confessions

reklam

Yazar

  1. toplam entry 467
  2. takipçi 0
  3. puan 263

full hd film ve güncel film izleme siteniz

Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler.
Bugün sizlere yeni açılmış olan “filmsonu.com” sitemi tanıtmak istiyorum. Full Hd film izleyebileceğini hd filmleri, Siteden istediğiniz filmi hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz. (mobil dahil)1) En güncel ve yeni filmleri anında izleyebileceksiniz.

2) Mobil sürüme özel tema vardır.

3) Siteden sağdan soldan fışkıran reklam yoktur. Çok az sayıda reklam vardır.

4) Sitemiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her gün güncellenir.

5) Saçma sapan yorumlar ve alakasız yorumlar görmeyeceksiniz.

6) En popüler diziler eklenip sürekli güncellenecektir.


7) Eklenmesini istediğiniz filmleri bize bildirdiğiniz taktirde siteye en kısa sürede eklenecektir.
Evet arkadaşlar anlattığım özelliklerin dışında daha birçok özellik ekleneceğine sizi temin edebilirim. Sitemizde yeni çıkan güncel filmlerden 2017 filmleri ve 2018 filmleri’ni hemen haberdar olabileceğiniz “Bildirim” Butonu mevcuttur. Sol alttan zil işaretine abone olduğunuzda yeni çıkan filmler anında telefonunuza ve bilgisayarınıza bildirim olarak gelecektir. E daha ne olsun.

Teşekkürler.

Sizi sitemize bekliyoruz beğeneceğinizden eminiz.

Sizi sitemize bekliyoruz beğeneceğinizden eminiz.
Sitemiz : https://www.filmsonu.com

en iyi kadın siteleri

internet her türlü bilgiye kolay ve hızlı ulaşmamızı sağlıyor. her yaştan, her cinsten insan dilediği zaman, dilediği yerde sitelere girerek dilediği bilgiye ulaşabiliyor. kadınlar ise en çok kadın sitelerini ziyaret ediyor ve hayatın her alanında kadına dair bilgileri burada buluyor. kadınların çok geniş bir dünyası vardır. hem evindeki sorumluluklar, iş hayatındaki sorumluluklar, hem zevkleri, ilgi alanları, hobileri ile dolu ve renkli bir hayatları var. hayatla ilgili sorunları, soruları, merak ettikleri her şeyi bu sitelerde bulabiliyorlar. kentli kadın internet sitemiz de en iyi kadın sitesi olma yolunda hızla ilerliyor.

sağlıktan güzelliğe, eğitimden insan ilişkilerine, çocuk bakımından aile ilişkilerine, sanattan modaya, teknolojiden iş hayatına, alışverişten yemeğe kadar her alanda konunun uzmanlarınca hazırlanmış bilgileri, haberleri takipçilerimizle paylaşıyoruz ve hayatı daha iyi tanımalarına yardımcı oluyoruz. birçok sitede sadece güzellik, moda, cinsellik ve yemek konularına ağırlık verilirken, biz kadınlara yeni bakış açıları kazandıran, onları geliştirecek, bilgili, kültürlü, birey olma bilincine varmış kişiler olmasını sağlayan içerikler oluşturuyoruz.

bu özelliklerimizle en iyi kadın siteleri arasında ilk akla gelen sitelerden biriyiz. binlerce takipçimiz sitemizden yararlanarak hayatlarını değiştirmeye başlamıştır. özellikle kimseyle paylaşamadıkları cinsellikle ilgili sorulara sitemizde bilimsel cevaplar buluyor ve evliliklerinin daha da mutlu sürmesini sağlıyorlar. sağlıklı yaşam konusunda, sağlıklı beslenme konusunda yepyeni bilgilere sitemizde ulaşılıyor. farklı yörelerin lezzetli yemek tariflerine sitemizde ulaşılıyor. evde küçük değişikliklerle farklı dekorasyonlar yaratmanın ipuçlarını sitemizde öğreniyor. daha şık ve tarz giyinmenin ince noktalarını sitemizde öğreniyor. kendi bilgilerini sitemizde paylaşarak diğer takipçilere ulaşmasını sağlıyor.

sitemizde düzenlenen forumlar ve tartışmalar takipçilerimizin karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlıyor. kentli kadın sitemiz bu yöntemlerle büyük bir aile olmayı da başarmıştır. siz de www.kentlikadin.com sitemizi ziyaret ederek bu aileye katılabilirsiniz. özellikle kentlerde yaşayan, kent kültürünü ve kent yaşam biçimini öğrenmeye çalışan ev hanımlarını, çalışan kadınları sitemize bekliyoruz. sitemizde aradığınız her bilgiyi bulabileceksiniz ama yenilikler için sizin de katkılarınız olacak. siz gelişirken sitemiz gelişecek, sitemiz geliştikçe siz de gelişeceksiniz. sitemiz insan haklarına, kadın haklarına, doğa ve hayvan haklarına da saygılı bir yayın anlayışına da sahiptir.

makalelerde kelime sayısının önemi

Bir makalenin ne kadar kaliteli olduğunu belirlemek için sadece yazım şekli ve okuyucuyu makaleye bağlamak tek başına yeterli değildir. Kaliteli bir makalenin diğer bir göstergesi de içerisindeki kelime sayısıdır. Yani bir makalenin uzunluğu bize konuyu daha derin bir şekilde ele aldığını gösterir.

Okullarda ödev olarak hazırladığınız bir yazıyı ele alalım. Yazdığınız yazıda sadece iyi bir dil olması size iyi bir not olarak geri dönmeyecektir. Yazıyı inceleyen hocalar ayrıca yazıdaki derinliğe de bakacaktır. Eğer siz ilgili konuyu derinlemesine işlememişseniz, makale kısa olacaktır. Ancak iyi bir araştırma yapıp, her türlü sebep – sonuç içerisinde ele almışsanız, buna bağlı olarak makaledeki kelime sayısı artacak ve size iyi bir not olarak geri dönecektir.Bu örneği daha da detaylandırarak bir web sayfası için de verebiliriz. Aynı konuda iki farklı yazı olduğunu düşünelim. Birinci site, konuyu 200 kelimelik bir makale ile açıklamış, ikinci site ise tam 500 kelime ile konuyu tüm detayları ile birlikte okuyucusuna iletmiş. Bu durumda Google gibi arama motorları ikinci sitedeki konuyu, aramalarda daha yükseğe taşıyacaktır, çünkü makalenin nispeten daha uzun olmasından dolayı, kullanıcılarına daha kalite olan ikinci yazıyı göstermek isteyecektir.En azından benim için kaliteli bir yazı en az 500 kelime olmalıdır. Özellikle bir konuyu anlatmak isteyen yazılar için. Diğer makale türlerinde bu durum kategorisine göre değişebilmektedir. Örneğin, magazin ya da spor haberlerinde genelde 150 – 200 kelime çoğu zaman yeterlidir.Eğer yazdığının yazının kelime hesaplama işlemlerini yapmak istiyorsanız, siz verdiğim linkten gerçekleştirebilirsiniz. Bunun gibi daha birçok farklı kaynaktan da yazınızın kaç kelime ve kaç karaktere sahip olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

su kaçağı belirtileri ve çözümü

Su faturalarınız, fazla su tüketiminiz olmadığı halde kabarık mı geliyor? Dikkat! Evinizde veya işyerinizde görünmeyen su kaçağınız bulunabilir? Aslında su kaçağı belirtileri ve çözümü çeşitlilik çeşitlidir. Bunlar evinizin odaları ya da mutfak ile banyo duvarlarında kararmayla kendilerini gösterir.Herkesin evinde veya işyerinde sıklıkla su kaçakları başına gelebilir. Önemli olan bu durumlarda mantıklı kararlar verebilmektir Bu tür sorunlar karşısında mülk sahiplerinin veya görevlilerin kendi imkanlarıyla sorunların üstesinden gelmeye çalışması zararlar verebilir. Belli cihazlar olmadan yapılan çalışmalar olumlu sonuçlanmazlar. Bu güya profesyonel çalışan bazı işletmeler içinde geçerlidir. Yeterli ekipmanları olmadan, teknolojiye para ödemeden su kaçağı bulma işine girişip, vatandaşın ev ve işyerlerinde hasara, fuzuli masrafa yol açmaktadırlar.
Oysa teknolojiyi yakından takip eden Ersoylar Tesisat gibi sektörün öncü firmaları başınıza başka bir sıkıntı çıkarmadan su kaçaklarının tespitini dakikalar içerisinde teknolojinin verdiği imkan ve olanaklarla yapabilmekte ve sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.Firmamız İstanbul’da yaşayan müşterilerine bir telefon mesafesinde olup, İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasında yer alan ekipleri aynı gün sorunun yaşandığı adrese ulaşarak müdahale edebilecek donanımlara sahip bulunmaktadır. Su kaçağı belirtileri ve çözümü konusunda firmamız su kaçağı bulma sorunlarını bu alanda en gelişkin cihazlarla, hızlı, pratik ama aynı zamanda kaliteli şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Su tesisatındaki problemler eski binalarda sık çıkar. Bunun nedeni zamanla ömrü tükenen su taşıma sistemlerinde meydana gelen deformasyondur. Unutmamalıdır ki su aşındırıcı bir madde özelliği taşımakta, dev kayaları, taşları bile oyabilmektedir. Suyun ve zamanın bu özelliğine karşı koyabilecek bir madde neredeyse yoktur. Bu deformasyona binanın zamanla başka bölümlerinde meydana gelen eskime nedeniyle oluşan tahribata da yol açıp bu da su sistemlerine zarar vererek kaçaklara, sızıntılara yol açabilmektedir. Bunun dışında ülkemizde kentsel dönüşümle hız kazanan inşaat sektöründe de fiyat rekabeti ve müteahhitlerin maksimum kar hırsı yüzünden kalitesiz malzeme kullanımı da su kaçağı sorunlarına neden olmaktadır. Kalitesiz malzemelerin su tesisatında kullanım değeri yoktur, sürekli sorun çıkarmaktadırlar. Ayrıca tazyikli su basıncı, tıkanmalar nedeniyle oluşan hazarları da su kaçağı problemlerinin sebepleri arasında sayabiliriz. Bu ve benzer durumlarda vakit kaybetmeden sorun çözü bulunmalıdır.Çünkü uvarlarınızda çatlamaya, kararmaya bu tür problemler yol açabilmektedir. Hatta faturalarınızın fahiş miktarlarda olmasına yol açmaktadır. Hepsi bir yana komşunuza ve binaya da zarar göstermekte, bu yüzden birçok insan komşularıyla mahkeme kapılarına düşmekte, yetmedi sorunu zamanında çözüp başkalarının zarar görmesine engel olmadığı gerekçesiyle tazminat cezalarına mahkum edilebilmektedirler.Firmamız İstanbul Seyrantepe’de su kaçağı bulma, tespiti servisimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul Kağıthane’ta su kaçağı tespiti ve bulmak için hizmete hazır beklemekteyiz. İstanbul Avcılar ’de su tesisatı arazıları, servisleriyle hizmetinizdedir. İstanbul’un her yanına hizmet veren yaygın servi ağı vardır. Bir telefonunuzla ekiplerimiz adresinize yönlendirilecektir. Bu alanda en gelişkin cihaz akustik dinleme cihazıyla su kaçaklarını tespit ettikten sonra, ustalarımız kısa süren bir çalışmayla hasarlı bölümü onararak evinizi, işyerinizi tekrar çalışılabilir ya da oturulabilir hale getireceklerdir. Uygu fiyata yapılan bu çalışmalardan ve firmamızdan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.Tüm soru ve sorunlarınız için bizleri aramaktan çekinmeyin. Firmamız sizlere İstanbul Avrupa ve asya yakasında sizlere hizmet vermekteyiz. Web sitemiz: https://www.ersoylartesisat.com

alafranga tuvalet aparatı

tuvalette daha rahat dışkılamaya yarayan bir aparat.
ıkınmadan boşaltım yapmaya olanak sağlayarak alafranga olarak bilinen günümüz tuvaletlerinin yanlış pozisyonda dışkılatmaktan dolayı ortaya çıkarttığı ve bizlerin bilmediği bir çok hastalığı ahanda bu alafranga tuvalet aparatı engellemekteymiş
hemoroid , kabızlık, bağırsak kanseri̇, si̇ndi̇ri̇m hastalıkları, rahi̇m düşüklüğü, kolon hastalıkları, idrar enfeksiyonu bunlardan bazıları

fenomen.life

Şüphesiz ki internet, hayatımızın merkezinde ve vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Tüm bilgilere bir tık ile ulaştığımız bu büyülü dünyada uzun saatler harcıyoruz.

