ersin korkut

0 /
independence
yilmaz erdogan’in abartili pohpohlamasi sayesinde herkes tarafindan bkm mutfagin en iyi oyuncusu olarak du$unuluyor, oysa alakasi bile yok. tanrinin vermi$ oldugu tipsizligi sempati toplamak icin kullaniyor hepsi bu. diger oyuncularin pek cogu kendisinden cok daha yetenekli.
selambengeldim
ne yazık ki yetenek yoksunu, ne garip ki bkm oyuncusu. oyunculuğu bir yerde tıkanıyor, insan fenalık geçiriyor ekran karşısında. sonuçta kaybeden, yılmaz erdoğan.
independence
bkm mutfak] tarafından düzenlenen çok güzel hareketler bunlar adlı komedi programının sevilen oyuncularından birisi olan türk sinema, tiyatro, dizi ve reklam oyuncusu.
ersin korkut, 1977 yılında, hakkari’de dünyaya geldi. ilk ve orta dereceli eğitimini hakkari’de tamamladıktan sonra aynı şehirde bir süre taksi şöförü olarak çalışan korkut, iş bulmak amacıyla 1998 yılında istanbul kanatlarımın altında’a taşındı.
istanbul kanatlarımın altında’a geldiğinde bir iş bulmak için uğraşan ve gazete gördüğü ilanı değerlendirerek merter semtinde bulunan bir pizza dükkanında çalışmaya başlayan korkut’un şansı, akrabası olan ünlü oyuncu yılmaz erdoğan’ın kendisini bkm kadrosuna alması ile döndü. bkm’de çeşitli işlerde görev alan korkut, bana bir şeyhler oluyor adlı tiyatro oyununda sahne teknisyeni olarak görev yaptığı sırada yılmaz erdoğan’dan izin alarak oyunda ufak bir rol alarak sahneye çıktı. seyirciler tarafından çok beğenilen ve bol bol alkışlanan ersin korkut, kendisine yeni kariyer olarak oyunculuğu seçti.

ilk olarak cem yılmaz ile beraber doritos reklamlarında yer alan ve “doktor bu ne?” repliği ile izleyicileri güldüren genç oyuncu, 2004 yılında, sevinçli haller adlı mini t.v. serisi ile televizyon dünyasına adım attı.

2005 yılında, yılmaz erdoğan’ın yazar, yönetmen ve oyuncu olarak kadrosunda bulunduğu organize işler adlı sinema filminde rol alarak beyaz perde macerasına başlayan korkut, 2007 yılında şafak sezer ile beraber kutsal damacana ve 2009 yılında, bir yılmaz erdoğan filmi olan neşeli hayat filmlerinde rol aldı.

ersin korkut, bkm tarafından hazırlanan ve de 2008 yılından beri yayınlanmakta olan komedi programı çok güzel hareketler bunlar’ın kadrosunda yer almaktadır.
orqn
oyunculuk namına hiç bir şey yok bu adamda. o her sahneye çıktığında avuçları patlayıncaya kadar alkışlayan insanlar başka birini mi seyrediyorlar anlamıyorum.
elma sekeriiii
kendisinin bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı . bir dönem popçu murat başaran ile çalışan gülferi sarıgül ile fotoğrafları magazin basınının diline düştü bile...


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=52707&rid=2368&p=6
independence
tiple mimikle falan bir yere kadar yuruyebilir, sonrasinda tipinin ve mimiklerinin hernahgi bir ilgincligi kalmayinca da ali$ilir, artik insan gercek yetenekler beklemeye ba$lar, i$te o anda da ersin korkut soner. zira kendisinde oyunculuk anlaminda herhangi bir yetenek yoktur.

benim kendisi ile alakali du$uncem bu.

bu baglamda galip derviş isimli dizide oynatilmasi buyuk hatadir.
independence
kendisi ve daha pek cok unlu isim hakkindaki savcilik iddianamesi mahkeme tarafindan kabul edildi. kendisi ve diger unlu isimler 21 mayis 2014 tarihinde hakim kar$isina cikacaklar.
independence
Survivor yarışmacısı, sanırım sakatlığı sebebi ile yarışmadan elenmek zorunda kalmış. Çok daha acısı kendisi adada yarışırken köpeği ölmüş ve kendisine bunu söyleyemediler hala. Allah sabır versin, adam köpeğinin hasretini her fırsatta ifade ederken köpeğinin öldüğünden haberi yok. Çok acı çok.

15 sene boyunca evladım gibi olan, ailenin bir bireyi olan nazlı kızım Vefat ettiğinde üzüntüden her gece bir büyük rakı içiyordum. Evcil hayvanı, dostu ölmeyen bunun nasıl bir acı olduğunu bilemez, anlayamaz. Allah sabır versin inşallah. Besbelli ki dört patili dostuna çok bağlıydı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol