confessions
  1. toplam entry 1150
  2. takipçi 0
  3. puan 995

cennet

Cennet diyince Kuran'ı Kerim ve Hadislerden ortaya şöyle bir yer çıkıyor ;
Gölgelikler, serinlikler, serin akarsular, yeşillikler falan, yani ayder yaylası gibi bir yer.
içerik olarak da erkek başına 72 tane memesi yeni çıkmış bakire huri, erkeğin penisinin hiç inmemesi, ırmaklardan alkollü şarap akması vs.
Kadınlar için de gılman adında 'bıyığı yeni terlemiş erkek çocuklar' hizmetçilik yapacak. Kadınlara seks yok, sadece sınırsız meyve sebze,hizmeti,yelpaze var.
Tamam buraya kadar güzel, ancak günümüz için yetersiz ve bazı noktaları aşırı.
maddeleyelim ,
1- Etrafta penisi kalkık gezen milyarlarca erkek görmek beni gerçekten ama gerçekten çok rahatsız eder. Ben böyle bir ortam istemem açıkçası.
2- Ben şarap pek sevmem, ırmaklardan chivas regal ve redbull aktırma şansımız yok mu. bir de buz tabi. Buna hiç bir hadiste değinilmemiş.
3- sürekli ayder yaylasında gezmek bir süre sonra insanı sıkar. cenette internet hizmeti var mı, varsa saati kaç tl, ayrıca league of legends veya starcraft, hatta mynet çanak okey oynayabilecek miyim. Buna kuran'da değinilmemiş.
4- Cennette karda kayak veya board yapmak istersem 'kar' hizmeti yok. bu çok kötü.
5- Cennette o kadar şarap içip kafayı bulanlar benim hurilerime hallenirse bu konuda ne yapılacak?
6- Cennette karım ile görüşmek istersem, karım cennetin başka bir katmanındaysa veya cehennemdeyse ne yapacağım. tesadüfen aynı katmandaysak 72 huriyi karım kıskanmaz mı?
7- Biliyorsunuz insan içgüdüsel olarak daha iyiyi ister, alt kademedeki adamlar gelip benim yerime göz koyarsa, kavga falan çıkarırsa, melekler bizi ayıracak mı. Bu düzen nasıl kurulacak?


taciz

tamam türkiye'nin gerçeği bir durum. sokakta yürürken taciz,iş yerinde taciz,metrodan inince takip edilme falan ülkede kadınların yaşadığı zorluklar vs tamamen doğru. ancak olay öyle bir hal aldı ki, bir kadına 'selam naber' bile yazmak veya uygun bir mekanda, 'tanışabilir miyiz' diye masum bir girişimde bulunmak taciz olarak yaftalanmaya ve gereksizce teşhir edilmeye başlandı. bu durumdan sokaktaki dayı zerre etkilenmedi. sokaktaki dayı yine tam gaz tacizlerine devam ediyor.
bu durumdan bizim gibi az biraz daha ortalama üstü kültürlü erkekler aşırı çekinmeye başladı.
eskiden selam melam kadınlarla tanışıp az biraz muhabbet eder, hoşumuza gitmezse muhabbet kendiliğinden biterdi.
şimdi erkekler tarafında gerçekten aşırı derecede bir çekinme söz konusu.
lan selam yazsak tacizci mi der, gidip tanışmaya çalışsak bağırır mı, aşağılar mı, mekandan mı attırır, ne yapar belli değil.
yine orta doğululuğumuzu gösterip bu taciz olayının savunma mekanizmasının bile bokunu çıkardık. bu hem kadın için hem erkek için kaybet - kaybet oldu bence.
belki de iki iyi insanın tanışma fırsatları ortadan kalkmış oluyor.

hemoroid

popoşumda böyle bir rahatsızlık baş gösterdiği için bir üniversite hastanesine göstermeye gittim. muayene değil resmen tecavüz ettiler. sırf bu iş için yapılmış sedyeye domalıp dirseklerini sedyeye koyuyorsun. halk arasında doggy pozisyonu olarak adlandırılan pozisyondasın yani. neyse sonra ince bir penis büyüklüğünde ve uzunluğunda bir cihazı yağlayıp arkadan sokuyorlar. tam o sırada bütün eski kız arkadaşlarımdan özür diledim.
hadi hepsine katlandım ama şu bana çok koydu, üniversite hastanesinde 5-6 kişilik 20'li yaşlarda 4. sınıf öğrencisi benim popoş üzerinden ders aldı hocalarından.
şu anda şehir değiştirmeyi düşünüyorum.