İlişkiniz kötüye mi gidiyor? Seyahat tavsiyeleri mi arıyorsunuz? Modayı yakından mı takip etmek istiyorsunuz? Gündeme dair haberleri gözden mi geçireceksiniz? Burcunuz size bu hafta ne mi söylüyor? Sorularınızın cevapları internetin büyülü dünyasında.

Özel günlerde hediye seçerken de sağlıklı bir şekilde kilo vermek isterken de kendimizi internetin sihirli dünyasına buluyoruz. Anne adaylarından mutlu bir ilişkinin anahtarını arayan kadınlara ve hatta gündemi takip eden erkek okurlara kadar her yaştan her cinsiyetten okurun buluştuğu bu büyülü platformda sorularınızın cevaplarının tek bir sayfada toplanmasını istemez miydiniz?

Artık astroloji meraklılarının, fiziğine dikkat edenlerin, farklı lezzetler denemek isteyenlerin ve hatta ilişki tavsiyeleri almak isteyenlerin buluştuğu bir fenomen var. Modayı takip edip sağlıklı yaşam tavsiyeleri alabileceğiniz, gündemden haberdar olacağınız, farklı lezzetler hakkında bilgi sahibi olacağınız fenomen sizi internette uzun saatler geçirme zahmetinden kurtarıyor ve aradığınız her şeyi tek bir sayfada siz değerli okurlarıyla buluşturuyor. Alanında uzman kadrodan beslenme tavsiyeleri ve alkollü içecek tercihinize yardımcı olacak ipuçları sunduğumuz fenomen.life, her gün güncel ve farklı içeriği ile sizlere internet dünyasında geçireceğiniz kaliteli saatler sunuyor. okurlarimiz bizim icin eşsiz değerdedir ve bu sebeple de yazar kadromuzu okurlarımızın değerine uygun olarak oluşturduk.örneğin astroloji kategorisinde okuyacağınız yazılar, kendi alanında çok bilgili ve çok usta bir yazarın kaleminden çıkmaktadır.yine aynı şekilde içecekler kategorisinde okuyacağınız yazılar türkiye'nin en iyi barmeninin kaleminden sizlere ulaşmaktadır.

özetle, siz değerli okurlarımız için elimizi taşın altına koyduk ve her şeyin en iyisini sizlere ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık, en azindan yapabildiğimize inanıyoruz. beğeniniz bizim için her şey demek. umarim sizleri memnun edebilmişizdir.

steroid satın almak

Steroid satın almak, bu devirde herkesin istediği bi forma ulaşmak için güzel bir yol.Steroid satın almak isteyen kişilerin aklında hem güven hem de nasıl kullanacağı hakkında sorular kafalaya takılıyor. www.steroidsupplement.com güven ve bilinçli bir şekilde steroid kürü teminini ve kullanımını size altın tepside sunar niteliğinde hizmet veriyor. Milli sporculardan oluşan tam 4 zengin içerikli eğitmen kadrosuyla işi profesyönel yapıyor. Steroid kürü alan herkes, 2011 Türkiye Şampiyonu ve 2011 IFBB Avrupa 6.sı olmuş milli sporcu tarafından ücretsiz olarak kişiye özel ve hedefe yönelik beslenme programı, antrenman programı, kür cetveli çizelgesi, 7/24 WhatsApp desteği, 15 günde bir form kontrolü ve eksikler veya fazlalar doğrultusunda program değişikliği hizmetini sunuyor.
www.steroidsupplement.com ödeme yönteminde Güvenli SSL sertifikası özelliği ile tüm bilgileriniz güvence altına alınıyor. 16.00'a kadar ödenen ürün ücretleri aynı gün kargoya çıkıyor. Steroidsupplement ürünleri sağlam bi şekilde kullanıcıya ulaştırıyor, kargo da yaşanılacak en ufak problemlerde bile ürünü değiştirip müşteri memnuniyetini hedefliyor. Ürünler %100 orjinal ve garanti sonuç veren ürünler olmakla birlikte, her ürünün kendine ait özel kod'u ile ürünün kendi orjinal web sitesinden ürünün orjinalliğini check edip doğrulatabiliyorsunuz.

