abaza kızlar

tatminsiz kizlardir. erkeklerin aksine bir kadin salt olarak bedenini sundugu zaman sahiplenecek biri kesinlikle cikar. ama bununla tatmin olmayan, yada daha fazlasini yada belirli birini istiyen kizlar olabilir.

yada cesitli toplumsal, dinsel, cevresel deger yargilari olan. isteyen, hisseden, ama bu yuzden bir yandan da sucluluk duyan kizlar da bu cerceveye alinabilir.

abazalik erkekte ne kadar cirkin duruyorsa kadinda da ayni igrencligi gosterme konusunda eksiksizdir. cinselligin uzerindeki askin yogun ozsulari sulandirilmamali, plastik dislerle kemirilmemelidir.
karşıdan gelen eli yüzü düzgün her erkek kişiyi dürtükleyerek arkadaşına gösteren,hatta birbirlerini bunların üstüne itikleyen kızlardır bana göre.
son zamanlarda sayılarında artış olduğunu farkettiğim bir siktir git demekte sakınca görmediğim yeni modeller.
hayatlarını erkekler kadar özgür yaşayan kadınlar söz konusu olduğunda, kesinlikle kimse olmamasından değil tam tersi seçicilikten kaynaklandığını düşündüğüm doğal durum.
genelde doğu marmara ve çevresinde yaşayan bir ırktır, mesela gürcü, çerkez, türkmen kızlar olduğu gibi abaza kızlarda vardır.
0 /