bir faşist kadın

dayanikli ev kizi
eziktir bu kadın.babasının baskısından kurtulamamıştır.erkekte güç görmek ister.ezilmek ister.yine muhafazakardır da bu kadın aslında.mutlaka dindarlığı vardır.

erkeklerin egemenliğini iyice körükleyen bu kadın sakın ola kadın haklarından falan bahsetmesin lütfen.kendisini kurban olarak görmesi buna el vermez haliyle.vermemeli ama yüzsüz olanları olabilir.bilemezsiniz.bahane bulma savunma mekanizmaları mı yok.var.


boynu bükük kınalı yapıncak da diyebiliriz bu kadına.bir de çirkinse hiç çekilmez.

işi gücü erkeklere yaranabilmek olduğundan,casareti olmadığından erkeğe karşı bile gelemez.ama bir de kabadayılıkları vardır erkekvari acayip komiktir.bu kadını tanımak kadar kolay ne olabilir ki.istediği erkekten mutlaka bulacaktır.çünkü dünyada muhafazakar ve faşistten bol ne var.

faşistlik siyasi görüş anlamında değil kesinlikle.solcu bir kadının da faşizan tavırlar içine girdiğini görebiliriz.karşısında faşist bir solcu erkek vardır muhakkak.bu çok garip bir tanımdır di mi.solcu hem de faşist.konuyu dağıtmak da istemiyorum lakin demeliyim ki kadını kalıplar içine sokmaya çalışan bir erkek asla solcu olamaz.insan haklarından bahsedemez.yine kadın da öyle.

sevdiği erkeği eliyle besler bu kadın.ama yaranamaz hep de aşağılanır.hoşlandığı erkek tipi yine kendisi gibi eziktir o da baba baskısından kurtulamamıştır çünkü.kendisini birey olarak göremez ki bu tip.böyle de tip.

bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol