yatılı misafir

en zor misafir türüdür arkada$.

yedirirsin içirirsin yatırırsın; onların tüm rahatlıgı senden sorulur.her $ey mükemmel olmalıdır. yemekler harika; aradaki aperatifler gayet doygun ve doyurucu; onları yatırdıgınız yerler rahat; çar$aflar sakız gibi mis kokulu falan filan fe$mekan.

sonuç: bok gibi yorulursunuz. onlar gider gitmez uyursunuz yorgunluktan.

---bi$idicem---

evimde parti vereyim dedim. tonla yemek pi$irdim. tonla bula$ık çıktı, yıkandı. insanlar geldi onlara sofralar kuruldu, o arada içilen içkilerin bula$ıgı çıktı, o yıkandı. yemek yendi onun bula$ıgı yıkandı. ardından sofra yeniden çerezler aperatifler için hazırlandı, onunbula$ıgı çıktı o yıkandı. içkiler içildi onun bula$ıgı yıkandı. içen sıçan oldui koltuk silindi, yerler silindi. yataklar kuruldu, çar$aflar serildi.sabah kalktm, benden sonra yenilmi$ içilmi$ olanları toplayıp bula$ıkları yıkadım. kahvaltı sofrası düzenlendi, yenildi, toplandı, bula$ıgı yıkandı. herkes gitti; ben bittim.

bilmeyenler için not: bu kadar çok bula$ık yıkanmasının nedeni; bardak ve tabak sayısının onca insana yeti$miyor olu$udur. sürekli tüketen insanlara yeti$ilmiyor evet.

---bi$idicem---