Ödeme yöntemleride çok zengin, güvenli bir şekilde kredi kartıyla ödeme yapabılıyorsunuz, havale veya eft şeklinde de ödeme yapabılıyorsunuz. Son zamanların en trend sporu olan Vücut Geliştirme sporu için steroid çok esrarengiz ve bulunması zor bilinsede www.steroidsupplement.com bunu sizin için kolaylaştırıyor ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor.

artık kredi almak çok daha kolay

Her insanın hayatın her döneminde paraya ihtiyacı olabilir. Her an kişiye bir borç ya da çok önemli bir ödeme çıkabilir. Bu durumlar için kenarda para yok ise kredi çekmek en iyi seçenektir. İnsanların zor dönemlerinde ya da paraya sıkıştıklarında krediler imdada yetişebilir. Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile de kredi çekmek çok kolay bir hal almıştır. İnsanlar artık sms ile kredi başvurusu yapabilmektedir. Herkes kendisi için en uygun krediye www.smsilekredi.com adresinden ulaşabilir. Ayrıca sms ile kredi notu sorgulama yapılabilmektedir.Çekilen Kredi Nasıl Geri Ödenir?Kredi çektikten sonra ödenecek miktar vade ile alakalıdır. Vade arttıkça ödenecek tutarda da artış olabilir.

kumar oynayanlara bilgiler

önermiyoruz ama pek çok kişinin de kumar oynadığını, hatta bu durumun neredeyse bir hastalık derecesinde olduğunu biliyoruz, bunun farkındayız. ilk olarak önerimiz belki klasik olacak ama kumarı bırakmanız yönünde. ailenizin, kendinizin geçimini riske etmemenizi şiddetle öneririz.öte yandan madem kumar oynamak konusunda ısrarlısınız, bu durumda en azından bilinçli bir şekilde oynayabilmeniz için yardımcı olmak amacındayız. kumar oyunları bildiğiniz üzere çok yüksek oranda şansa dayalıdır. yine de şansın yanında matematiksel kombinasyonlar da çok zaman fayda getirecektir. tüm bu detayları sitemizden inceleyebilirsiniz.bir diğer yandan kıbrıs kumar oyunları, kıbrıs'ta kumarın legal olması sebebi ile sizlere bambaşka bir keyif yaşatacaktır. yine sitemize girerek bu konunun da detaylarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. kıbrıs kumar oyunları konusunu aşağıdaki linkten görüntüleyebilirsiniz;https://www.kumar-oynaa.com/kibris-kumar-oyunlari

