confessions

galahad

Yazar

  1. toplam entry 219
  2. takipçi 0
  3. puan 873

battlefield v

Beklenen trailer paylaşıldı. Oyun ikinci dünya savaşına geçiş yapıyor. Co op modu ve geliştirilmiş operasyon modlarıyla geliyormuş. Çıkış tarihi 19 ekim. Haziran ayında yapılacak ea play etkinliğinde daha fazla detay ve oynanış videosu çıkacakmış.

call of duty black ops 4

cod black ops serisinin yeni oyunu. Actvision radikal bir karar ile oyunda hikaye modu olmayacağını açıkladı. Pubg, fortnite gibi oyun dünyasını domine eden battle royale modunun daha komplike edilmiş hali bu oyunda bulunacakmış. Paranın kokusunu 10 km öteden almış herifler. Bu oyunu satın alan ile arkadaşlığımı bitiricem o kadar net.

battlefield v

Bu yıl çıkacak yeni bf oyunu. Beklentiler 2.dünya savaşı yönünde. Şahsen modern savaşa dönülmesi taraftarıyım. Bf1 hala severek oynuyoruz ama bf4 yerine daha güncel moderm savaşı kim istemez.

23 mayıs tarihinde canlı yayınla tanıtımı yapılacak. Türkiye saatiyle 23:00'da başlıyor.

https://www.battlefield.com/tr-tr/news/article/how-to-watch-stream-of-battlefield-5-live-reveal

playstation 4 pro

İçinden çıkan v2 dualshock 4 malzeme kalitesi olarak ilk versiyona göre iyi olsada analog tarafında sertlik var. İlk versiyon kolların analogları çok daha rahat kullanılıyordu. Fps oyunlarda parmağı çevirme rahatlığı vardı. Ama v2 sürümü bunu ortadan kaldırmış. Çoğu insan beğenmiş veya farkında olmamış ama iki dualshock aradında ciddi fark var.

Bir diğer husus v2 dualshock tepkime konusunda başarısız. Evet yanlış duymadınız v2 sürüm öncekine göre bağlantı problemi yaşıyor. Bf1 oynarken hafif analog döndürmem gecikmeli olarak oyuna yansıyor. Sana öyle geliyor falan değil, bariz problem var.

Bana 300 tl zarara sokan durum oldu. Sağlam kol var iken yenisini alacağız yapacak bir şey yok.

the alienist

Yeni çıkmış netflix dizisi. Türkçe çevirisiyle ruh avcısı.

İlk 2 bölümü izledim ve gayet beğendiğimi söyleyebilirim. Prodüksiyon anlamında epey başarılı. Dönem dizilerini her zaman sevmişimdir, burda 19. Yüzyıl amerikası tüm gerçekliğiyle aktarılmış. Senaryo konusunda ilk 2 bölümde pek aksiyon göremedik ama merak ettiren bir gidişatı var. Büyük ihtimalle 1 hafta içinde bitiricem. İlk 2 bölümünü izlememe rağmen karanlık ve ağır atmosferiyle önerdiğim dizidir.

vücut geliştirme

Başlayalı 1 ayı doldurdum. Hayvani şekilde karbonhidrat, protein tüketerek aynı zamanda bolca vitamin alarak eksiklerimi gidermeye çalıştım.

65 kilodan 71 oldum. Sol kol 27 den 30.5 , sağ kol 28 den 32 oldu. ( evet sıska çelimsiz idim )

Ümitsiz başladım ama 1 ay önceki halimden eser kalmadı. Aynen devam ediyoruz...

avengers infinity war

beklediğimize değdi. şüphesiz en iyi ve en ''ciddi'' marvel filmi olmuş. spoiler yemeden önce izlenmesi lazım.

sadece ilk filmde ölenlerin listesi: Loki, Bucky Barnes, Black Panther, Groot, Scarlet Witch, Falcon, Mantis, Drax, Quill, Doctor Strange, Spider-Man, Maria Hill, ve Nick Fury.

bilgi günlük

Hoşlandığım kız bu seferde evli çıktı. Allah belanı versin insanlık. Üstüne geçen sene beni tipten reddeden kahpe en yakın arkadaşımla çıkmaya başlamış. Bir günde insana iki darbe indirilirmi ey insafsız tanrı. Neden beni yarattın. Beni yaratacağına harcayacağın zamanla bir iki tane daha galaksi yapılırdı. Yazık oldu. Artık bir insanı bu kadar tipsiz diyerek itelenmesinden bıktım usandım. Tüm dünyanın anasını sikeyim.

sevgili olmak

çözemediğim eylem. her iki tarafta aynı anda nasıl birbirinden hoşlanıyor anlamak mümkün değil. daha önce girişimlerim oldu fakat hep kız yerine sevgilileri ile tanıştım. hiç şansım yaver gitmedi. zaten benim hoşlandığım kızın bana bakma ihtimali piyangonun üst üste 2 defa yine bana çıkmasından daha düşük.

neyse bu olay karşılıklı oluyorsa illaki birisi daha önce aşık oluyordur. bu durumda ikinci aşık olan taraf nasıl oluyor. nasıl birbirini seviyo bu millet amk. bana mı garezi var bu insanlığın.

far cry 5

oyun ertelenmenin ardından 27 mart salı günü çıkışını yaptı. optimizasyon harika , görsel kalite inanılmaz. genel olarak sevilen bir far cry oyunu olmuş. zaten inceleme siteleri çoğunlukla ortalama üzeri not vermiş.


bakalım pazar günü oynamaya başlıyacağım. benimde beklentim arttı, primal leşinden sonra ilaç gibi gelecektir.

mehmet aydın

söylediğine göre çok güvendiği kişiler tarafından sırtından vurulmuştur. yaşattığı mağduriyeti giderme adına uruguayda elinden geleni yapacakmış...

vurduğun gol olsun tosun paşam. uruguay artık deplasman değil.
0 /