ultrashape v3 ameliyatsız güzelleşme

Ultrashape V3 ameliyat olmadan sizlere zorlu olan yağlarınızı yok etmek için sunulan yeni bir teknolojidir. Özellikle inatçı olan yağlardan bazen kurtulmak sandığınızdan çok daha zor ve sancılı oluyor. Dolayısı ile bu kadar zahmete katlanmak istemiyorsanız ve kolayca etkili yoldan güzel bir vucüt hattına ulaşmak istiyorsanız Ultrashape V3 sizlere önerebileceğimiz bir teknolojidir.

Ultrashape V3 nasıl yapılıyor?

Ortalama 1 saat süren seansta size sarılacak kemer ile cihaz sayesinde ultrason akımlarını vücudunuza veriyor olacak. Bu akımlar yağların parçalanmasını sağlıyor olacak. Yani sizin aylardır yok edemediğiniz o inatçı son yağlar böylelikle en zararsız şekilde vücuttan atılmak üzere parçalanıyor olacak.

Thermage CPT nasıl bir uygulamadır?

Thermage CPT*ise aslında ona yakın gibi dursa da farklı birteknik ile uygulana ve farklı sonuçları olan bir uygulamadır. Thermage CPT uygulamasında ise cildin sıkılaşması ve gergin bir hale getirilmesi amaçlanır. Thermage CPT ile cilt daha gençleşir ve daha parlak daha canlı bir hal almaya başlar.

Thermage CPT acı verir mi?

Thermage CPT kesinlikle acı vermez ve zaten sadece tek bir seanstan yapılmaktadır.

Velashape nedir?

Velashape*ise aslında ilk teknik uygulama etkilerini gösteren bir uygulamadır. Burada da hem selülit görüntüsünden kurtulmuş oluyorsunuz hem de daha şekilli bir vücut oranına ulaşmış oluyorsunuz Velashape ve diğer Ultrashape V3 kesinlikle bir zayıflama yöntemi değildir ama şekil verme yöntemiolarak kullanılacak en etkili yöntemlerdir. Sizler klinik ile görüşerek zaten size hangi tekniğin gerekli olduğu gibi çok detaylı bir görüşmeyi yapıyor olacak ve kararını sonra veriyor olacaksınız.

En güvenilir adres?

Saydığımız tüm uygulamalar için sizlerehttp://www.quartzclinique.com adresini önerebiliriz. Daha birçok güzellik adımlarını aynı adreste bulabilecek ve kendinizi güvenle teslim edebileceksiniz. Ultrashape V3 ya da diğer tüm güzellik uygulamaları için görüşme yapmak adına randevu almanız yeterli olacaktır. Memnun kalacağınız ve önereceğiniz bir uygulama sonucu olacağı kesin diyebiliriz.