lol bedava çarlar-dilek duası ve yasin suresinin faziletleri

Son günlerde internette bilgi çöplüğüne neden olan internet siteleri arasından temasıyla,yazılarıyla ve ekibiyle sıyrılmaya çalışan ve benim için çok önemli olan bir web sitesinden bahsedeceğim sizlere.Evet yanlış anlamadınız bilgi çöplüğü olan web siteleri,başka sitelerden yazıları alarak kendi sitelerinde paylaşan,paylaştığı yazının doğruluğundan bile haberi olmayan web sitelerinden bahsediyorum.Bu tür siteler ziyaretçilerine doğru bilgi vermeyi sağlamayı amaç edinmekten çok web sitelerini reklama boğarak para kazanmayı hedefleye çalışmakta olduklarından internette doğru bilgileri bulmamızı zorlaştırmanın yanında insanların kafasını karıştırmaktadırlar.
Bu kötü web sitelerinin aralarında iyileri yok mu ? İnternette hiçbir şeye güvenemeyecek miyiz ?
Tabikide güvenebileceğimiz birçok site var ama onlara bu siteler yüzünden ulaşmamız daha zor oluyor.İşte bugün bahsedeceğim sitelerden biriside bizleri araştırdığımız bilgilerde aydınlatacak ve bildiğimiz ya da bildiğimiz konularda yanlışları / doğruları anlamamıza yardımcı olacak olan www.merakligencler.net sitesidir.Öncelikle ilk şunu belirtmek gerekir ki bu site de binlerce yazı var.Kendinize uygun kategorileri yukarıda ki menülerde seçebilir ve ilgi alanınızı daraltabilirsiniz.Örneğin ben dua kategorisiyle ilgilenmek istiyorum ve dua kategorisine tıklayarak bu tür yazıları okumak istiyorum.Tıkladığımda karşıma resimleriyle beraber dualar çıkıyor ve bunlar gerçekten dua kategorisi ziyaretçilerini tatmin edecek kadar çok.Örneğin birinci sayfada aradığınız duayı bulamadınız ikinci sayfaya tıklayarak arayabilirsiniz.Keza bende ilk başta dua kategorisinde yasin suresinin faziletleri başlıklı yazıyı bulmak için kategoriye tıkladığımda ilk sayfada bulamamıştım ancak ikinci sayfada buldum ve yasin suresinin faziletlerini,yasin suresinin ne olduğunu kısacası yasin suresi hakkında birçok bilgiyi edindim.Ancak dilek duası hakkında dua edinmek için sayfaları gezmeye başladım ancak gerçekten çok dua olduğu için bulmak uzun sürebiliyor.Bu yüzden site sahipleri vakti olmayan kişiler için site içerisinde arama butonu koymuşlar.Bu gerçekten işe yarıyor mu diye dilek duası yazdım ve gerçekten dilek duası geçen yazıları direk karşıma çıkardı ve hemen aradığım sonuca ulaşabildim.Dilek duası yazısına girdiğimde gerçekten bu yazıda çok özenle ve okuyucuyu sıkmayacak şekilde hazırlanmıştı.
Sitenin en önemli özelliklerinden biriside yukarıda bahsettiğim gibi sadece dua kategorisi alanında değil teknoloji,oyun,eğitim,gezi,dekorasyon,moda gibi birçok alanda yazıyı paylaşacak bir ekibe sahip olmasıdır.
Örneğin oyun kategorisine girdiğimde sadece bir yazarın değil birçok yazarın bilgi paylaştığını gördüm.Buda sitenin her kategoriye gereken önemi verdiği göstermektedir.Oyun kategorisinde kendi ilgimide çeken konulardan birisi olan League Of Legends oyunu yazılarını görmek istediğim için LoL yazan alt kategoriye tıkladım.Gerçekten sandığımdan çok daha fazla LOL başlıklı yazılar vardı.Örneğin LoL Bedava Çarlar 30 LVL Ücretsiz RP’li Hesaplar başlıklı bir makaleye tıkladım yazıyı okudum evet yazı lol bedava çarlar,lol 30 lvl ücretsiz rpli hesaplar yani lol çarlar hakkında çok iyi bilgi veriyor yani yine diğer yazılar gibi güzel.Bu başka sitelerde de bu şekilde güzel yazılabilir ancak aşağı doğru indiğimde yorumları gördüğümde çok şaşırdım.Birçok yorum gelmiş ve site sahipleri,site ekibi çok ilgili bir şekilde cevaplamış ve bilgi edinmek isteyen kişileri aydıtlanmışlardır.

ücretsiz en iyi filmleri izle

Soğuk kış akşamlarında bir yudum kahve eşliğinde ekrana kitlendiğiniz ve ücretsiz en iyi film izlemenin adresi Birfullfilmizle.com olmaktadır. Kah günü ağlayarak bitirdiğiniz ve milyonların gönlünde taht kurmuş bir çifti, soluk kesen bir aksiyon filmi veya kapı gıcırtılarında dahi yerinizde duramayacağınız korku filmlerini izleyebilirsiniz. Bütün bunlar içinse ihtiyacınız olan sadece bir web tarayıcısıdır. Tarayıcıya Birfullfilmizle.com yazdıktan sonra, sizi sağda bekleyen kategorilerden o gün modunuz neyse, filminizi seçebilirsiniz.Bedava Film İzleHemen hemen herkesin sinemada geçirmek istediği bir haftasonu olmuştur. Yalnız öğrenciler gibi maddi durumun kısıtlı olduğu durumlar gözetildiğinde ve sürekli yapılacak bir aktivite olarak düşünüldüğünde masrafların karşılanması zor olabilir. Yetişkin kesim dahi her film için sinemaya ücret ödemeyi pek sevmez. Bu yüzden birçok insanın tercihi çok afilli bir film olmadığı sürece evde full film izlemek olacaktır. İnternette yeni ve eski filmlerin içerisinden HD film izleyerek, haftasonunu evde değerlendirebilir. Bedava film izlemek de zaten işin cazibesini korumaktadır.Bol Seçenekli Film İzleme KeyfiBir full film izleme sitesi için en önemli şeylerden bir diğeri ise çeşitliliktir. Filmlerin ardı ardına çerez gibi gittiği düşünüldüğünde, her daim güncellenen bir portalın mevcudiyeti şarttır. Birfullfilmizle.com her geçen gün daha geniş bir arşiv ile kullanıcılarına güncel ve yeni filmler eşliğinde hizmet sunmaktadır. Bütün filmleri HD film izle kalitesinde sunarak, kargacık burgacık bir ekran eşliğinde tatsız bir seyrin de önünü kesiyor.
VIP sistem sayesinde, sitedeki içerikleri de herhangi bir kısıtlama olmadan izleme imkanı yakalayabiliyorsunuz.Hangi Film? Diyenlere Tavsiye RobotuSiteye girdiğinizde aklınızda izlemek için yer edinmiş bir film yok ise, tavsiye robotu yardımınıza koşuyor. Seçtiğiniz kriterler doğrultusunda, zevk alarak izleyebileceğiniz bir film sistem tarafından sizlere öneriliyor. Süresini dahi belirleyebileceğiniz bu sistemde, IMDb puanı veya kategori gibi sınırlandırmalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Dahası sadece editör tarafından tavsiye edilmiş filmleri de filtrelemeye dahiledebilirsiniz.


