• makedonya meclisi

  1.
  Makedonya meclisi nedir ya. Çankırı belediye meclisi ne kadar skimdeyse Makedonya meclisi de o kadar skimde. Nufuslari neredeyse aynı
 • bakireliğini dünyanin en büyük hazinesi zannetmek

  2.
  ıslam cografyasinda gorulen bir durumdur. bakire bir kız, bakireligini verecegi adamdan bunun karsiliginda prensesler gibi bir hayat yasatmasini ister. nişanlisinin aldigi yuzugun maddi degerini begenmez, oturacaklari evin en iyisi olmasini bekler. hayati boyunca calismayip kocasinin kendisine bakmasini ister. neden? cunku bakire, kendisini ilk defa kocasina siktirtecek.. egitimin var mi yok, entellektuel kapasiten sıfır, topluma bir katkin yok ama bakiresin, her seyin en iyisine layiksin. bu insanlar daha sonraki yasaminda seks yapmayi kocalarina bir ödül olarak alistirirlar. köpegin bir istedigini yapinca aferin yavrum gel sana mama dersinya, bunlar da kocasina perde aldirtir karsiliginda bir kere verir.. ömür böyle gecer. bu tip insanlar icin seks iki kisinin karsilikli zevk aldigi fizyolojik bir ihtiyac değil, bir sey yaptirtma karsiliginda borcunu odemektir..
 • türk kadınlarının psikolojik rahatsızlıklarıyla övünmesi

  3.
  etrafımda bir sürü kadından duydum, sizoid, sizotipal, bagimli,bipolar, obsesif..etc k.bozuklukları , depresyon, anksiyetik bozuklu, sizofreni yanilgisi..vs bir cacık yoktu hiçbirinde. bir tanesinde vardi, o da soylememisti zaten. gerçekten rahatsızlığı olan soylemiyor.
  ha bi de şizofreni yalnız oynanmaz, sizofren aşka mektuplar gibi ergen kitaplarin da etkisi oldugunu düşünüyorum.
  erkek arkadaslarin bir tane dışında hiçbirinden duymadim,o bir tane de hakikaten rahatsızdı, ve söylemek zorunda kaldi 3-4 gun birlikte yasayacagimiz için, hazirlikli oliim diye. belki basligi acan arkadaş ile ayni çevrede yasiyoruzdur genellemesine katılıyorum .