confessions

jimcarrey

Yazar

  1. toplam entry 26
  2. takipçi 0
  3. puan 86

islamcı takılanların cinsel tacizlere ses çıkarmaması

Sebebi islam dininde taciz ve tecavüzün, başka putlara inanmak kadar kötü kabul edilmemesidir. doğal olarak islam kaynaklarından beslenen her tür oluşumun konuya bakışı zayıftır. ikişer, üçer, dörder evlenmekten, cariyelerden, savaş ganimeti olarak kadından bahseden dine göre zaten taciz ve tecavüz tali konudur, çok sorun çıkarsa taşlayarak öldürür hayatına başka cariyelerle devam edersin.

7. yüzyıl çöl araplarının kafa yapısını biraz incelersek günümüz islamcılarının hareketlerini daha iyi anlarız.

efe aydal

meraba arkaaşlar, nasılsınız keyifler nasıl? diye klasik bir giriş cümlesine sahip üretken kişi. 36 yaşındadır ama en az 10 yaş genç gösterir.

iyi parti

görmek istediğim taze kan değildir. en nihayetinde geleceği nokta yine inşallah maşallah. iyi bir partinin iyi geleceği ülke, halkın kütle olmadığı ülkedir ki kütle olmayan halk iyi parti'ye gelinceye kadar çok daha makul alternatiflere sahiptir.

"memleketin ancak okuyup yazmakla kurtulacağına inananlardanım." Reşat Nuri

dizi önerileri

yabancı diziler arasında bir çırpıda aklıma gelenleri ekleyeyim, izleyeli zaman geçmesine rağmen iyi hatırlıyorsam tavsiye de ederim, ki ediyorum.
(bkz:true detective)
(bkz:vikings)
(bkz:breaking bad)
(bkz:better call saul)
(bkz:sons of anarchy)
(bkz:house m.d.)
(bkz:unsere mütter, unsere väter)
(bkz:band of brothers)
(bkz:justified)
GOT izlemeyen/bilmeyen yoktur diye yazmaya gerek bile duymadım. Bazıları sırf herkes izliyor diye GOT'u kendi çapında boykot ediyor. Bence bir şans verilmeli.

aklingozu

Twitter'i açma sebeplerimden biri. Zincirlerini bitirdikten sonra Turan Dursun, İlhan Arsel, Arif Tekin'in kitap ve makalelerini de okumak, bilgileri pekiştirmek açısından önemli.
Yazım hataları, ünlem cümlelerine takılıp kalanlar onu ilkokul seviyesinde sanabilirler, sanmaya da devam etsinler. Çünkü bu hesabı ciddiye alması gereken kitle, okuduğunu anlayabilen kitle olmalıdır kanımca.

Buradan kendisine kocaman bir teşekkürler gönderiyorum.

ebubekir öztürk

Gerçekten bu adamın rol aldığı hiçbir filmi oturup izlemedim, bu adamın oynadığı karakterlere de hiç gülmedim. Demek bi bildiğim varmış.

Baştakilerin umursadığı tek değer dini ve mezhebi değerler olunca bunlar tabi ki böyle çoğalır. Zamanları tükeniyor. Bu böyle gitmez. Türkiye meczuplar ülkesi değil.

görünen adam

Ben ilk 3 bölümü izledim. Çokça dizi ve film izlerim ama uzman olmadığım için ayrıntılı yorum yapmayayım, ben beğendim. Klişelerle bıktıran bi dolu uzun süreli Türk dizisine gömülmekten iyidir.

sigara dumanı

5 yıl içip bırakmış birisi olarak beni fazlasıyla rahatsız eden bir duman. Öyle ki bazen bir andaval bulunduğum kapalı ortamda sigara içince ciğerlerim iflas edecekmiş gibi hissediyorum.

Sigara kullanmayan arkadaşlarıma da az çektirmemiştim zamanında, şimdi anlıyorum onları.

david rockefeller

mısır firavunları gibi ölümsüzlük arayışına düşüp bilmem kaç kere organ nakli olduğuna inanılan illuminati herifi. he bir de hayır propagandası yapanlar için milyonlarca dolar bağış yapmıştır (yersen).

1 ocak 2017 ortaköy reina'nın basılması

yılbaşını, noeli ve mekkenin fethini birbirine karıştıranların ağızlarından salya saçarak yılbaşı kutlayanları düşman ilan ettiği yerde şaşırtmadı beni bu saldırı.

taraflardan birinin gazını alıp, diğerini gaza getirecek bir saldırı. tam da ordumuz ortadoğudayken, tam da dibimizde iç savaş varken. ilginç.

yarın bir gün dincilere de saldırı düzenlenecek, o zaman da içten içe sevinenler olacak. böyle olaylar da iki tarafı da gerdikçe gerecek, ta ki ip kopana kadar. yapmayın etmeyin.

ne bir taraf tutuyorum, ne de birilerinin başına bir şey gelsin istiyorum, ne de gaza geliyorum. benim yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.

carlsberg

2 tane yeter deyip 2 kutu aldıktan sonra tabi ki yetmedi. behzat amirimi izliyorum, kesmedi. 2 tane daha almak için bu karda kışta tekele gönderecek beni. ayıp ediyor.

sahibinden.com

söz konusu ikinci el araba olduğunda, satıcılar direkt fiyatı abartı yüksek yazıyor. o fiyata satılmayacağını da biliyor çoğu. ama ne yaparsın, ilan arıyorsan mutlaka uğruyorsun buraya da.

boş zamanlarda dolaşması da zevklidir.
0 /