confessions
  1. toplam entry 2666
  2. takipçi 26
  3. puan 10303

birol unel

turkish karizma. alamanyalarda takılarak ülkenin karizma ortalamasını epey düşürmüş. ait olduğu yer türkiye ekranları olmalı. onun yüzünden biz hala kıytırık erkek başrollere kalmışız.

meteoroloji

Tarihi boyunca bugünki gibi bir s.çış yaşamamıştır. Gün boyu evden çıkmayın aman dikkat nem dahil 53 derece dediler, öğlen bıraktığımda çekmeköyde yagmur çiseliyordu, acıbadem resmen serin.

tlc

Satılmış medyamız yerine güzel bir alternatif olan kanal. Şimdilerde pastacılar kralı, aşırı pintiler, alışverişkolikler ve long ısland medyumu gibi programlar favorim.

bilgi günlük

an itibariyle;

ben: ders çalışmam lazım olm notları son kez gözden geçireyim 1 saat sonra sınav var
beynim: o sen olsan barii, sen olsan bari oooo sen olsan bari

lanet gelsin sana da aşırı dile dolanan şarkına da aleyna fox!

emrah karaduman

Aranjör bir bey bir de dj. Benim bu sıralar anlamadığım kendisi şu aralar 16 17 yaşlarındaki aleyna tilki ile tatilde. Bizim medya bunu çooooook normal gibi magazinlerde sunuyor? Adam nerden baksan 30 yaşında ve kız reşit değil. Çok cinsel bi durum kahretsin dostum.

yaya ehliyeti

insanımızın çok ihtiyacı olan belge. bu ne tedbirsizliktir diyorum ve önüme lapss diye fırlayan her bir insanı saadece kınıyorum. inşallah umarım bir gün bir araba hızını alamayıp size buse kondurmasın. o kadar cahil insanlar var ki yaya geçidi nedir bilmeyen, az ileride üst geçit olduğu halde yola kendisini bodoslama bırakan ve bekleyeceksin pislik ben yayayım bakışı atıp yayıla yayıla geçen. çok üzücü.

lucifer

Şu an içinde bulunduğumuz ama bombayı yarın patlatacak olan sıcak hava dalgasının adı. Yarın hissedilen sıcaklık 53 derece olacak diyorlar. Dışarıda işi olanlar çoooooook dikkatli olsun. Kalp hastaları şeker hastaları hamileler falan dizini kırıp kendi sağlığı için evinde otursun. Hadi gazamız mübarek olsun aslanlarım bu haftayı atlatınca mevsim normallerine dönüyoruz.

bilgi günlük

çok seviyorum bu başlığa yazmayı sadfgdhskalkjh. bence eski araba kullanmak çok güzel. başına bişey gelince asla üzülmüyorsun. bugün arabamı yıkattım, eve doğru yol alıyordum. sileceklerimden biri takır tukur ikiye ayrılıp yanımdan yola uçtu afsghvkhgqhjwkdhfdj. ulann dedim hemen kenara çekip sileceği yakaladım. allahtan kırılmamış çıkmış ( geçen dolu yağdığında bir parçası kırılmıştı sanırım ondan kaynaklı). uğraş uğraş takamadım sonra uzaklardan bi adam bacım ters takıyon ters!!! diye koşarak gelip geri yerine taktı agdhdjkjhagdfgdhsjk. sonra gözden kayboldu. ibretlik bir olaydı.

bir arkadaşa ter koktuğunu söyleme yöntemleri

yakın arkadaş zaten bak bakim ter kokuyomuyum der. Bi arkadaş olan kişi kokuyorsa kendi yaptığımı söyleyeyim, en hızlı şekilde ya bir ıslak mendil çıkarıp elimde oynuyor gibi yaparım, ya bileğime çaktırmadan ufak bi fıs parfüm sıkıp çaktırmadan arada koklarım ya da muzlu portakallı aromalı bir içecek bulup mümkün olduğunca ağzıma yakın tutarım çünkü ter kokusu gibi şeylerden inanılmaz rahatsız olurum kimseyi de kıramam kardeşm! ha bi de bazı insanlar var ki çamaşır suyuyla kıtlatsan fayda etmez atmosfere zararsınız.
0 /