confessions

aliveli4950

Yazar

  1. toplam entry 94
  2. takipçi 0
  3. puan 307

kanal 7

rte’nin belediye başkanlığı döneminde istanbul büyükşehir belediyesinin televizyonuyken satıldı denemiyecek bir fiyata albayraklara iç edilen kanal.

ncan

yeni bir bilgiçadayı hoşgelmişler.
edit:bu giriden sonra online üyeler listesinde nikini göremediğim yazardır.kendisine şaka lan şaka ne olursan ol gel demek istiyorum burdan.

bilgi sözlük çöpçatan servisi

çalışma yöntemlerini merak ettigim servis.zira üç tane sorum var bu servise;1.incisi merak ediyorum paraylamı yoksa sıraylamı,2.incisi tipli-tipsiz ayrımı olmadan mı yapılıyor işler,3.üncüsü hizmette sınırları varmı?bu üç sorunun cevabını istiyorum.servis yetkililerinin dikkatine.

melih gökçek

karayalçın döneminin kapanmasının üzerinden 14 yıl geçmesine ragmen ne zaman belediyenin borcu var denilse,karayalçın döneminden kalma o borç diyen şahsiyet.belediye otobüsü şöförüyle konuşunca belediye otobüslerinde çalışan şöförlerin melih gökçekin oğlunun şirketinin çalışanları oluduğunu ögrendiğim,üstüne şöförlerin magaşlarını 1,5 milyar gösterip şöförlere 600 milyon verdiğini ögrenince hiç mi hiç şok olmadığım,artık bu işleri çekinmeden saklamadan yapacak kadar yüz sahibi olmayan ,herşeyin sonundada zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkan insandır kendisi.laf ebeliğinde bir numaradır.ayrıca görüşüme göre rte den sonra akp genel başkanı adayımdır.tahminimce ülkeyi başbakan olmadan rahat bırakmayacaktır.kendisine bakar bakar neyzen tevfik in bir şiirini hatırlarım. (bkz:#159353)
0 /