yobazlara laf anlatmak

yıllardır arkadaşım olan ama aynı zamanda yobaz olan biri ile girdiğim diyaloğu aynen aşağıda aktarıyorum.

.. Amerika'daki hortumlara itafen yobazımız bir hortum fotoğrafı koyup, aşağıdaki gibi bir facebook yorumu yapmış,

- Gozlerindeki Korku Tufan Olur
Gözyaşları Yağmur Olur
Dünyaya İner...Kasırga Olur
#AllahınAdaleti
#mazlumunahi
- Ya abi, Amerika'nın başına gelen tufanın Amerika'nın kötü bir ülke olmasıyla, Allah'ın adaleti ile ne alakası var,adamlar sıra dışı iklimsel bir olay yaşıyorlar sadece. Ayrıca o kadar güzel önlem almışlar ki aynı tufan Müslüman ülkede olsa yüz binlerce kişi ölürdü. Adamlarda toplam 70 - 80 kişi öldü. Bütün zararı da sigorta firmaları kaşılayacaktır, çünkü sigorta sistemleri çok iyi işliyor. Yine karlı çıkacaklar. Ortada bir gazap yok yani.
- Musluman ulkelerin uzerinde oynanan oyunlarin karsiligidir bu..Ayni firavunun kendisini Tanri gormesi ve herseyin kendi elelrinde oldugunu gormesi gordukleri azap ve tufanlarda oldugu gibi simdide bir kisi yada bir ulke kalkip butun dunyayi yonetmeye kalkisir ve mazlumlara zulmederse elbette Rabbimde ona bir dur der ve uyarida bulunur..sigirta sirkerleridekendi sirketleri zaten zarar milli hasiladir..Kimsenin olmesini elbette istemeyiz ama vahsete dur deme vakti gelmis demektir
- Bence doğa olaylarının Allah'ın gazabıyla alakası yok. Eğer öyle olsaydı en kafir ülkeler Danimarka,Norveç,Belçika'da taş üstünde taş kalmazdı :)
- Lut kavmi nuh kavmi ve bircok kavmin helak olmalari hep azginliklarin karsiligi doga felaketleriyle karsilik bulmustur !!
- Hollanda'da eşcinsel evliliği serbest, İsrail azıyor, Avrupa, Amerika, Çin azgınlık peşinde, ancak henüz herhangi bir doğal afetin bunları helak ettiğini görmedim. Depremler Seller nedense hep Müslüman ülkelere en çok hasarı veriyor. Binaları sağlam yapmakla,gerekli önlemleri almakla alakalı bence
- Allah bunları once islah etsin insallah eger islahlari mumkun degilse helak olsunlar diyelim

THE END