confessions
  1. toplam entry 2566
  2. takipçi 24
  3. puan 9808

asırlık balık restaurant

Kadıköy'ü kadıköy yapan mekanlardan. Özellikle bu aylarda akşam püfür püfür havada yemeğinizi yerken çiçekçileri, şip şakcıları inatla defetmenin tadı paha biçilemez. Ve evet et yemekleri hakikaten efsane. Ve salataları da bir o kadar lezzetli. Muamele ise uuu beybi. Gidin ve görün.

junko furuta

1988 yılında japonyada 4 ergen tarafından kaçırılan ve 44 gün boyunca işkence gören 16 yaşında bir kız. Katilleri 4 erkek kendisini dövmekle kalmayıp hamam böceği yedirmiş, idrarını içirmiş, vajinasına ve anüsüne yabancı cisimler sokmuşlar. Yetmemiş, ellerini bağlayıp kum torbasi olarak kullanmışlar, yüksekten karnına ağır şeyler bırakmışlar, mastürbasyon yaptırmışlar, vücudunu aralıklarla yakmışlar. Bir de vajinasına makas sokmuşlar. Kızın beyni baskı sonucu küçülmeye başlamış ( kafasinda zıplamışlar) ve gördüğü işkenceye dayanamayıp şoka girerek ölmüş. Bu süreçte defalarca beni öldürün diye yalvarmış. Allahım ne diyeyim ben okuduğumdan beri kendime gelemedim ama bu kıź bunları nasıl yaşamış kafayı yedim okurken.

bugün bu ülkede şahit olduğunuz en güzel şey

Arabayı özenle (yolun ortasına beş kala) park edip indikten sonra sevdiceğimin bir bakışını yakaladım oooolum sanırsım abye girmişiz siyasal islam falan ölmüş öyle hoşuna gitmiş bakıyor. Benim bugün bu ülkede karşılaştığım en güzel şey bu.

Her seçimde sonuç belli gencolar. Ben artık sandık satıldı oy çalındı muhabbetine inanmıyorum. Bu millet celladına aşık. O yüzden Free zone izmirde edilen dans da hayvansever berduşt arkadaş da pek umrumda degil.

gökçer korkmaz

Sosyal medyadan tanıyorum kendisini. Kalpsiz gözükmek istemiyorum ve bir seye tutkuyla bağlı olunmasını hep takdir etmişimdir ama bazen ince bir çizgi vardır ya mesela cesaret vs. ahmaklık, imrenmek vs. Kısanmak, merhametlilik vs. Vur ensesine al lokmasını gibi, bu adam da çizginin çok ötesine geçmiş ve hep geyiklere konu olan kedili menepozlu teyzenin bile epey üstünde garip olmuş.

ercan kızılateş

Hoşlandığı hiç bir kadınla adam gibi bir şeyler yaşayamadığına, aklı mantığı olan kadınların bundan fellik fellik kaçtığına ve artık içinde biriken bu seksüel enerjiyi kısa etekli suçsuz bir kadından çıkardığından emin olduğum at hırsızı. Karşı cinsle asgari de olsa etkileşim şart. O kız buna senden hoşlanıyorum dese yemin ederim eli ayağı birbirine dolanır bunun ama kızın buna bakma ihtimali yok ya, yaklaşsa reddedilir ya o öfkeyi bir şekilde çıkartacak tipsiz hanzo. Bunun gibilerin soyu ne olur tükensin.

2017 yazının asla gelmeyecek olması

Gelmesin. Güneş sevmiyorum ben. Temmuz agustos istanbul sıcağından hepten tiksinip Sıcaktan nereye kaçacağımı bilmiyorum. 2 dk güneşin kalayım sonraki gün mülteci kafilesine katılırım, biraz bile göze batmam. Çok kolay yanıyorum ve hiç sağlıklı gelmiyor bu iş bana. Omuzlarım falan çok acıyor. Soğuk öyle mi? Üşüdüysen mont giyin. Sıcak olduysa montunu çıkart. Bu kadar basit.

dünya güzellerim

Yarın show tv de başlayacak olan gezelim görelim tarzı program. Buraya göre kulağa normal geliyor ama içinde bülent ersoy, safiye soyman, banu alkan ve burcu esmersoy olduğundan ben o programı ye-rim! Burcuyu salla da olm süper üçlü bir araya gelmiş. Bu kankalar zamanında kilolarca et yiyip zafiyet geçirip hastanelik olmuş leydiler. Çok gülüyorum ben bunlara.


sinyal vermeden dönüş yapan şöför

Araba kullanmaya başladım başlayalı motorbisikletlilerle birlikte beni en çok delirten grup. Takip mesafemi korudugum için büyük problem yaşamadım ama ben boş yolda bile donerken sinyal veriyorken siz nasıl ayılarsınızki o sinyal koluna yok gibi davranıyorsunuz? Audinizden utanın çürük yumurtalar.

enjoy

Evcil hayvan maması markası. Fiyatı piyasaya göre çok iyi ama ne türk sitelerde ne yabancılarda hakkında iyi ya da kötü adam gibi bir yorum bile bulamadım.

kedi

bizim bahçede var bir tane prenses. kendisini kanı bozuğun biri evden atmış. bir yaşından biraz daha büyük. çok mutsuz ve sokakta kalmayı asla kabullenemiyor. ne kadar mutsuz olduğuna gün ve gün ben şahit oldum. elimden geldiği kadar ben ilgileniyorum ama devamlı ilgiye ve sevgiye ihtiyacı var. ben ona gerçekten çok ama çok üzülüyorum. belki sahiplenmek isteyen tanıdığı olan vardır? olmaz mı sözlük bence şahane olur. kenarında kahverengi benegi olan. diğer şaşkın ördek benimki.

https://i.hizliresim.com/zBA7pg.jpg

evde hayvan beslemek

evcil hayvan beslemek demek eskiden sokak hayvanlarına yemeğini bulur bi şekilde derken artık kafanı çevirip geçememektir. eve kedi aldığımdan beri asla hasta,aç,susuz bir hayvana sırt dönemiyorum. insanın merhamet ve şevkat duygusunu çok geliştiriyor.
0 /