confessions

jimcarrey

Yazar

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 0
  3. puan 51

aklingozu

Twitter'i açma sebeplerimden biri. Zincirlerini bitirdikten sonra Turan Dursun, İlhan Arsel, Arif Tekin'in kitap ve makalelerini de okumak, bilgileri pekiştirmek açısından önemli.
Yazım hataları, ünlem cümlelerine takılıp kalanlar onu ilkokul seviyesinde sanabilirler, sanmaya da devam etsinler. Çünkü bu hesabı ciddiye alması gereken kitle, okuduğunu anlayabilen kitle olmalıdır kanımca.

Buradan kendisine kocaman bir teşekkürler gönderiyorum.

ebubekir öztürk

Gerçekten bu adamın rol aldığı hiçbir filmi oturup izlemedim, bu adamın oynadığı karakterlere de hiç gülmedim. Demek bi bildiğim varmış.

Baştakilerin umursadığı tek değer dini ve mezhebi değerler olunca bunlar tabi ki böyle çoğalır. Zamanları tükeniyor. Bu böyle gitmez. Türkiye meczuplar ülkesi değil.

görünen adam

Ben ilk 3 bölümü izledim. Çokça dizi ve film izlerim ama uzman olmadığım için ayrıntılı yorum yapmayayım, ben beğendim. Klişelerle bıktıran bi dolu uzun süreli Türk dizisine gömülmekten iyidir.

sigara dumanı

5 yıl içip bırakmış birisi olarak beni fazlasıyla rahatsız eden bir duman. Öyle ki bazen bir andaval bulunduğum kapalı ortamda sigara içince ciğerlerim iflas edecekmiş gibi hissediyorum.

Sigara kullanmayan arkadaşlarıma da az çektirmemiştim zamanında, şimdi anlıyorum onları.

david rockefeller

mısır firavunları gibi ölümsüzlük arayışına düşüp bilmem kaç kere organ nakli olduğuna inanılan illuminati herifi. he bir de hayır propagandası yapanlar için milyonlarca dolar bağış yapmıştır (yersen).

1 ocak 2017 ortaköy reina'nın basılması

yılbaşını, noeli ve mekkenin fethini birbirine karıştıranların ağızlarından salya saçarak yılbaşı kutlayanları düşman ilan ettiği yerde şaşırtmadı beni bu saldırı.

taraflardan birinin gazını alıp, diğerini gaza getirecek bir saldırı. tam da ordumuz ortadoğudayken, tam da dibimizde iç savaş varken. ilginç.

yarın bir gün dincilere de saldırı düzenlenecek, o zaman da içten içe sevinenler olacak. böyle olaylar da iki tarafı da gerdikçe gerecek, ta ki ip kopana kadar. yapmayın etmeyin.

ne bir taraf tutuyorum, ne de birilerinin başına bir şey gelsin istiyorum, ne de gaza geliyorum. benim yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.

carlsberg

2 tane yeter deyip 2 kutu aldıktan sonra tabi ki yetmedi. behzat amirimi izliyorum, kesmedi. 2 tane daha almak için bu karda kışta tekele gönderecek beni. ayıp ediyor.

sahibinden.com

söz konusu ikinci el araba olduğunda, satıcılar direkt fiyatı abartı yüksek yazıyor. o fiyata satılmayacağını da biliyor çoğu. ama ne yaparsın, ilan arıyorsan mutlaka uğruyorsun buraya da.

boş zamanlarda dolaşması da zevklidir.

ryohey nakatake

imam hatiplerin kapatılmasını ortalama bir türkiye vatandaşından daha çok dile getiren japon adam. ilginç videolar yüklüyor ve türk twitter kullanıcılarıyla da arası iyi, ben de pek severim kendisini.

anamur

bolca renault, bolca muz serası, bolca köy ve dağ taş, bolca manzara ve bolca kendi halinde insanları olan güney sahil ilçesi. Bendenizin memlekti.

Bitmek tükenmek bilmeyen virajlar denince akla gelirdi, şimdi o da kalmadı. Kondurdular duble yolları, hala da devam etmekte çalışmalar.

Denize girmesi merkezinde ayrı, köylerinin ıssız sahillerinde ayrı zevklidir. Efendi aile çocuğu modunda merkez sahili, bear grylls modunda ıssız sahile gidilir.

zirvede olmakla ilgili bir takıntı vardır insanlarında. Dükkan tabelaları genellikle 'kral, şekil, şampiyon, iyi, en iyi, birinci' olmakla ilişkilidir bir şekilde.

mazda

bugün alıp yarın satarımcıların değil, bugün alır yarın da binerim öbür gün de binerim hatta yıllarca binerimcilerin arabasıdır. konforludur, uzun ömürlüdür ve yarı yolda bırakmaz.