confessions

birdilhun

Yazar

  1. toplam entry 15
  2. takipçi 0
  3. puan 26

kadınların en önemli özelliğinin güzellik olması

Kadınları başarılı olmak için önce güzel olmaya zorlayan bu ataerkil toplum ne olacak ? Kadınları bir erkeğin beğenisi olmasa bir hiç olabileceği yanılgısına düşürmek ne kadar doğru ? Ben çirkinim o sebepten benden bir bok olmaz öyle mi? Sizlerin güzel olsun kadın diye naralar attığınız bu ülkenin sokaklarında bu kadınlara tecavüz ediliyor, kadının en en önemli özelliği güzel olmasıdır dediğiniz yerde 15 yaşında çocuklar kadın sıfatını kazanıyor. Eğer kadınlar hakkında biraz kafa yoracaksanız lütfen bu dış görünüşü olmasın çünkü dış görünümümüzden çok daha önem verdiğimiz karakterimiz var. he bu arada bir kadının en önemli özelliği insan olmasıdır.

intihar

bir gece kan ter içinde uyanırsın. gördüğün rüya senin çocukluğundan gelen ve peşini bırakmayan berbat anılardan birisidir. tamam dersin olur arada böyle şeyler. sonra aynı hafta içinde aynı rüyayı bazen de o zamanlara dair farklı rüyaları görürsün. bu sefer tam anlamıyla sıçtım dersin. çünkü ilaçlarını yeni bırakmışsın depresyon denen illetten kurtulduğuna inanıyorsun. anksiyeten azmıyor. yeşil reçeteli ilaçların yok. prozaca bile hoşçakal demişssin. bir yerinden tutunmuşsun hayatın. sıçtın işte.tutunduğun son dalda yavaş yavaş ellerinden kayıp gidiyor. gittikçe ölüme çekiliyorsun. bazen kendini hastaneye atıp ben kendimi öldürmek istiyorum beni tedavi edin demek istiyorsun olmuyor. deliriyorsun her gün artan bir dozda. gündelik işlerini yapmak istemiyorsun. vizeler finaller umurunda olmuyor. sadece içinde durmadan akan seni çağlayan bir nehir gibi okuma arzusu var. sadece yalın olarak okumak. işte bu nokta inithar teşebbüsünün eşiği.

2017 yılının ilk entrysi

benim 2017 ye dair ilk entryim, gelmez olsaydın 2017 güne ölümle açtık gözlerimizi. oysa sana karşı ne güzel umutlar beslemistik. sen acısız terörün olmadığı minnak güzel bir yil olacaktın. olmadi. gelmez olsaydin.

sevilmek istememek

sanırım bu benim. yanlış anlaşılmasın kibirlenmiyorum yani ''ayy beni herkes seviyor üstüme geliyor'' modunda biri değiim. ben genel olarak insanlar beni sevsin istemiyorum. ben bile kendimi sevmiyorum.