confessions
  1. toplam entry 2692
  2. takipçi 26
  3. puan 10430

independence

Anne babası yazlığa gidince 2 bira içip sağda solda 8 bira 4 shot attım yeaaa diye hava basan ergenlere benzettiğim admin. Anladık ulan içmişsin işte.

Ps: iş bu entry bir daha baktığımda yerinde olmazsa sorumlusu sensin independence. Seni mahkemelerde sürüm sürüm süründürürüm. Hesabını heklerim.

bel ağrısı

Çekilir çile değil. Oturamıyorum, kalkamıyorum, nefes alamıyorum, arabadan inerken ters dönmüş karafatma gibi yuvarlanıyorum. Sanki birisi gerinmiş gerinmiş sonra sırtıma bodoslama tekme savurmuş. Canım yanıyor. Ani bir hareket yaptığımda ağzım burnum titriyor tipim değişiyor olm ağlayacam ama onu bile beceremiyorum.

pucca

Aslında çok tatlı kadın ama el birliğiyle delirttiler bunu. Çok yapmasa da arada bir instagram hesabına kendisine atılan mesajları gösteriyordu. Anneliğinden kadınlığına edilmedik küfür bırakmıyorlar. Normal senin benim gibi kadınlar hiç tereddütsüz rezil bi annesin domuza benziyosun insallah bebeğin ölür yazik kocana falan yaziyolardi. Ben olsam ben de bir gün dayanamayip eeeh kocam ziksin derdim yani. Tabi keske yapmasaymis o ayri konu.

kedi

Bahceden eve başbaşa çıkıyorsak sorun yok. Dünyanın en akıllı kedisine sahibim gibi hissediyorum fakat ne zaman bir komşu bize eşlik etse kedim yedi gün karanlık odada bekletilmiş pitbull kadar psikopatlaşıp milletin eline ayağına saldırıyor. Tam rezillik.

aybüke pusat

Ne zamandır yazasım var, oynadığı söz dizisinde tolga sarıtaş'a az sonra yere yatırıp ırzına geçecek gibi bakan kadın. Bir ayarın oldun aybuke hanım aşık aşık bakmakla yiyecek gibi bakmak arasında dev bir çizgi var.

söz

Ulan ulan ulan! O erdem yarbayın hali ne? Böğrü açık gömlek free liseli ergen gibi? Adam boylu poslu yakışıklı ve ne olur çakı gibi asker profiline sokun zira diger godiklerdense üniformayı en iyi taşıyan o adam.

ıtır esen

Bu yarışmada bilgi görgü asalet gibi belirleyici unsurlar 1.80 boy ile birlikte değerlendirilmeli (bkz:azra akın). Çoluk çocuğu uzun yıllar bunun gideri var diyip seçerlerse, 15 temmuz ve regl oldum xd gibi süprizlere şaşırmasınlar. 18 yaşında insan kanunlar önünde reşit, zihin olarak hoppadır. O tacın ağırlığını taşıyamaz.

söz

İkinci sezona bomba gibi bir bölümle başlayan dizi. Açıkçası tolga sarıtaş denilen şahıs tiki suratı, heybetsiz duruşuna rağmen komutan rolünü çok güzel taşıyor. Sırıta sırıta gülünce kısılan gözlerinden diyişi benim gibi trt spikeri kılıklı ciddi insanı bile güldürttü. Fethi rolündeki kişi de karizmada seviyeyi fazla yükseltti. Reytinglerde yine bir numaraymış. Hiç bozmamaları dileklerimle.

aşk

Kimi zaman çok kızdıran, öfkeden deli ettiren bir duygu. Yani aşk yoksa aman zikerler diyip işin içinden çıkarsın ama Kızıyorsan sen o kişiye büyük duygular hissettiğin içindir. Sonra kimi zaman dalda ötüşen iki kuşa bakıp sevdiğini hatırlamaktır. Arttırıyorum, yere düşen yaprağın romantizmiyle sevdiceğini özlemektir. Aslında ot böcek yaprak kadar basit, kalbinde uyandırdığı duygular kadar derin bir şey aşk. Çıkın gidin aşık olun olm, herseye ragmen eşsiz bir duygu, tarifsiz bir bağ şekli.
0 /