confessions

akhillius

Yazar

  1. toplam entry 2346
  2. takipçi 0
  3. puan 6004

gözde akpınar

Filli boya'nın yönetim kurulu başkanı. onu herkes özgecan cinayeti için sessiz bir reklam vererek gündeme gelmiş mangal yürekli kadın. 25 yaşında babasını kaybettikten sonra şımarık veletler gibi şirketin başına geçmemiş zamanı gelince yönetim kurulu başkanlığı alan efsane insan.sosyal sorumluluk projelerinde hiçbir zaman geri kalmayan bir efsane. zira bir çok erkeğin sesini çıkartmadığı kadar konuşabilen ! kadın !

abd'yi protesto etmek için iphone kırmak

şimdi bu arkadaşı neresinden tutsak elimizde kalır. zira zaten kıtkanaat geçinen bir adamın almış bulunduğu iphone kırması ayrı bir sıkıntı ki yeni telefon alınacak şu olacak bu olacak israf falan filan bunların hepsini geçtim, gereksiz yere iphone kırmasını apple yetkilileri dava açıp tazminat istese yedi sülalesinin donuna varana kadar alacaklar o apayrı bir konu.

türk telekom

yüzde 55 ini ortak girişim şirketi aracılığıyla devralınması için kap a bildiride bulunmuş. hayırlısı bakalım neler olacak.

ilgili haber de aşağıda efenim. yalancı çıkmayalım sonra;

dezenfeksiyon

temizlik aşamasından sonra ortamdaki ürüne bulaşma kaynağı olabilecek mikroorganizmaların tümünün öldürülmesini ya da zararlı etki yaratmayacak en düşü düzeye indirilmesi imiş. haberiniz olsun.

edit: meyve-sebze dezenfeksiyonun da üzüm sirkesi kullananlar burada mı ?

el

elimizi yıkadığımızda her şey oldu bitti sanırsınız ama aslında bakıldığında elimizde başparmak bölgesi, tırnaklar ve parmak araları doğru düzgün yıkanmamaktadır.

diversey

tam bir temizlik hastası olan bir insan kurmuş olma ihtimali çok yüksek dediğim şirket. zira mutfak hijyeninden başlayan bina bakımına kadar ilerleyen bir skalaya sahiptirler. gerçek bu konuda etkili ürünlere sahiptirler.

netflix

şu zamana kadar hayatımda ödediğim paralardan nadiren zevk aldıran internet oluşumu. bence dizi izlemek ve keyif almak için yapılmış en güzel platform.

otobüs koltuğu

oturduğunuzda pekte rahat olamayacağınız uzak mesafelerde daha da rahatsız hale gelen oturak. tabi ki bunun bir de lüx versiyonları var ki o da bu saydıklarımı tamamen dışındadır. hani az daha fazla para vererek totomuzu rahat ettirebilirsiniz.

world of warcraft

(bkz:wow) da yeni paket ile yeni hareketlenmeler devam etmektedir. bence yer yüzündeki hikayesi en güzel olan oyun. kendisinin ait olduğu haritayı bir binek ile gezmeye çalıştığınızda 6 ay gibi bir süre aldığını belirtmek isterim ki tek bir harita üzerinden oyun bitmemektedir.

ha bir de bu aralar bir genişleme paketi daha çıkartıyorlar.

world of warcraft battle for azeroth
0 /