war thunder

Konsol sürümünde türkçe dil desteği bulunmayan oyun. Gelecek diye aylardır beklettiler ama gelişme yok.

Bu arada pc ve ps4 arası cross play desteği de bulunduruyor. Dil desteği geldiğinde ben de başlayamayı düşünüyorum.
tam bir sene sonra yeniden sardigim oyun. helikopter beta testine baslamislar ama tester olabilmeniz icin helikopter paketi satin almaniz gerekiyor.
2014 den bu yana birakmisim oyunu, bugun bir daha bakayim dedim ki 1,69 versiyon yayinlanmis o da 14,4gb. umarim cidden gece 2 den sabah 6 mi 8 mi ne iste o saate kadar internet kotasizdir. yuklendim indiriyorum, bakalim ne cikacak icinden.
uzun zamandir biraktigim ama en azindan hafta sonu yeniden baslamayi dusundugum muhtesem multiplayer oyun. greyfurt nickli yazarla birlikte geceleri defalarca sabaha baglamisligimiz vardir.
Uzun zamandır bırakıp, bugün şöyle bir bakayım diyip oynadığım güzide savaş oyunu. Fighter uçurmayı özlemişim. Muadillerinden kat kat güzel oyundur. Oynamayan çok şey kaçırır.
oyuna ne zaman girsen bir guncelleme ile karsilasiyorsun. yine bir guncelleme yayinlamislar.

edit: 1,43 yayinlanmis bu sefer de.

oha editi: oha! yayinladiklari pack 8gb boyutunda!
artik hangarinizda ucaklariniza ulkelerin bayraklarini da yapistirabiliyorsunuz. bayraklar arasinda turk bayragi da var basbakanin zoruna gitmezse.
ground force modu yeni oldugundan olsa gerek, ozellikle bu saatlerde bir savasin baslamadi belki de yarim saat surecek. 7 dakika bekledim ciktim.
1,39 update’i cikmi$. ne farklar var bilmiyorum, ogrenince yazarim. daha yeni indiriyorum.

edit: oha, 1,39 update i 6gb boyutunda yakla$ik.
sabah sabah bir el oynayayim istedim, ağ sınırlı diye bir lanet hata ile kar$ila$tim. muhtemelen kendi serverleri ile alakali bir hata olsa gerek.
turkler oyunda oldukca buyuk ba$arilara imza atmaya ba$lami$lar sanirim;

http://www.merlininkazani.com/war_thunderda_turk_takimindan_basari-oyun_haber-70728p1.html
0 /