confessions

yesilzeytin

Yazar

  1. toplam entry 168
  2. takipçi 0
  3. puan 606

tuvalet adabı

eskişehir'in duruşu olan ve gelenlerin de öyle olduğunu zannettiğim bir mekanın tuvaletinde yaşadığım şok.o gözlüğü takıp ben bu halkın aydınlanmış kesimindeyim imajı vermeye çalışıyorsun ama ayısın ve tuvalette peçeteleri sağa sola atıyorsun! bazı şeyler çok üzücü.

minyon tipli olmak

erkek kardeşimin okuluna gittiğimde,benim yakışıklı kardeşime talip kızların,beni uzaklardan gelen sevgili sanmaları ile gelişen olayın gelişmesine sebebiyet vermiş durumsal oluşumlar.
hee 162 cm boyum var üstüne de küçük gösteriyorum.

cem uzan in başbakan olması

göçmen ailemin büyükanne şahsi niçin cem uzan'a oy verdiğini şöyle ifade etmiştir:morie bizim oraları gördüm bu adamcağızda.
sarışın olduğundan oy vermişti.bir de sırf star gazetesi hediye ''pringles'' verdiği için bile sevilesi adam.var olan uzun adamdan daha merhametli ve modern olduğunu da unutmayalım.

bir kadının şiir yazması

bir kadın yazıyorsa aşk onu harap ediyordur.aşkın girdabı öyle bir şeydir ki...
kadın ağlar,kadın yazar.ulaşamadığı aşkına yazar.elbet mutlu olduğundan da yazar.kadın,mutluluk ve hüznü aynı anda yaşayacak kadar aşık olmuştur.karşısında ki adam mı? bu naif kadının şiirlerini okuyamayacak,okusa bile anlayamayacak kadar aptal olan adam için yazar.kadın çiçeğe,bahara,kar tanesine de yazar fakat hepsinin içinde erkeklerin asla sahip olamayacağı ana ruhuyla yazar.işte o denli sarılır yazarken kalemine,ana gibi yazar.

siyavuspaşa

doğup büyüdüğüm semt. ''siyavuşpaşa kasrı'' şu an içler acısı bir durumdadır,milli egemenlik parkı içinde insanlara güzel bir atmosfer oluşturacağına,ailelerin çocuklarını ''oraya girme içeride tinerci vardır''diye uyardıkları bir yapı haline gelmiştir.üzücüdür.muhtarımız selami aykut beyefendiciğime selamlar!

bmw

almanya'da yaşayan gurbetçilerimizin olmazsa olmazı otomobil üreticisi.bir bmw görüyorsanız gidin hemen sarılın sahibine,o derece..

zayıflamak

yaklaşık 2 yıl öncesine dek 85 kg ile zirvedeydim.bakın boy 162 cm.saçma sapan insanların yorumları beni hırslandırarak kilo vermem gerektiği fikrini beynime beynime kazıdı.sonuç şu an 57 kg ile iyiyim.bol su içerek,tempolu yürüyerek,abur cubur düşmanlığı yaparak elde edilen bir öykü.küçük beden kıyafetlere sahip olduğumda yaşadığım sevinci bilemezsin sevgili sözlük yazarı dostum.gerçekten iste zayıflamayı,sonrası geliyor :)
0 /