confessions

acascur

Yazar

  1. toplam entry 59
  2. takipçi 0
  3. puan 326

5 kez zehirlenmeye izin var

milli savunma bakanlığı ve yemek şirketi arasında yapılan sözleşmeye göre, 5 kereye kadar zehirlenmeye izin verildiği belirlenmiş.

zehirlenmelerle alakalı ifade veren binbaşı a.a. “Zehirlenme vakaları ile ilgili olarak ilk zehirlenme vakası olduğunda, üst rütbedeki komutanlarıma durumdan dolayı zehirlenme vakası gereği sözleşmenin feshedilmesi ve ceza işlem için bilgi verdim ve yazı yazdım. Ancak üst rütbeli komutanlar sözleşmede açık madde olarak 5 kez zehirlenme vakası olması durumunda veya yemeklerin kötü çıkması durumunda sözleşmenin feshedilebileceği şeklinde kesin amir hüküm var diye bana söylediler. Ben de bu amir hükmü sözleşme maddeleri arasında okudum. Yemek hizmeti sunan şirket ile Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeyi yapmıştır.” dedi.

http://odatv.com/yemek-sirketiyle-sozlesmede-5-kez-zehirlemeye-izin-var-maddesi-2306171200.html

adalet yürüyüşü

chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu, enis berberoğlu'nun tutuklanması üzerine ankara'dan istanbul'a yürüyüşe geçeceklerini açıkladı. bunun dışında tüm il ve ilçe teşkilatlarını provokasyonlara gelmeden sokağa çıkmaya davet etti.

endemol

dizi çalışanları ve oyuncuları, endemol shine türkiye'ye karşı ücretlerini alamadıkları için eylem kararı aldı.

Çalışanlar açıklamalarının devamında eylem kararı aldıklarını belirterek "Yönetmen, yazar, oyuncular, tedarikçiler, teknik ekipleri ile beraber tüm hak edişlerin ödenmesi aksi takdirde tüm yasal haklara başvurulacağı ve her türlü medya aracılığı ile duyurulacağını belirten bir basın açıklaması için 14.06.2017 Çarşamba günü saat 16.00'da şirket binasına gitme kararı aldık" denildi.

http://odatv.com/oyuncular-isyan-etti-1406171200.html

ceylin atik

haberi okuyunca, görünce tüylerim diken diken oldu. her gün daha da dibe doğru çekiliyoruz. n'olacak bu halimiz hakikaten n'olacak bu türkiye'nin hali.

12 haziran 2017 izmir depremi

melih gökçek, suni bir deprem olabilir demiş.

http://haber.sol.org.tr/toplum/gokcek-bildiginiz-gibi-bu-deprem-suni-bir-deprem-olabilir-199632

bu arada henüz şu ana kadar herhangi bir can veya mal kaybına dair açıklama yok şükürler olsun..

merkez üssü olan midilli'de binalarda hasar olduğu ama herhangi bir can mal
kaybı yaşanmadığı belirtilmiş.
http://www.hurriyet.com.tr/deprem-en-cok-midilliyi-vurdu-40487849?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=dunya_xmlfeed
0 /