türkiyede seks

arap dini ve arap törelerini yaşayan ülkemizde evlenmeden seks haram olarak görüldüğü için anadolu'da gençler kudurmasın ve olur olmadık işler yapmasın diye 16-20 yaş aralığı fazla geçirilmeden evlendirilmektedir. bu evlendirilmelerin esas amacı düzenli seks ve çocuk yapmaktır. düzenli seks ve çocuk insanı anarşizmden uzaklaştırmaktadır. evlenen ve çocuk yapan çift uysallaşacak ve geçim derdi gibi günlük kaygılara ömrünü uysal bir şekilde tamamlayacaktır.
tabi bu genç yaşta hayatı yaşamadan evlendirilen çiftler belki de hiç bir zaman,aşk seksini, orgazmı yaşayamadan ölüp gidecekler. zaten kocasını sütçü ile aldatan kadınlar, her gün pavyona giden erkekler de genelde bu kesimden çıkmakta.

diğer kesim ise eğitimi için evlenmeyi geciktiren şehirli okumuş 22-35 yaş arası kesimdir. bunlar da ikiye ayrılır,
1- aktif seks hayatı olmayanlar
2- aktif seks hayatı olanlar

Aktif seks hayatı olmayanlar, din gereği evlenmeden seks yapmaktan uzak duran kadınlar ve seks yapacak partner bulamayan (fakir,karizmasız veya çirkin) erkeklerdir. bu grupta hem kadın hem erkek evrimsel bir içgüdü olan seks içgüdüsünü karşılayamadığı için ciddi psikolojik sorunlar yaşamaktadır.

Aktif Seks hayatı olanlar, ülkemizde 22-35 yaş arası bekar erkeklerin sadece %10'unun aktif seks hayatı vardır. bunun nedeni aktif seks hayatı olan kadınların %90'ının utra seçiçi olması nedeniyle sadece yakışıklı,zengin ve kendi düzeyine göre en kültürlü erkekleri seçmesindendir. bu 1 erkeğe 9 kadın düşüyor anlamında değildir. zaten aktif seks hayatı olan kadın sayısı çok az olduğundan onlar da en iyi erkeklerle seks yapmak istemekte. bu nedenle az sayıda erkek ile az sayıda kadın match olmaktadır.

ülkemizdeki bekar erkeklerin %90'ı yılda hatta 2 yılda bir seks yaparsa öpüp başına koyarken %10'luk kesim avrupa,amerika seviyelerinde yılda 10-15 farklı hatunla seks yapabilme imkanı bulabilmektedir.