yeni dünya düzeni

"yeni dunyayi duzen"in sifatidir. kendi begendigi sekilde kurdugu bir duzen vardir. bu duzen cok yakin zamanda irak’ta goruldugu gibi "kaostan duzen yaratmak" seklinde elde edilen bir duzendir. buarada yarattigi kaosu sanki kendisi yaratmamis gibi yapar ve "ben suraya bir el atayim da duzelsin" goruntusu altinda kendi cikarlarina uygun olarak tuttugunu duzer. alabilecegi ne varsa, artik petrol mu, maden mi bu kaostan faydalanarak alir ve duzenledikten sonra adina "yeni dunya duzeni" der.

pek cok kaynakta belirtildigi uzere yeni dunya duzeni ile amaclanan tek bayrak, tek dil, tek dindir. boylece en cok paraya sahip olanin dunyayi yonetme sansi olacak ve kimse ulusal bir butunluk icerisinde olmadigindan karsi cikamayacaktir.
bazı orospu evlatlarının kendi sikimsonik şeytani ritüellerini uygulamak için yüzyıllardır uğraşıp kurduğu hanedanlığın günümüzdeki "hafifletilmiş" adı.

yeni dünya düzeninde "kapitalizm", "sömürü", "emperyalizm" gibi kavramların itibarsızlaştırıldığını ve bunların yerine amdan götten elementler uydurulduğunu görüyoruz. işte yeni dünya düzeninin karşılığı budur. küreselleşme olgusunun kanıksatılması "tek dünya devleti" adı altında son derece gerzekçe önermelerin piyasaya sürülmesidir. (çok ilginç dünyada tek bir devlet kalacak ve bunun merkezi amerika, oyy oyy oyy)

hala buna karşı çıkma şansımız varken uyduruk kaydırık şeylerle birbirimizi bölmeyelim gençler. zaten bu piç kurularının en büyük korkusu bizim herşeye rağmen birlik olmamız.
ilk kez birinci dünya savaşında ortaya çıkmış siyasi bir terim. güçlünün güçsüzü sömürmesine dayanır. bu güçsüzün kötü veya başarısız olmasından değildir(kaddafi). tamamen içten çökertip tek devlet tek dine dönmektir. kısa vadede kulağa komik geliyor ama uzun vadede imkansız değil.

https://www.youtube.com/watch?v=dXu-0C7I2OU
https://www.youtube.com/watch?v=OuKLwDfm4Ng&feature=youtu.be&t=683

madem ki gün geliyor.. söyleyelim... ki söylenmedik bir şey kalmasın.

trol mezarlığında vakti zamanında yazdığım bir şeyi aynen kopyalayarak başlayalım.

adamın biri gizlice evini yaktı..

yangını gördün hemen koştun, can havliyle söndürmeye giriştin… o sırada yoldan geçen biri (“adamın biri”) sana yardıma geldi.. birlikte söndürdünüz evi..

ne hissederdin?

minnet..

“adamın birini” masana buyur eder, onunla ekmeğini bölüşürdün.. evini yakan adamla … çaktın?

bunun adı ordo ab chao.. order out of chaos..

yüzyıllardır uyguladıkları şaşmaz taktiklerden biri. önce bir sorunu yaratır, sonra sorunu çözme bahanesiyle büllüğü dayarlar..

korkmayın.. ilk yapmanız gereken bu.

korku en yakınınızdaki düşmandır. bir şeyleri yenecekseniz önce oradan başlayın.

ve soru sorun..

(bkz:corona testi)
(bkz:pcr)

merak etmeyin verecekleri cevap yok.. ama soru sorulduğunu görünce onlar da panik yapmaya başlayacak,. önce şartları eşitleyelim.

yaratılmış bir yerde yaşayan yaratılmış canlarsınız ve size verilen en değerli armağan da ruhunuz. onu kirletmemeye dikkat edin. ruhunuz temiz kaldığı sürece sizi yenemezler. bunu hep aklınızda tutun.

devam ederiz..

hepinizin evinde un var değil mi? almışınızdır.. üç kilo beş kilo. toz maya.. makarnadır kukarnadır doldurmuşsunuzdur hiçbir mantıklı yanı olmayan "mucizevi çözüm" için..

alın, doldurun tabi eksik kalmasın. yalnız boşuna havuç almayın. havucu onlar verecek.

bu bir yıpratma savaşıdır. istenen şey diz çökmeniz. bunu da havuç ve sopa taktiğiyle yapacaklar..

sopa'nın ne olduğunu gördünüz.. 1 mikron gözenekli bezi ağzına takınca 1 nanometrelik "zehir" ağzına girmeyecek dediler. tak yoksa ölürsün.. sen de yedin. sopa bu. iyi de korkuttu.. şimdi sırada havuç var..