şeyma subaşı

tam bilmiyorum ama galiba acun evliyken onu kafalamış ve yasak ilişkiden çocuk yapmış. bugün de düğünü varmış. özel uçakla, helikopterle falan gidiyor düğüne. Instagram'da 1,9 milyon takipçisi var. hiç bir iş yapmadan ayda 100.000 TL falan harcıyor.
en az 1 milyon kadın takipçisi de böyle ahlaksızlıkla başlayıp evliliğe giden zengin bir hayatı nasıl elde edebilirim diye ağzının suyu akarak ve kıskanarak bu kadını takip ediyorlar. bu ülke gerçekten bitik durumda. lağımlardan daha pis durumda. kurtulması çok zor. bir taraftan şeyma subaşı hayranları diğer taraftan dinciler kuşatmış durumda.

çocuk için evlenen 30 yaş üstü kadın

günümüz modern dünyasında üniversite,master derken bir bakıyorsun 30 yaşına gelmişsin. Bu telaşta evlenecek vakit de bulamıyorsun tabi. gençliğinin sana vermiş olduğu yetkiye dayanarak da gelen bir çok talibi, daha iyisini, daha zenginini bulurum diye red ediyorsun. tabi modern dünyanın sana oynadığı oyunu evrim yer mi? yemez.. antik evrim sana ne der, 14 yaşından itibaren doğum yapabilip 35-40 yaşında jubile yapman lazım.. 30 yaşında master diplomanı alınca elinde diplomayla aynanın karşısına bir bakıyorsun kendine, hass acilen doğum yapmam lazım, son 5 yılım kaldı.. reglim düzensizleşmeye, sinyal vermeye başladı bile, vücudum da eski genç vücudum değil.. işte tam bu noktada eskiden suratına bile bakmayacağın kap kara suratlı,kıllı, göbekli bir adam gelip sana evlilik teklif ediyor.. tabiri caizse 'sike sike kabul ediyorsun'. çocuğumu yapayım da gerekirse boşarım bunu, zaten bütün sevgimi çocuğuma veririm diye kendini avutuyorsun..
hayırlı olsun, bok suratlı bir karı-koca ile tatlı bir çocuk.. her avm'de görebilirsiniz

fütürizm

din,felsefe,varoluş vs konularında yıllardır yaptığım araştırmalar sonucu fütürist bir düşünce yapısı oluştu bende. bunun sonucu olarak da ailemin olduğu bir ortamda aynen şöyle bir söz söyledim ;
'günün birinde insanların biyolojik bir bedene ihtiyacı kalmayacak, insanlar için önemli olan bilinçtir. bilinçlerini sanal bir ortama geçirebilecekler. bundan sonra bizi sürekli hasta eden,kabiliyet kapasitesi kısıtlı,zamanı gelince ölen bir bedende yaşamaktansa server'larda sonsuza kadar varlığımızı sürdürürüz, evreni bilinçlerimiz ışık hızında bile seyahat edebilir'
Abimin Tepkisi : - Ne içiyosun olm söyle ben de içeyim, kokain mi bonzai mi ahhahah
Annemin Tepkisi : Bu çocuğu görüştüğü arkadaşları bu hale getirdi galiba.
Babamın Tepkisi : Böyle devam edersen dinden çıkacaksın, diğer tarafta sonun hiç iyi olmayacak..

Ben de dedim ki lan galiba ben uçuyorum..
Ama sonra google'da ufak bir araştırma yaptım, ben tek değilmişim,
SpaceX ile Mars'a koloni kuracak,uzaya turist taşıyacak, Tesla ile elektrikli otomobil üreten şirketin kurucu ceo'su Elon Musk tamamen benle aynı düşüncede.
Homo Sapiens ve Homo Deus kitabının yazarı Harari, benimle tamamen aynı düşüncede.
Google Ceo'su benimle aynı düşüncede ve bu iş için milyonlarca dolar kaynak ayırmış..
ve bir çok Fütürist böyle düşünüyor..
demek ki yalnız değilmişim..

