confessions

vhdl

Yazar

  1. toplam entry 21
  2. takipçi 0
  3. puan 46

stoya

maria ozawa’yla birlikte dünyanın en güzel porno yıldızlarından biri. yüzünde ve fiziğinde milla jovovich esintileri var gibi. böyle bembeyaz ve ince bir hatun. tabi biraz daha etli butlu olsa fena olmazdı ama olsun, böyle de iyi bence.

http://brightcove.vo.llnwd.net/d7/unsecured/media/429149625/429149625_14875306001_stoya10.jpg

bush hid the facts

windows xp ve daha eski windows’larda yer alan bir bug ya da easter egg.

not defterine bu cümle yazılıp kaydedilir ve kapatılır. yeniden açıldığında yazı gider ve yerine dil paketi yüklüyse çince ya da japonca yazılar gelir. yüklü değilse yan yana dizili birkaç kare görünür.


directx

rakibi olan opengl’ye göre daha kolay oyun programlandığı için genelde tüm oyun firmaları bunu kullanır. microsoft’un insanlığa attığı sağlam kazıklardan biridir çünkü tüm directx sürümleri sadece windows altında çalışır. bu nedenle bilgisayarında oyun oynamak isteyen herkesi windows kullanmaya zorlar. microsoft’un işletim sistemi alanında tekelleşmesine en çok faydası bulunan programlardan biridir.

atılım üniversitesi

ankara’nın incek mahallesinde 1996 yılında kurulan özel üniversite. öğretim kadrosu çok iyidir ve son zamanlarda tüm kaynaklarını kendini geliştirmeye adamıştır. en büyük sıkıntısı şehir merkezine çok uzak olması ama ona da zamanla alışılıyor.

supernatural

çerezlik başlayıp özellikle 2. sezondan sonra hakikaten hayat kaydıran süper dizi. bir oturuşta bir sezonun yarısını bitirmek işten bile değil. ama en güzel tarafı sık sık çalan eski rock şarkıları ve tabi ki chevy impala.
0 /