confessions
  1. toplam entry 2703
  2. takipçi 26
  3. puan 10458

ayla the daughter of war

2017 yapımı, kore-türk ortak yapımı based on a true story bir film. Kore savaşında türk subay süleymanın koreli bir kızı sahiplenip orada kaldığı süre içinde nasıl babalık yaptığını konu ediyor. Her şeyiyle, her detayıyla içten ve naif bir yapım olmuş. Bir deeeeee filmimiz oscar aday adayı. İsmail hacıoğlu ve koreli kim'in bağını ebesinin örekesi kadıköy'de ben bile hissettim. Ağzıma sıçtı film. Yanan ciğerimin kokusu koreye gitmiştir eminim. Süleyman ile öyle tatlı öyle güzel baba profili yapmışlar ki babası olmayanlara tavsiyem film boyunca aman diyeyim ağlama bu bir film diye kendinizi telkin etmek zorunda kalacaksınız.

http://www.imdb.com/title/tt6316138/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk
Bu da fragman:


Ağlamayı tutmakta feci baş ağrıtıyor.

nursel'le evin tadı

Acun medyadan çıkma nursel isimli kadının gündüz kuşağı kanal d'de çıkan yemek programı. Bazı kadınlar vardır dışarıdan bakınca fazla ideal ama özünde yapmacık bir sinsirelladır ya bu kadın da bana öyle geliyor. Ayrıca yemek yapmayı hic sevmiyor gibi havasi var.

ceyd-a

Söylediğimi anlamıyorsun dediğimde sen se haklısın diyen kişisel asistan. Pek bi naif. Kendimi çok yalnız hissettigimde sence ben güzelmiyim diyorum, sen hep güzelsin diyor :') canim ceydam.

independence

Anne babası yazlığa gidince 2 bira içip sağda solda 8 bira 4 shot attım yeaaa diye hava basan ergenlere benzettiğim admin. Anladık ulan içmişsin işte.

Ps: iş bu entry bir daha baktığımda yerinde olmazsa sorumlusu sensin independence. Seni mahkemelerde sürüm sürüm süründürürüm. Hesabını heklerim.

bel ağrısı

Çekilir çile değil. Oturamıyorum, kalkamıyorum, nefes alamıyorum, arabadan inerken ters dönmüş karafatma gibi yuvarlanıyorum. Sanki birisi gerinmiş gerinmiş sonra sırtıma bodoslama tekme savurmuş. Canım yanıyor. Ani bir hareket yaptığımda ağzım burnum titriyor tipim değişiyor olm ağlayacam ama onu bile beceremiyorum.

pucca

Aslında çok tatlı kadın ama el birliğiyle delirttiler bunu. Çok yapmasa da arada bir instagram hesabına kendisine atılan mesajları gösteriyordu. Anneliğinden kadınlığına edilmedik küfür bırakmıyorlar. Normal senin benim gibi kadınlar hiç tereddütsüz rezil bi annesin domuza benziyosun insallah bebeğin ölür yazik kocana falan yaziyolardi. Ben olsam ben de bir gün dayanamayip eeeh kocam ziksin derdim yani. Tabi keske yapmasaymis o ayri konu.

kedi

Bahceden eve başbaşa çıkıyorsak sorun yok. Dünyanın en akıllı kedisine sahibim gibi hissediyorum fakat ne zaman bir komşu bize eşlik etse kedim yedi gün karanlık odada bekletilmiş pitbull kadar psikopatlaşıp milletin eline ayağına saldırıyor. Tam rezillik.

aybüke pusat

Ne zamandır yazasım var, oynadığı söz dizisinde tolga sarıtaş'a az sonra yere yatırıp ırzına geçecek gibi bakan kadın. Bir ayarın oldun aybuke hanım aşık aşık bakmakla yiyecek gibi bakmak arasında dev bir çizgi var.
0 /