confessions

bigcoder

Admin

  1. toplam entry 982
  2. takipçi 14
  3. puan 4248

21 nisan 2019 sri lanka'da terör saldırısı

Sri Lanka'da kilise ve otelleri hedef alan ve 207 kişinin hayatını kaybettiği saldırılarıdır.Sri Lanka'da sabah saatlerinde üç kilise ile başkent Colombo'da beş yıldızlı Shangri-La, Cinnamon Grand ve Kingsbury otellerine saldırılar düzenlenmişti. Bu saldırıların ardından başkent Colombo'nun banliyösü Dehiwala'da hayvanat bahçesi yakınında, yine Colombo'nun Dematogoda banliyösünde patlamalar meydana gelmiştir.

21 nisan 2019 kemal kılıçdaroğlu'na saldırı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ankara'nın Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından yumruklu saldırıya uğramasıdır.
Cenazenin kılınacağı camiye giden Kılıçdaroğlu'nu grup önce sesli olarak protesto etti. Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından ise grup Kılıçdaroğlu'na fiziksel saldırıda bulundu.

Kılıçdaroğlu, gruptan uzaklaştırılarak aracıyla mahallede bulunan bir eve götürüldü. Güvenlik güçleri bir süre evin çevresinde toplanan kalabalığı dağıtmaya uğraştı. Ardından Milli Savunma Bakanı Akar, Kılıçdaroğlu'nun tutulduğu eve giderek kalabalığa dağılmaları çağrısında bulundu.
uyanış

flimin yonetmeni ali avci gozaltina alinmis, evinde yapilan aramada ise fetö firarilarinden Fetullah Karabiber cikmis.
ali avci denen adam reis fliminin yapimcisi idi, bu nasil bir ilişki, kim neci belli degil, bahcevan uşaka uşak aşciya aşci hizmetliye, sonra hepsi beraber şofore olayi gibi.

muhammed ali mevlüt dündar

karaman ilinin son 5 gunde 2. şehitinin adı,
28 haziran 2017 gunu hakkari cukurca kirsalinda pkk teror orgutu ile girilen catismasa ölum tutmus göğsünden ve birakmamis. bugun cenaze toreni var, kalabalik bir kitle ile ugurlanacak ebediyete.

polis özel harekat

bugunki aci haber hakkari cukurca kirsalindan geldi, 25 yasinda gencecik bir delikanliyi ebediyete ugurlayacagiz yarin oglen namazini mukatiben.

2 günde 9 şehit, 2 ayda 79 şehit, 2 yılda 1278 şehit.

evet cikarsa teror biter denmis, bitiyor hergun bir babanin ocagina bitiyor evet.
0 /