confessions

anarsik

Yazar

  1. toplam entry 153
  2. takipçi 0
  3. puan 691

independence

toplam 116k entrysi olup 15 yılda günlük ortalama 21 entry girmiş bir ruh hastası. ya hobi yada sözlüğün bir gün patlayacağı umuduyla girmiş. umarım enerjisini hiç kaybetmez.

imc tv

Kanalın kapanması mesele değilde. Kanaldaki kullanılan malzemelerin trt binasına taşınması ironiktir. Terörörö diyerek geçiştirelemeyecek bir durumdur.

"Bana vicdansız bir medya temin et; sana bilinçsiz bir halk sunayım"

06 ekim 2016 istanbul metro tespitlerim

İnsanların açık saçık giyinmesine göz yumup kapalı giyinmesine neden karışır ki bir insan. Anlayamıyorum. Deistim lan ben. Türban banada anlamsız geliyor. Ama takana takma, takmayanada neden takmıyorsun diyemem. Diyemeyiz. Dememeliyiz.

Bizene kim nasıl giyinirse giyinsin. Eğer kapalı giyinmek zorunda kalıyorlarsa emin olun suç sizde bu şekilde ithamlarınızdadır.

akp li biriyle tartışmak

Tartışmanıza gerek yok her konuda haksızsınızdır. Onlara haklı olduklarını söyleyin. Kemalistlerde aşağı yukarı aynı profilde. Mhp lilerle daha çok uzlaşabilirsiniz, ama konu sakın vatana gelmesin. Hdpliler içinde radikalleri sıkıntılı. Diğerleriyle uzlaşabilirsiniz. Hatta sempati bile besleyebilirsiniz. Her parti aşağı yukarı aynı ama içindeki radikaller soğutuyor insanı.

Arkadaşla siyaset konuşmak Samimiyet sorgulatır.

erdoğan'ın putin ve obama ile flörtü

obama'nın kıskanc bakışlı resmi

putin'in kıskanç bakışlı resmi


Şaka bi yana harbi olabilir mi böyle birşey? Kim kimin yanında . Son durum ne?
Benim aklıma bu iki resme bakınca mahallede futbol topu olan ve sadece sevdiklerini oynatan çocuk geldi. Sanırım bizden istedikleri şey onlarda olmayan birşey ve eğer onlara izin verirsek neler olabilir kestiremiyorum sonunu.


Kaynak: Haberler.com linki

alkol dostunuz değildir

Sigarayı bıraktırmak için zam yapan zihniyetin yanında hiç birşeydir.
Zam yapıldığı için kaçak sigara içerek kanser olma riskini dahada arttırıyorlar. Alkolünde git gide lüks tüketimi olduğunu düşünüyorum.

hdp'li 8 milletvekili için zorla getirme kararı

Ulan hepimiz ordaydık be. Kürt sorunu veyahut hangi sorun olursa olsun yasaklarla, bakmıyormuş gibi yaparak çözülmüyor.küfrederek lanetleyerekde çözülmüyor. Aslında çözümsüzlük bugun yüzlercekez bizi öldürdü. Milletvekilleri halkın vekiliyse gerekirse halk için tabiki ölmeli. Bubda sorun yok ama benim tuttuğum takım daha güzel sizinki pis kaka kültürü yanlış. Sadece istediğim adalet ama gerçekten adalet. Güçlüleride yargılayacak birilerine ihtiyacımız var.
0 /