bambi cafe

taksim meydaninin karikatur halinde hazirlanmis bir takvimini vermekteydi en son gittigimde.takvimi kilic yaparak arkadaslarla oramiza buramiza sokarken yirttik bitmeden yenisini alsak keske.
http://www.bambicafe.com.tr
e-mail : bambicafe@bambicafe.com.tr
alo bambi paket : (212) 292 45 00
geçen sabah yemek yerken bültenlerine şöyle bir baktım. mekanda yemek yiyen gelmiş geçmiş tüm tanıdık şahısların fotograflarını koymuşlar. bir kaç sözlük sitesinden de kendleri hakkında yazan olumlu yorumları yazarlarını belirterek alıntı yapmışlar.

mekan güzel. fiyatları da uygun. üstelik 24 saat gidilebiliyor.
menülerine gerzek bir karikatür koyup değişik reklam denemesi yapan cafe, lokanta, restorant, ve benzeri. e zaten biz oradayız, yiyoruz? neyse, yiyecek içecek olayı bambaşka, ona diyecek lafım yok.
rock n coke ta önündeki kuyruk münasebetiyle en büyük voleyi vurduğunu tahmin ettiğimiz taksim orjinli kült fast food büfesi.kaşarlı dürüm döneri ve atom adlı karışık meyve suyu ki bal da mevcuttur içinde, balki ve kuzen larry den sonra en muhteşem ikilidir.sadece bir adet unisex tuvaleti mevcut olup,yiyecek içeceklerindeki temizlik ve hijyeni burada bulmak mümkün olmaz.derhal halledilmesi gereken bir husustur ancak daha uzun süreler bu şekilde devam edecek gibi görünmektedir.bir de günün ve de gecenin hangi saati olursa olsun tıklım tıklım vatandaş kaynar.yine de siparişleriniz çabuk gelir,garsonları işlerinin ehli ve sıcak kanlı tiplerdir.taksim de kaliteli,lezzetli ve hesaplı bir şeyler yemek için bire birdir.sloganları da aynen şöyledir: bambi hayattır!
mecidiyekoy’de $ube acarak bizi sevince bi$eyler eden bufe.saat 23:00 e degin evlere servisleri var, saat 24 00 e degin de aciklar.kokorecinden tutun da sutlacina kadar her turlu yiyecek de mevcut.

tel:0212 216 15 15
0 /