twitter

tüm sosyalleşme araclarının başına gelen şey buranın da başına gelmiş; nefretimi kazanmıştır hemen. neden bilmiyorum
herkesin o anda başka birinin yaptığı şeyi bilmesi neden önemlidir bilemem.. üye sayısı küçümsenemeyecek kadardır.
türklerin pek de o an ne yapıyorsa yazdığı bir site değil. benim gördüğüm, biz daha güzel ve isabetli kullanıyoruz.
nasıl bir eğlence çeşidi olduğunu anlayamadığım hededir.şimdi su içtim,az sonra misafirliğe gidicez,şu filmi izledim süperdi gibi şeyler yazıyor birileri sonra birileri bunları okuyor ve eğleniyor,başka birileri de bu olan bitene anlam veremiyor tabi.
türk katsayısında artış göstermiş. aynı facebook, daha sonra friendfeed’te olduğu gibi. her salatalık gösterene tuzla koşan bir yapıya sahip olduğumuzdan mütevellit geçip gidiyor zaman işte bu haliyle.
ben bu siteden hicbir $ey anlamadim anlamiyorum diyeyim, ba$ka da bir yorum yapmayayim. uye olup tuvalete gidip geldikten sonra "az once sictim ben" falan mi yazacagiz ne yapacagiz? amac nedir?
facebook hesabini kapattigi icin hayatinda bir bosluk hisseden insanlarin da meylettigi paylasim sitesi. oldukca eglenceli insanlar var.
"10:43 - sıçıyorum.
10:44 - yerle temas kuruldu.
10:44 - tuvalet kağıdı yetmeyebilir.
10:45 - sıçmak gibisi var mı?"

kadar gereksiz anlık haberleşmeyi, mesajlaşmayı, iletişmeyi sağlayan site. sağda solda iphone ya da blackberry lerinden deli gibi bu siteyi ziyaret edenleri, arkadaşlarına neredeyse sıçtığı boku haber verenleri görmek mümkün.
alexa siralamasina gore dunyanin en cok ziyaret edilen 14. sitesi oldugunu gorup az once ilk defa uye oldum. daha once ne i$e yaradigini anlamami$tim, uye olunca daha hic anlamadim. chat gibi bir $ey mi ne sike yarar lan bu?!
google wave’den daha kullanışlı, daha tatminkar. 140 karakterlik saçmala, not, istenilen istenilmeyen ne varsa yazabiliyorsun. aslına bakılırsa ünlüler için birebir. medya olsun sanat alemi olsun o bu şu olsun iyi ekmeğini yiyorlar. e haliyle de twitter kazanıyor, ünlüler kazanıyor ekonomi kazanıyor. sen öylece bakıyorsun.
halen daha ne i$e yaradigini cozemedigim site. ben birilerine yorum mu yazicam, birileri bana bir $eyler mi giydirecek bilemedim bir turlu ya neyse. aldim accountumu koydum bir kenara, yarin oteki gun twitter piyasasi canlanirsa iyi bir fiyata elden cikartmayi du$unuyorum.

http://twitter.com/bulent_erol
çok güzel layn burası! demek istiyorum. istediğiniz kadar saçmalayabiliyorsunuz ve gayet güzel de oluyor. oyş. evet.
sozlukculer twitterde harcadiklari enerjiyi sozlukte harcasalardi yok mu ya, ek$i falan ne kalirdi yanimizda ismini bile dillendirmek istemiyorum.
yaziyi yazip update tu$una basmakla update i$leminin gercekle$mesi arasinda cok uzun bir zaman oynuyor. veritabanini guncellemeliler.
paso arizalanip duruyor bu aralar. lan bu kadar populer bir sitey sahip olacaksin ama arizalanmasina da izin vereceksin. garip $ey.

ayrica arizalanmasi kod hatasi kaynakli degil yogunluk ile alakali. yani esasen daha saglam bir sunucuya gecseler hic sorunlari olmayacak denyolarn.
0 /