evdekal

orospu çocuğu yeni dünya düzeni yalakalarının favori lafıydı bu.

evdekal yoksa başkalarını öldürceksin.. pis heriflerin pis propagandaları..


evdekal yoksa ananı öldürürsün, maske tak yoksa deden ölür.. amınıza koyim sizin, propagandanız bile sizin gibi 5 iq'lu..

bakalım evdekalcı yavşaklar hangi alemlere akıyor

bu melis alphan diye bi karı"salgın sıfırlanmadan oteller açılsa, seyahat izni verilse dahi, tatile giden insanların covıd19'a yakalanması halinde o bölgelerdeki hastanelerin kapasitesi zorlanabilir. bu açıkçası, tatil yörelerinde yaşayan yerel halka da haksızlık. bir yaz tatil yapmamak çok mu zor?"

böyle yazmış bu yavşak kardeşimiz ama şimdi tatilde.. negzel..


fahriye evjenle kocası yakışıklı burak vardı evdekalcı tayfadan. örnek davranış mörnek davranış naralarıyla baya bi yalamışlardı bu ikisini.fahriye de bodrumlara uzamış
https://www.cnnturk.com/magazin/fahriye-evcenin-bodrum-tatili


bi de murat övüç diye bir ibne vardı.. gorona siksiğinin en civcivli zamanlarında videolar filan atardı, beyinsiz govikçi kitleler de yalardı bunu.sonra yeşim salkım'a orospu dedi bir anda yalayıcıları döndü.. iki ay önce işimi kaybederim korkusuyla, biraz hava alma isteğiyle sokağa çıkan insanlara küfür ederken, çahil insanlar filan derken iyiydi ama.


tiksindirici bir güruh bu.. fazla akılları çalışmayan ne söylenirse yapan propaganda makineleri.


size bir hayat tüyosu vereyim.. gördüğünüz ama özellikle de "size gösterilen" her şeyi çok dikkatle değerlendirin. doğruyu kendiniz tartmaya, kendi yolunuzu bulmaya çalışın. ne yaparsanız yapın salak insanların öğütlerini dinlemeyin.. ille de birilerini takip edeceksiniz aklına güvendiğiniz birilerini izleyin. yoksa böyle maske tak, evdekal, işin batsın govik var virüs var filan diye diye boka sarar bırakırlar seni ortada..


maske demişken... maskenin bir mucizesi daha ortaya çıkmış dişleri çürütüyormuş..
https://www.oralhealthgroup.com/news/mask-mouth-is-a-seriously-stinky-side-effect-of-wearing-masks-1003954142/

hay allah ya.. kim bilebilirdi ki dişleri çürüten anaerobik bakterilerin maske takınca azıp kuduracağını.. geçmiş olsun :)

hadi gidip maskenizi takın yoksa babanız ölcek!


bu başlıktaki tüm girileri gör