confessions

selluka

Yazar

  1. toplam entry 154
  2. takipçi 2
  3. puan 682

uyanmak

tatilde olduğunuzu fark ettiğinizde sizi mutlu kılacak ender zaman eylemlerinden. onun dışında çırılçıplak gerçekliklerle yüz göz olma durumu.

zaman her şeyin ilacıdır

zaman olayları, yeri hatta ve hatta kişileri dahi unuttursa da insanın o an yaşadığı duyguları maalesef silemiyor. sanıyorum üzüntü ve sıkıntılarımızı unutabilmek amacıyla ilaç niyetine kullandığımız bir cümle sadece bu.

ilişkinin bitmesi

cinsiyet ayrımı yapılmadan, aslında karaktere göre insana acı, üzüntü veren durum.

ilişkilerin tıkanmaya başladığını her iki taraf da bir şekilde anlamaya başladığında oturup sağlıklı bir iletişim kurmak sanıyorum bizim en büyük sıkıntımız. trip giriyor, küslük giriyor, gurur giriyor, iletişimsizlik giriyor araya.

çocuk için evlenen 30 yaş üstü kadın

baskı, korkmak, kurtulmak istemek.

bir süre sonra kadın diyor ki bende eksik bir şeyler olmalı. bir şeyleri yanlış yapıyorum demek ki. herkesin yaptığını yapmalıyım. ve içinde bulunduğun ağır süreç seni buna itiyor ister istemez.

sonuç; boşanmış ailede büyümeye çalışan bir çocuk.

iş günü

yasalarla belirlenmiş tatil günleri dışında kalan çalışma günü.

bir 10 günden sonra ilk günün oldukça zor geçeceği çalışma günü. başladı yine aynı tempo.

yaz nezlesi

bir sıcak bir serin. en büyük nedeni terlemek ve terin serinde kurumasıdır. -annem öyle diyor.-

ama burnumun akması hem de yaz gününde gerçekten kötü. halsizlik ise en kötüsü.

evlatlık olduğunu öğrenmek

kişilerin kendi anne babasını bile bildiği bu dünyada, pek çok tatsızlıklara neden olduğu durumun, bunca yıl bildiklerinin yalan olması durumunda ortaya çıkmasıyla can kırıcı bir duruma uğramak. çok zordur bu ya. düşünmek istemedim ama düşündüm de.
ne diyim ki sabırdan başka. bilemedim.

tatile endeksli bir hayat yaşamak

bir yıl boyunca çalıştıktan sonra yapılacak bir hafta, on gün, on beş gün her neyse işte bu süreler için yaşamaktır. itiraf edelim ki hepimizin beklediği zaman dilimidir. hep onu bekleriz ve onla ilgili hayaller kurarız. ne acayip bi şey. bu kısa ömürde.
0 /