ilişkinin bitmesi

Erkek,uzun süreli sevgilisinden ayrılınca o güne kadar bütün kadınlarla irtibatı kestiğinden haftalarca bir kadınla bile mesajlaşamazken, Kadın,uzun süreli sevgilisinden ayrıldığının ertesi gününden itibaren o gün ilk defa ortaya çıkan Meriç'lerle rakı balığa gidebiliyor.

tinder

eski zamanlarda biri uzun süreli ilişki olmak üzere 3-4 sevgili bulduğum aracı yazılım. son 2 yıldır ayağa düştü, eskortlar, şişko ama aradığı beyaz atlı prens kriterlerini yazmış kadınlar.. 2 yıldır istediğim verimi alamıyorum. tek tük kızlarla tanışıyorum onlarla da devamı gelmiyor. her şey boku çıkmadan güzeldir. aynı icq ve msn gibi.

kadın ayağı

standart olarak küçük ve bakımlı olması beklenir. bu kritere uymayan ayaklar toplum tarafından dışlanır. ekşisözlükte,magazin haberlerinde falan demet akalın'ın, merve boluğur'un biçimsiz ayakları hakkında sürekli gündemler mevcut. ulan insanlar yüz binlerce yıl çıplak ayakla o aslandan bu timsahtan kaçmadı mı, çıplak ayakla koşup geyik avlamadı mı. hepsini yaptı. biçimsiz ayak erkek kadın fark etmez bizim fiziksel mirasımızdır. şurada 100-200 yıldır ayaklar biraz küçüldü,kremlendi,pedikür falan yapıldı,ondan bundan kaçmayı unuttuk diye bize ilk çağlardan kalan mirasımızı görmezlikten gelemeyiz. bırakın ayakla uğraşmayı.

hayvanlardan tanrılara sapiens

bu kitabı ve devamı homo deus kitabını okuyup da ateizm'e adım atmayan bir kişi bile yoktur diye düşünüyorum. okuma özürlüler www.seslenenkitap.com adresinden okunmuşunu cep telefonuna ses dosyası olarak satın alıp güzel güzel dinleyebilir.
not: hükümet bu kitabı halen neden yasaklamadı acaba, çünkü hiç biri okumadı, okusa da anlamaz. bu yüzden farkında bile değiller

düzenli sekse alıştıktan sonra sevgilisiz kalan erkek

maslow,freud,carl gustav jung ve en iyi 100 cinsel psikolog neyde hem fikir kalıyor ;
bir homo-sapiens can güvenliğini sağlama alıp, karnını da doyurduktan sonra ilk aklına gelen cinselliktir. şimdi bu tartışmasız bir gerçek
ortadoğu çomarları her ne kadar böyle bir şey yok gibi davransa da yaşanan aşırı tepkiler ortada. (tecavüz edemeyince tekme atmak vs)
neyse şimdi konumuza dönelim, medeni erkeklerde şöyle bir baskılama sistemi gelişti, uzun süre seks yapmayınca seksten bir süreliğine umudunu kesiyor, kendini bilgisayar oyununa,pokere,dizi izlemeye falan verebiliyor. ancak kendine sevgili yapıp düzenli seks moduna geçince vücut olması gereken moda giriyor. bu seks bir gün aniden biterse umudu kesme dönemine kadar aşırı stressli bir fetret devri başlıyor. bu bir kaç ay sürebiliyor. işte bu süre çok kritik. abzalalıktan beyni duran erkeğimiz çok acil yeni bir kadın bulamaz ise düzenli sekse hemen ulaşmak için yol arıyor.bu noktada artık beyindeki cinsel dürtüler erkeği ele geçiriyor. işte bu dönemi atlatamayan ve cinsel arzularına yenik düşen erkeğimizin en yoğun 'evlilik teklifi ettiği' dönemdir. evliliklerin büyük bir kısmı bu şekilde ortaya çıkıyor.

futbol fanatiği kadın

kapak fotoğrafını fenerbahçe yapan, durum güncellemesine beşiktaşk falan yazan kadınlar var. ben bunları hiç samimi bulmuyorum. futbol izlemeyi bir çok erkek bile bırakmışken bu saçma spora bir kadının gönülden fanatik olması imkansız. bence bunlar erkek ortamlarında ilgi manyağı oldukları için bu yolu seçmişler. yüzlerce fanatik erkeğin arasında çok az fanatik kadın olduğundan el üstünde tutuluyorlar, kendilerini iyi hissediyorlar. başka bir açıklaması olamaz.

