confessions

instrument

Yazar

  1. toplam entry 5030
  2. takipçi 0
  3. puan 31568

yamaç paraşütü

Son 3 yıldır yapmakta olduğum uçuş sporu. Yakında eğitmenliğine geçişim gerçekleşecek. Sanıldığı gibi çok tehlikeli bir spor falan değildir. Aksine limitler aşılmadığı ve doğru malzemeyle doğru meteorolojik koşullarda ve pilot seviyesinin sınırları aşılmadığı sürece yolda yürürken başınıza bir şey gelmesi ihtimalinden daha az kaza riski vardır. Yaşattığı keyif ise kelimelerle anlatılabilecek gibi değildir.

seksten önce yapılabilecekler

eve giderken kondom alınacak, sonra duşa girilip bir güzel temizlenilecek, daha sonra bir film konulup tam filmdekiler sevişirken yanındakine dudaktan yapışılacak:

- ebeninki artık mahmut bir daha film izleyeni ziksinler
- pardon rüstem birden şeyoldu.

bilgi sözlük

"dingonun ahırı sözlük"te "din" olmak için adayım. belki dine imana gelirsiniz de baskıcı ve emperyalist bilgi sözlüğe karşı aldığınız tavrın eöööehh bitmeyen bir entry.

sözlükte olması gerekenler

houston’ın mesaj sekmesi ekranda açık vaziyetteyken mesaj geldiğinde kendiliğinden güncellensin ve mesaj görüntülensin. facebookta olduğu gibi. bak sözlük facebooka dönsün demiyorum dikkat et. örnek alınabilir diyorum. (bu entryden sözlüğe sadece kızlarla muhabbet etmek için geliyor sonucunu çıkartan okuyucuya sesleniyorum; doğrudur, ama ispat gerektirir).
0 /