confessions
  1. toplam entry 163
  2. takipçi 0
  3. puan 687

digiturk reklamındaki güzel kız

türkiyedeki abaza erkek seviyesini bilen reklamcıların hazıarladığı reklam filminde oynayan kızdır.(sadece kızdır güzel falan da değildir.)

kola içtikten sonra o mankeni (ismini hatırlayamadım kusuruma bakmayın) bekleyen,gelmeyince dava açan bünyelerin olduğunu gören reklamcıların son oyunudur.

herkes bir dijitürk alacak dokuz doksana sonra da süpper bir korku filmi açacak ve potansiyel merveleri bekleyecek elini tutmak için!!!

(bkz:sinirlenmek)

itirafçıların aslında söylemek istedikleri

passiveagressive; cinsiyet: erkek; yaş: 26; il: istanbul
open-youreyes´e atfen; yazık olmuş iskoçya´nın koskoca bilimadamlarına. onca yıl okuyup bula bula bunu mu bulmuşlar? keşke daha yararlı şeylere kafa yorsalardı; zira o kendilerinin bulduğunu sandıkları şeyin zaten yıllardan beri bilinen bir gerçek olduğunu bana sorsalar söylerdim. hatta erkeğin yanındaki kadının çekici olmasına bile gerek yok. yanında bir kadın olması bile erkekleri cazip kılmaya yetiyor. nereden mi biliyorum? evli, nişanlı ve sevgilisi olan bütün arkadaşlarım kadınlar tarafından kapış kapış kapışılırken bende daha tık yok da hala. demek ki neymiş, sadece para parayı değil kadınlar da kadınları çekiyormuş.

yani diyor ki :

yanımda çirkin bir kız arkadaşımla gezeceğim bundan sonra.pışşt itiraf.com, bayanlar bir bakın bana,sizlere selam ederim.

radyo 5

yabancı müzik yayını yapan show radyolarından biri...playlistleri gayet kaliteli.

frekans listesi

istanbul 94.7, ankara 101.8, izmir 106.3, bursa 95.7, antalya 103.5, konya 93.7, balıkesir 94.7, eskişehir 90.4, marmaris 94.7, kayseri 103.0, muğla/bodrum 90.5
0 /