1 temmuz 2020 erdoğan'ın sosyal medya açıklaması

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını İndirmek için lütfen tıklayınız.
özet olarak kendisinin sosyal medya ile alakali aciklamasi su sekilde;

"Bir bebek üzerinden ailesine ve onların temsil ettiğini düşündükleri değerlere saldıran bu alçakların peşini bırakmayacağız. Yalanın, iftiranın, kişilik haklarına saldırının, itibar suikastlerinin alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şarttır. Bu millete, ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz.İnternet mecralarını kullananlar, suç işleme konusunda layüsel değildir.

Hukuki düzenleme tamamlandığında erişim engeli ile adli ve mali yaptırımlar dahil her türlü yöntemi devreye sokacağız.Türkiye bir muz cumhuriyeti değildir. Bu ülkenin idari ve adli kurumlarını hiçe sayanları biz de hiçe sayarız."

anlasilan o ki sayin cumhurbaskani 26 haziran 2020 erdoğan'ın youtube canlı yayını sonrasinda almis oldugu dislike lar konusunda bir hayli üzgün.

hayir benim anlamadigim sey o yayin kimin fikriydi ve boyle bir sey olacagini ongoremedi mi? ben bile celi gibi dislike yiyecegini daha yayin duyuruldugunda tahmin etmistim. cok bariz bir sey var, sosyal medyada aktroll ordusu haric akp'nin herhangi bir bireyi hos karsilanmaz cunku sizler z kusaginin ne isteklerinden anliyorsunuz ne dillerinden. bir de bu z kusaginin 2023 de oy kullanma yasina gelmis olacaklarini dusunun, bakalim o gunlerde neler olacak.
bu başlıktaki tüm girileri gör