confessions
  1. toplam entry 365
  2. takipçi 0
  3. puan 907

taha özer

1987 doğumlu bir genç sanatçı adayı, yaklaşık bir yıldır hazırlığını sürdürdüğü davet isimli ilk albümünü ozan video etiketiyle piyasaya sundu.

davet albümüyle genç ve dinamik bir dünyaya davet eden taha özer , albüm de başta sezen aksu , fettah can , mustafa ceceli , halil koçak , kıvanch k, habil ceyhan , murat güneş , güven baran ve ümit sayın gibi türkiyenin önde gelen söz yazarı ve bestecileriyle çalıştı.

albümde sezen aksu imzalı iki cover şarkı hadi git ve günaha davet mustafa ceceli düzenlemesiyle yerini alırken , sözü habil ceyhan müziği murat güneş e ait olan apartopar , söz ve müziği güven baran’a ait favori , söz ve müziği fettah can a ait bu yaz , sözü ayşe dilara parlak müziği mustafa ceceli imzalı doyasıya sevmek,sözü ayşe dilara parlak ve müziği halil koçaka ait olan vazgeçtim senden parçası da yer alıyor.

yaza damgasını vuracak dinlenesi bir albüm

ağlarken gülmek

hüznü yüzünün ardında gizleyen insanların taşma noktasıdır. boğazda düğümlenen sözcüklerin, yarım kalan cümlelerin, derinlerde kalanların boğum boğum gözlerden sonsuzluğa akıp gitmesidir. hüznünüz artık sizi eleverir gülümseme ile başlar gözyaşı yağmurları ile sonlanır...

hüzün saklayan kuşu

toprak kokusu

yorgun yüreklere huzur veren nadide kokulardandır...
ince ince çiseleyen yağmur ve hafif esen rüzgar ile birlikte yoldaşlık yapar size... genellikle zihninizde güzel günleri hatırlamanız için bir kapı aralar...

citys

nişantaşı teşvikiye caddesi üzerinde kurulmuş alışveriş merkezidir. dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulundurmak ile birlikte hedef kitlesi lüks tüketim alışkanlığı olan müşterilerdir. uçuk otopark fiyatları ile kendinden oldukça bahsettirmektedir.

beni bırakma

feridun düzağaç ’ın uykusuza masallar albümündeki muhteşem şarkılardan sadece bir tanesi

belki güneş birgün ikimiz için doğar
belki korkuları hayallerimiz boğar
o masal günü gelinceye kadar, susuyorum
susuyorum

susadıkça yüzün düşer aklıma
korkar oldum düşlemekten
adını anarım, çoğalır sesim
konuşmaktan, düşünmekten, özlemekten...
gel bak bir elimde gökyüzü var hala,
ötekinde kayıp giden yıldızlar la la..
korkular da benim, umutlarda,
beni bırakma

kimse kimsenin herşeyi olamaz,
di´li geçmişten tek yaramsın sen
sensiz kimsemi, kimsesiz miyim bilmem
hiç bilmek istemem, hatta düşünmem

gel bak bir elimde gökyüzü var hala,
ötekinde kayıp giden yıldızlar la la..
korkular da benim, umutlarda,
beni bırakma...
0 /