sevgilisinden yeni ayrılan kadın

terk edildiyse sırasıyla şu eylemleri gerçekleştirecektir ,
1- ilişki süresince hiç görmediğin duymadığın erkek arkadaşları aniden ortaya çıkacak ve onlarda rakı - balığa gidilecek.
2- sosyal medyadan rakı - balık fotoğrafları paylaşılacak
3- çok sarhoş olduğuna dair gizemli fotoğraflar paylaşılacak
4- o güne kadar ismi duyulmamış bir kız arkadaşının evinde kalınacak

ceketini çıkartmak için izin istemek

yıllardır çözemediğim bir ritüel. biri sunum yaparken,ders verirken veya bir toplantı esnasında sıcaklar ve ceketini çıkartmak ister, karşısındakine sorar 'izninizle ceketimi çıkartıyorum'. ne alakadır, niye bunun için izin isterler halen anlayabilmiş değilim. çıkart gitsin işte. bir çeşit orta doğu saygı örf'ü galiba

yobazlara laf anlatmak

yıllardır arkadaşım olan ama aynı zamanda yobaz olan biri ile girdiğim diyaloğu aynen aşağıda aktarıyorum.

.. Amerika'daki hortumlara itafen yobazımız bir hortum fotoğrafı koyup, aşağıdaki gibi bir facebook yorumu yapmış,

- Gozlerindeki Korku Tufan Olur
Gözyaşları Yağmur Olur
Dünyaya İner...Kasırga Olur
#AllahınAdaleti
#mazlumunahi
- Ya abi, Amerika'nın başına gelen tufanın Amerika'nın kötü bir ülke olmasıyla, Allah'ın adaleti ile ne alakası var,adamlar sıra dışı iklimsel bir olay yaşıyorlar sadece. Ayrıca o kadar güzel önlem almışlar ki aynı tufan Müslüman ülkede olsa yüz binlerce kişi ölürdü. Adamlarda toplam 70 - 80 kişi öldü. Bütün zararı da sigorta firmaları kaşılayacaktır, çünkü sigorta sistemleri çok iyi işliyor. Yine karlı çıkacaklar. Ortada bir gazap yok yani.
- Musluman ulkelerin uzerinde oynanan oyunlarin karsiligidir bu..Ayni firavunun kendisini Tanri gormesi ve herseyin kendi elelrinde oldugunu gormesi gordukleri azap ve tufanlarda oldugu gibi simdide bir kisi yada bir ulke kalkip butun dunyayi yonetmeye kalkisir ve mazlumlara zulmederse elbette Rabbimde ona bir dur der ve uyarida bulunur..sigirta sirkerleridekendi sirketleri zaten zarar milli hasiladir..Kimsenin olmesini elbette istemeyiz ama vahsete dur deme vakti gelmis demektir
- Bence doğa olaylarının Allah'ın gazabıyla alakası yok. Eğer öyle olsaydı en kafir ülkeler Danimarka,Norveç,Belçika'da taş üstünde taş kalmazdı :)
- Lut kavmi nuh kavmi ve bircok kavmin helak olmalari hep azginliklarin karsiligi doga felaketleriyle karsilik bulmustur !!
- Hollanda'da eşcinsel evliliği serbest, İsrail azıyor, Avrupa, Amerika, Çin azgınlık peşinde, ancak henüz herhangi bir doğal afetin bunları helak ettiğini görmedim. Depremler Seller nedense hep Müslüman ülkelere en çok hasarı veriyor. Binaları sağlam yapmakla,gerekli önlemleri almakla alakalı bence
- Allah bunları once islah etsin insallah eger islahlari mumkun degilse helak olsunlar diyelim

THE END

murat başoğlu

yeğenini ziken adam. gerçi yeğeni de az değil. yansımayan görüntülerde teknede severek ve isteyerek sakso çekiyor, türü türlü cilveler yapıyor.
eski karısı da bundan haberdardır bence.
ilk defa duyacak kadar mal olamaz hiç kimse.
0 /