confessions

set me free

Yazar

  1. toplam entry 759
  2. takipçi 0
  3. puan 2029

badem yağı

saça iyi geldiği söylenir. damıtılarak mı elde edilir yoksa başka yollarla mı bilmiyorum. uydum böyle diyen birisinin aklına aldım bir şişe. daha çok dökülmeye başladılar şimdi. sordum neden diye, ona da cevapları var : önce kökü zayıf olanları dökermiş sonra yerine güçlüleri çıkarmış. bakalım bekliyoruz.

sipsi

#882121
yararlı bilgiler kaynağıdır. ne usuller varmış dedirtiyor cidden. türkan şoray ın yeşilçam filmlerinden sahneler getirdi aklımıza.

ekran kartı

ince eleyip sık dokumaktan neredeyse yaz başından beri yenileyemediğim bilgisayar parçası. önce belleğin ne kadar önemli olduğunu öğrendim. sonra bit değerlerinin bellekten daha önemli olduğunu. daha sonra yongalarının rakamsal ifadelerinin hız ile olan ilişkisini. şimdi gts 250 nin 9800 gt den bir farkının bulunmadığını hatta 9800 gt nin overclock a daha iyi cevap verdiğini falan filan.

en sonunda olacağına bakın : hiç bir kar amacı güdmeyen bir ekran kartı üreticisi kuracak oyunseverler ve stüdyo çalışmaları yapan kişiler. bu beraberlik herkesin kesesine uygun ürünler doğuracak piyasada. negzel olacak bi düşünsene. düşün bi zarar gelmez.

disko nun kralı

bu üç programın hepsinde okan bayülgen mi bizzat at koşturacak acaba ? televizyonda bu kadar görünmesi daha doğrusu bu kadar uzun görünmesi bazıları için tehlike arz edecek de, o yüzden...

perfect xp

sistem dosyaları ile oynanmış bir windows xp örneği. microsoft ile bir ilişkisi yoktur bu versiyonun. üzerinde ekran kartı hariç bir çok driver halihazırda bulunmaktadır. temaları fena değildir, vista görüntüleri kullanılmıştır. he bir süre sonra bazı sıkıntılar gösterdiği söylenmiştir ancak kullanıcısı birkaç arkadaş gayet memnundur şimdiye kadar.

crysis 2

sistem gereksinimlerini çok yükseklerde olmamasını temenni ediyorum. oynamak için internet kafelere saati 1,5 liradan servet niteliğinde rakamlar ödemeyelim yani. ne bileyim :
en az iki adet gts250 yi cross edeceksiniz.
quadcore dan aşağısı hesaplama değerlerine yetmez. gibi cümleler şu caaanım oyunun zevkini baltalamasın.

fringe

2. sezonu başlayalı çok olmasına rağmen bilerek izlemediğim ama çokca sevdiğim metafizik gibi dizi. çok şey kaçırıyorum izlemezken biliyorum, şöyle 10 bölüm biriksin bir çırpıda izleyeceğim. daha keyifli oluyor.

biz mi ayrıldık

sevgilisinin kendisinden ayrıldığı haberini x bir kişiden haber alan gencin dumur durumudur :

+ geçmiş olsun abi, müberra ile ayrılmışsınız.
- hö ? biz mi ayrılmışız ? lan daha 10 dk önce konuştuk, ne diyosun sen ?
+ valla abi buraya gelirken beni aradı, senden bıkmış, ayrılmış senden.
- nasıl ya, garip haller içine sokma beni lan, ne saçmalıyorsun sen. hem ben bunu niye senden duyuyorum ?
+ bilemem.
- lan yoksa sen ?!?!
+ çiuwwwwwwwwww.
- kaçma lan, gel buraya.

türkiye de olası domuz gribi salgini

bu domuz gribinin aşısının bulunduğu haberini geçtiğimiz günlerde izledik, öğrendik. sağlık şakası olacak şey değildir şüphesiz ama düşünmeden de edemiyorum. bunun maliyeti ne olacak acaba ?
bireysel ve ülkeye maliyeti. bedavaya aşı satmayacaklar herhalde. ne kadar korku o kadar aşı. hep filmlerde senaryo idi bunlar. su kaynakları tükendiğinde su tekelleri. hastalıklarda, salgınlarda ilaç tekelleri. oluyor işte, öldürülüyoruz sonra da kurtarılıyoruz (!)
0 /