web.whatsapp.com

aynı bilgisayarda ikinci bir whatsapp oturumu acmak icin farkli bir browser kullanmaniz yahut yine chrome da gizli pencere acmaniz yeterli olacaktir. bu sekilde ayni pc de birden fazla whatsapp oturumu acmaniz gayet mumkun.
durmadan guncelleniyor ancak ben bir fark goremiyorum. ote yandan muhtemelen son guncellemeden sonra birisi bir sey yazdiginda ben ancak sayfayi actigimda pc ötüyor. bozdular guzelim programi.
bilgisayardan biriyle chatleşirken gelen her mesajda telefonda bildirim düşmese çok daha harika olacak uygulama ayrıca whatsapp naber demek değildir. whats up naber demektir.
Koordine gerektirip whatsapp kullanılan çoklu görüşmelerde hayat kurtarabilen, klavyeyi canavar gibi kullananların konuşma hızında yazmasını sağlayan faideli özellik.
iş yerinde çaktırmadan iş yapıyormuş gibi gözüküp bütün gün gruplardan gruplara girebileceğiniz şahane hizmet.
meşhur mesajlaşma uygulaması whatsapp'ın bilgisayarda kullanılmasına olanak sağlayan web sitesi.bahsedilen site üzerinden whatsapp'ı kullandığınızda da internet bağlantısı telefon üzerinden sağlanıyor.
iphone'a da resmen geldi artik.

bu arada son iki gundur salak sacma cokusler yasiyor, 10 cumle yaziyorsun 11. cumlede internet baglantini kontrol et falan diyor. cok salakca.
url’ye girdikten sonra whatsapp’in menusune gir ve web whatsapp kismini bulup tikla. ardindan telefonun kamerasi ile url’de bulunan kodu tarat, $ak diye sistem acilmi$ olsun. cokzel bi$i yapmi$lar. ios kullanicilarinin buna eri$ememeleri yazik ama.
okuduklarima gore $imdilik ios haric diger isletim sistemi kullanan telefonlar icin pc’den calisabilecek. apple’in uygulama platformundaki kisitlamalar sebebi ile su anda iphone kullanicilarina kapali bu uygulama.
0 /