confessions

broze

Yazar

  1. toplam entry 127
  2. takipçi 0
  3. puan 649

21 temmuz 2017 gökova depremi

Sanki deprem ülkesinde olduğumuzu bilmiyorlarmış gibi ağlayanların, zırlayanların, şoka girenlerin, bodrum'u terkedenlerin olduğu vahim doğa olayı. Geçmiş olsun. Korkacak ve kaçacak bir şey yok. Doğa hepimizden üstündür asla unutmayın.

odtü

Üstteki girinin her şeyi yeterince açıkladığı üniversite. Siyasete karışmak yerine derslere odaklansalar dünya üniversitesi olurlar.

steam summer sale 2017

Bugün saat 20:00'de başlamış geleneksel steam yaz indirimleridir. Yüzlerce oyun indirime girmiş durumda meraklısı var ise kaçırmayın. Tabi şu an steam pert ve çökmüş durumda ama saat 00.00 gibi kendine gelir. Boşalan çıkarsa eğer.

küfür etmek

Hiç yapmadığım eylem. Hangi ortamda olursam olayım hiç küfür etmem, küfürlü konuşmam. Çok çok nadir küfür etmişliğim vardır hayatım boyunca.

iskender kebap

Dünyadaki en güzel ve leZzetli yemeklerden birisi. İnsanın yedikçe yiyesi mi gelir yahu. Bir de bursa'daki en eski iskendercide yemek var ki bunu. Öyle bir şey yok.

bugün bu ülkede şahit olduğunuz en güzel şey

İnsanların ne kadar olumsuz ve negatif bir yapıya sahip olduğunu, mutlu olmayı bilmediğini gösteren başlık. Malesef karamsar olmaya ve hiçbir şeyi beğenmemeye mahkumsunuz.

Ülkemizde her şey gayet güzel. Evet, terör, tecavüzcüler, fakirler, intiharlar filan var malesef ama her ülkede günlük olan olaylar bunlar. Bunların olmadığı bir ülke varsa oraya taşınalım ama öyle bir yer yok. Bu yüzden şikayet etmekten vazgeçmeniz lazım.

Çalışmamız ve ülkemizi daha da güzel yerlere getirmemiz lazım. Ülkenizi sevin, o kutsal bayrağımız kolay kazanılmadı, değerini bilin.

15 temmuz 2016 türkiye'de askeri darbe girişimi

Türkiye cumhuriyeti'nin başına gelen en büyük darba girişimidir. Öncekilerde bu kadar sivil vatandaş şehit olmamıştır. Hepsi askerlere boyun eğmiştir. Bu kara lekeyi unutmayın, unutturmayın. O gün istanbul ve ankara'da olanlar hariç kimse tam olarak nasıl bir şey olduğunu anlayamayacak. Fetönün piçleri hepiniz yanacaksınız!
0 /