havuç ne peki; 14 gün "mucizevi çözüm" uygulayalım. güzel günler bizi bekliyor.

bu umutla kabul ettin "mucizevi çözümü"

ikinci gün komşun kapıyı çaldı, ağustos böcekliği yapmış gitmemiş markete filan, ya da yaşlı, kimi kimsesi yok. çıkamamış dışarı alamamış bir şey. kimse de gidip sormamış bir ihtiyacın var mı diye..

geldi dedi ki "bir bardak ununuz var mı".. var di mi.. veriyorsunuz da .. çünkü iyi insanlarsınız.. paylaşmak güzeldir..

o gün 1 bardak unu da siz eppek yaptınız yediniz.. gitti 2 bardak..

ertesi gün yaşlı teyzoş gene geldi.. bir bardak daha.. bir bardak daha bir bardak daha.. siz hep veriyorsunuz merak etmeyin. siz çok iyi insanlarsınız..

geldik son bardağa... teyze geldi... napacaksınız?

yaşamak istiyorsanız ruhunuzu pisliğin içine daldırmaktan başka çareniz yok.. veya teyze bir gün daha yaşasın ben açlıktan öleyim gibi şovalyelikler de yapabilirsiniz.. bilmiyorum.

biraz gerçeğe dönelim, şöyle sorayım size; hangi gün yaşlı teyzeye siktiri çekeceksiniz? ya da kapıya bakmayacaksınız? evet.. "mucizevi çözüm" uygulanıyor ve fakat siz evde yokmuşsunuz numarası yapıyorsunuz!..

bunun adı yıpratma savaşıdır.. haydara huydara üstüne gelseler kıllanır uyanırsınız.. hiç kimse sisteme bu kadar gözü kapalı güveniyor olamaz.

neden yaşadın bu teyze durumlarını peki? çünkü havucu yedin. 14 gün şeedelim, sonra şeederiz dediler.. yuttun.

sana bir de medyadan umut pompaladılar.. çekik gözlülerin ülkesinde "mucizevi çözüm" işe yaradı.. sildiler "zehiri".. dediler.. sen de o umutla adım attın zaten mucizevi çözüme..

daha ilk yıpratma dalgasında zaten çok ciddi hasar vereceklerdir. havucu bir kere yedin mi öyle kolay kurtuluş yok.. o ciddi problemlerin en saf bünyeleri bile uyandırması gerekir ama onun da tedbirini alırlar merak etme.. ayın 12'si gibi bir bakmışsın internet gitmiş.. nahoş görüntüler sana ulaşmıyor.. evinde ölü bulunanlar, intihar edenler filan..

neyse... sen 14 günlük mucizevi çözümün sonlarına yaklaşırken, umutla ve büyük bir beklentiyle, birden bir haber... çin'deki "zehir" mutasyon geçirmiş.. yeni bir dalga daha...

bu ikinci seferde mucizevi çözümü isteyenlerin sayısı çok azalacak.. yani hem insan sayısı azalacak, hem de kalan insanlar arasından mucizevi çözümden medet umanların sayısı azalacak.. orada da sopa devreye girecek tekrar.. burnunu dışarı çıkaranı vurun durumları.. yine gireceksin.. kaçarı yok havucu yedin bir kere..

bu bir yıpratma savaşı.. şu ana kadar yıpranan hep siz oldunuz.. çünkü siz daha size karşı bir savaş yürütüldüğünün bile farkında değilsiniz.. ironik olan şey asıl güçlü olan sizsiniz.. bunu hiç unutmayın..

ve çözümünüz var. havucu yemeyin.
taşaklarını yaladıkları büyük patronun faşist rejimini getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar

dikkat aşırı miktarda orospu çocuğu içerir.
'Üç ay sonra gıda kıtlığının başlaması kaçınılmaz'
KESK'e bağlı Tarım, Orman Çevre ve Hayvancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası (Tarım-Orkam-Sen) Samsun Şube Başkanı Erdem Avcı,"Sebze başta olmak üzere birçok ürün için ekim zamanı olan içinde bulunduğumuz aylarda, milyonlarca fidenin toprakla buluşması gerekmektedir. Bu fideler dikilmezse iki üç ay sonra gıda kıtlığının başlaması kaçınılmazdır" dedi.

https://www.gercekgundem.com/ekonomi/179206/uc-ay-sonra-gida-kitliginin-baslamasi-kacinilmaz

tercümesi şöyle oluyor, şimdi cebinizde biraz birikiminiz var yiyecek alabiliyorsunuz. yakında paranın (hala cebinizde kalmışsa) yenmeyeceğini de öğreneceksiniz demek.

veya daha kısa bir ifadeyle ya seve seve...