confessions

hera

Yazar

  1. toplam entry 152
  2. takipçi 0
  3. puan 610

klamoks

3 gündür süren diş ağrım sonunda doktora gittiğimde iltihabı gidermek için verilmiş olan antibiyotik. lakin elime aldığımda bir büyük iskender boyutunda olması sebebiyle yutulması 10 dakika kadar sürmektedir, panik yapmamak gerekir.

okko

süpermarket, şarküteri, pastane karışımıdır. pazar sabahlarınız okkodan alınmış sıcak fırın simidi ve çikolatalı açma ile bir anda şenliğe dönüşebilir. zeytinyağlı yaprak dolması ise ölmeden yenmesi gereken şeylerden biridir.

barack obama

beyaz saraya tokat gibi inen siyahi başkandır. sonuçta amerikan kimliği taşıyan herkesten beklediğim gibi türkiye ye acaba kaç numara kazık sokacaktır diye beklenilen şahıstır benim için.

fatih altaylı nın kol düğmeleri

30 ekim 2008 tarihli teketek programında olay olan kol düğmeleridir. fetoşun sağ dopağından düşmüş avukat bozuntusunun fatih altaylı ya nereden dipçik atarım kıvranışlarıyla yakaladığı kol düğmelerinin olay olmasının sebebi üzerinde çıplak kadın resmi bulunmasıdır. 14 yasındaki kızın orasını burasını elleyip banyoya koşan bir herifi savunmak gibi bir hayasızlıgı kabul eden bir şahsın çıplak kadın resmi olan kol dügmelerini edepsiz bulma sebebi tarafımca anlaşılabilmiş değildir.

güler sabancı

turkcell in döt ve para kaybetme korkusundan sponsorluktan vazgectigi mustafa filmine holding olarak sponsor olarak takdirimizi bir kez daha kazanmış olan atatürk türkiyesi kadını.

acun ılıcalı

amcası erzurumdan akp milletvekili olunca bir anda yıldızı parlayan, calisan kadinin masumiyetinin kayboldugunu savunan bos kafalı iki kelimeyi biraraya zor getiren programcı bozuntusu.

ruh ve beden sağlığını bozmadan çocuk taciz etmek

her türlü haltı yiyip sadece bekareti bozulmadı diye namusuyla (!) gelin edilen hatunların temiz aile kızı olarak kabul gordugu bu memlekette olabilecek en dogal hadiselerden biri olan ifadedir. bekaret bozulmamıssa beden saglıgı bozulmamıstır. yasadıgı travmayı gogusleyebildiyse veya henüz algılayamayacak kadar çocuksa,tepkisi bu nedenle gelişmiyorsa ruh saglıgı da yerindedir hükmü verilir. sonra buna neden olan hayvan devletin bizzati cabalariyla toplum icine salınır. en az onun kadar serefsiz ve onursuz karısı arabayla kapıda karşılar, yeni çocukları ellemesi koklaması icin hazırlamak üzere çükü kalkmayan erkek bozuntusunu evine götürür kulaklarına kadar açılan sıçılası ağzıyla poz vererek. türkiyenin aslında çok da yeni olmayan bir fotografıdır.

hüseyin üzmez

28 ekim 2008 tarihli fox on haber bülteninde spiker kızımıza ben zamanında gazeteci vurmuş adamım diyerek aba altından değnek göstermeye çalışan sübyancı.

var mısın yok musun

yarışmacılarının cast ajanslardan seçildiğini düşündüğüm sıkıcı ve beyin gerektirmeyen yarışma programı. şayet yarışmacı seçilirseniz 5 cümle size haftalarca yetecektir.

1.sana küçük açmayı çok isterim
2.büyük hissediyorum
3.küçük hissediyorum
4.bir hissin var mı ?
5.bu kutu büyük çıksa da eminim buradan iyi bir para ile ayrılacaksın

uğur dündar

haberciliğiyle takdir ettiğimiz şahsiyettir kendisi. son zamanlarda ana haber bültenini kendi reklam arenası olarak kullanması da ayrıca göze batmaktadır.

merdan yanardağ

ergenekon komedisinin son kurbanıdır kendileri. onuncu dalgametre ile dün itibariyle gözaltına alınmıştır. bu gözaltına alınma tezgahının birkaç gün sonra almanya’da vereceği fethullah gülen hareketinin perde arkası isimli konferanstan hemen önce gerçekleştirilmesi konunun boyutlarını ortaya çok net koymaktadır.
0 /