Ben bütün bunlarla uğraşmam diyenler için film izlemenin yolu kesilmiyor. Rastgele bir film de sistem tarafından size Rastgele seçeneği ile getiriliyor. Herhangi bir kategori farketmeksizin veya yapım yılı gözetilmeksizin, size film önerileri Birfullfilmizle.com adresinde ücretsiz olarak listeleniyor.

e-sınıf defteri

Sınıf defterine ne yazılır?
Sınıf defteri doldurulurken ilköğretim okulları ve ortaöğretim okulları için farklı uygulamalar vardır. Yani sınıf defterini sınıf öğretmenleri farklı, branş öğretmenleri farklı doldurur. Branşlar öğretmenleri anlattığını yaz yeter derler. Sınıf öğretmenleri ise konu değil kazanım yazar. Her ders için hazırlanan ünitelendirilmiş yıllık planlar vardır. Bu planlarda ise konularla ilgili kazanımlar vardır. İşte sınıf defterinin doldurulma şekillerinden en çok tercih edileni veya doğru olanı, deftere bu kazanımları yazmaktır.
Örneğin Hayat Bilgisi dersinde işlenen konu değil, ünitelendirilmiş yıllık planda yer alan kazanım yazılır. Örnek: A.1.1. Fiziksel özelliklerini fark ederek kendini tanır ve tanıtır. Deftere yazmanız gereken bu kazanımlardır. Bir ikinci doldurma ise konuyu olduğu gibi yazmaktır. Bunu genelde branş öğretmenleri kolay olsun diye tercih ederler. Örneğin, Çanakkale Zaferi her iki doldurma şekli de müfettişleri tarafından kabul ediliyor. Burada dikkat edilmesi gereken şey, planınızda olmayan şeyi yazmamaktır. Mesela sınıf defterine (http://www.k12.web.tr)yazılan konu tekrarı yapıldı gibi ifadelere müfettişler tepki gösterebiliyorlar.
Yine dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de sınıf defterini bitişik eğik yazı ile doldurmaktır. Her ne kadar birçok öğretmen bitişik eğik yazıyı tercih etmese de olması gereken ve mevzuata uygun olan bitişik eğik yazı ile yazmaktır. Yeri gelmişken çok önemli bir konuya değinmemek de olmaz. Yine özellikle yeni göreve yeni başlayan bazı öğretmenlerin yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi de sınıf defterine yanlış yazılan yazıların kalemle karalanması veya daksil ile silmeye çalışmasıdır. Bu kesinlikle yasaktır. Ama olmaz mı, belki deftere yanlış bir ifade yazdınız, belki yanlış ders alanını doldurdunuz veya yanlış öğrenciyi yok yazdınız ve bunu düzeltmeniz gerekiyor. İşte arkadaşlar burada yapılması gereken o yazıyı karalamak veya daksil ile silmek değildir. Silmek istediğiniz yazının üzerine tek çizgi çekin, altına ya da üstüne düzgün halini yazın ve yanına parafınızı(Paraf için sadece adınız veya soyadınızın baş harflerini kullanmak yeterlidir) atın. Buradaki püf nokta silmek istediğiniz yanlış ifadenin okunabilir halde kalmasıdır. Herhangi biri deftere göz atıldığında hem yanlış olan kısım hem de doğru olan kısım okunabilmelidir. Bu kurallar genellikle kullandığınız veya kullanacağınız her türlü resmi belge için geçerlidir.