confessions

chez bo

Yazar

  1. toplam entry 46
  2. takipçi 0
  3. puan 131

red delicious

dkny in geçen yil çikardigi be delicious adli parfüme kardes gelen parfümdür.digeri yesil elma kokup sisesi de yesil elma görünümündeyken bu adindan da anlasildigi gibi kirmizi elma görünümündedir.

jadore

fransizcada taparim gibi bir anlami olan kelime.ayryca dior tarafyndan 1998 de çykarilan parfüm.mandalina, sarmasik, menekse, gül , orkide ve erik notalarindan olusur.fresh bir kokusu vardir

gucci accenti

1995 yylynda gucci tarafindan piyasaya sürülen meyva-floral sinifindan parfüm.gül ve zambak,yasemin,ahududu,seftali,tonka bean, vanilya ve sandal agacindan olusur.

clinique simply

erkeklerin en çok bebek gibi kokan kadinlary sevdigi iddiasıyla bebek kokusuna en yakın koku olarak üretilmis parfümdür. karpuz,turunç,beyaz çiçek taç yapraklari, soya sütü,armut, ful çiçegi,amberçiçek,vanilya ve odunsu notalardan olusur.

dolgu topuklu ayakkabı

bir ayakkabi bu kadar çirkin olabilir ancak dedirten ayakkabilarin çogunun dahil oldugu grup.ucu ve topugu arasinda bosluk yoktur ve giyenleri ayagina kaldirim tasi baglamis gibi gösterir. isin kötü tarafi 2007 de çok moda oldugu için herkesin ayaginda vardir görüntü kirliligine yarar.
0 /