yahudi

ınsanlıgın kendılerınden de yaptıklarındanda hayır gormedıgı mıllet gıttıklerı yere fesat gotururler
hz. isa’yı çarmıha gerdikleri için lanetlenen ve hiç bir zaman bir yurtları olamayan dünyanın 1/3ünün ticaretini elinde tutan ırk.
saf ırk olarak kaldıkları kabul eden bir dinin mesuplarına verilen ad.genelde hepsi varlıklı ailelerden gelirler zengindirler yani.hep calısırlar bir cumartesi calısmazlar üstüne elektrikli esyada calıstırmazlar.
yakin tarihte en büyük cilelerine maruz kalmis insan toplulugu nasil olurda bugun baska halklara, insanlara insanlik disi muamelede bulunur dedirtip beynimi kurcalayan irk.
islam dinine gore lanetlenmis olan toplum.. lanetlenmelerinin sebebi kendi peygamberlerine yaptiklari ve yaraticiya karsi olan tutumlarinin artik had safhaya ulasmasidir.. misirdan yapilan goc esnasinda onlarin yaptiklarindan sonra lanetlendikleri ve artik kutsal topraklara hic bir sekilde giremeyecekleri bildirilmistir
kendilerine göre sadece yahuda soyundan gelenlerin dinidir onlara göre dünyada sadece onlar vardır diğer insanlar ise onlara hizmet için gelmiştir nekadar doğrudur bilemem ama hz isa ve kendi peygamberleri hz musaya bile acılar çektirmiş bir toplumdur
lanetlenmiş.. doyumsuz.. aç ..vahşi.. bir topluluktur tek bir amaç vardır ve kör akbabalar gibi o amaç uğruna yaşarlar...
otel odasındaki t.v’nin içini boşaltmak sureti ile (ç)almak, çarşafları hatta duş başlığını dahi ülkesine götürmeyi düşünebilecek kadar hatıra eşyaya önem veren misafirler!
oteldeki minibar ücretli diye, minibarın içerisindeki kutu meşrubatların ve de asitli içeceklerin altına enjektör sokup, içeceği çıkartıp içebilecek, ardından da o minicik delikten su doldurup, kutunun altına sakız yapıştırıp, hiç içilmemiş gibi, açma halkası sağlam bir şekilde minibara koyan, olay farkedildiğinde ise minibar görevlisinin carisina haşırt diye geçirilen hesabı ödememek için çılgın fantaziler kuran insan.
yahudilik etnik bir köken olmakla birlikte,yahudilerin dinleri museviliktir. tanrılarına yehova derler. dinlerine bağlı bir topluluktur. tarihlerinden günümüze kadar,kendilerine yerleşecek bir yer bulamamalarından ötürü olacak ki,hep toprak kaygısı içerisindedirler.
0 /