlar da. bu joe biden'ın ne büyük bir şerefsiz olduğunu şu videodan da görebilirsiniz, 34. saniye:


temmuz ayının başında haberlere düşen bir olay; bu kadının mikipedya hesabını çok ciddi elden geçirip temizlemişler / temizliyorlar. hakkında yazan olumsuz şeyler direk siliniyor.

aynı hafta içinde, bir gazete "joe biden'ın başkan yardımcısının Kamala Harris olacağı netleşti" diye bir haber sızdırıyor. kimse anlamıyor tabi bu olay nasıl oldu diye; sonuçta bu kadın değil mi biden'ın tacizci olduğunu söyleyen?

bir kaç hafta içinde de başkan yardımcısı adayı oluyor.

diyeceksiniz ki "bu politikacılar hep böyle dönek, ne var ki bunda?". haklısınız; ama tek yürek hareket ettikleri ve hiç birinin kimseyi satmadığı tek bir amaçları var: çocukları taciz etmek.

yukarıdaki biden videosunu gördünüz; "joe biden swear-ins" yazarak daha çok çocuğu rahatsız ettiği şeyleri görebilirsiniz. kamala harris'in tarafı da boş değil.

2019 yılında bu kadın savcı iken, katolik kilisesinin çocuk tacizi davalarının tamamına gizlilik kararı getirerek tacizcilerin kimliklerinin öğrenilmesini ve davaların ilerlemesini engellemiş.

şu hakkında filmler çekilip herkesin uyandığı Epstein var ya? bir dava sürecinde daha az ceza verilmesi karşılığında bu adamın avukatlarından para almış. aynı zamanda bu kadının, epstein'in adasına gittiğine dair iddialar var ama kaynak bulmadan eklemiyorum.

hiç bir politikacıya güvenmeyin; ne türkiye'de ne dünyada. amaçları zarar, amaçları pislik; insan olana düşman ve çocuk tacizcisi bir güruh bunlar. hesabı sorulurken patlamış mısırlarla izlemek nasip olur umarım hepimize.

kaynaklar:
[url]https://apnews.com/c70a21451ac64c99af1525af0bd73a26[/url]
https://www.foxnews.com/media/politico-biden-vp-kamala-harris-running-mate-mistake
https://thehill.com/homenews/campaign/437107-harris-i-believe-biden-accusers#.XzL8x1qo1ot.twitter
https://theintercept.com/2020/07/02/kamala-harris-wikipedia/
https://www.businessinsider.nl/joe-biden-allegations-women-2020-campaign-2019-6?international=true&r=USbu başlıktaki tüm girileri gör