türkiye

Dünyanın en güzel doğasına ve coğrafyasına sahip ülkesi. Enler içerisinden bir En de en kötü yönetilen ülkesi klasmanına gelsin.
iq 86 mode on: dış mihraklar osmanlı'nın geri gelmesini istemediğinden her türlü engellemeyi yapıyor, büyük osmanlı imparatorluğu gümbür gümbür geliyor, 2023 de dünya'da sadece abd ve osmanlı (türkiye) süper güç olacak. zafer islamındır. iq 86 mode off

iq 94 mode on: yapmış olduğu haksızlıklardan,işledikleri cinayetlerden,hırsızlıklardan ve yolsuzluklardan hesap sorulacağını, hesaplaşma gününün adım adım geldiğini çok iyi bilenler gücünü korumak için ülkeyi kökünden yakmayı göze almış durumda. kendilerini korumak adına ülkemizi,ırkımızı orta doğunun en boktan devletlerinden de bile kötü duruma sokmaya devam ediyorlar.
cumhuriyet tarihinin hicbir doneminde gormedigi itibasizlasmayi bu donem gormektedir.

devlet bakanimiz hollanda da istenmeyen insan ilan edildi sinir disi edildi, baska devlet bakanlarimiz baska ulkelere gidip siyasi konusmalar yapamaz hale getirildi, avrupa ulkeleri bir bir aleyhimize konusmalar gerceklestiriyor kararlar aliyor. bizim liderimiz ise onune gelen herkese nazi yakistirmasi yapiyor.

bakalim bu kapkara bulutlar nasil bir ruzgarla dagilacak.
Dünya Altın Konseyi'nin ilk 50 altin rezervi sahibi olan ulkeler siralamasinda turkiye 396,5 tonla ilk 50 nin icerisinde yer aliyor.
milli devlet yerine ümmeti yücelten devlet zihniyetinin sonucu.. bir ümmetçi polisin büyükelçi öldürebildiği bir ülke. 90 yıl öncesine geri döndük
1 hafta boyunca terör ile alakali bir saldiri olmasin, piyango bileti alicam. kesin tutar.

bu ulkede bir hafta olay olmamasi, piyangoda buyuk ikramiyeyi kazanmaktan guc hale geldi.
darbe girişimi bastırıldı denilip halkı hala meydanlara davet eden\yem eden ülke. biz belki hala resmin bütününü göremiyoruz. bunlar hayırlı şeyler değil.
2014 senesinin ucuncu ceyreginde buyume hizi 1,7 olmus. oysa ekonomistler 2,5 / 2,8 oraninda bekliyorlardi.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27743947.asp
a$agidaki verillerle birlikte ortadogunun en guclu 2. ordusuna sahipmi$.

savunma bütçesi: 18.1 milyar dolar
aktif cephe personeli: 410,500
tank: 3.657
hava aracı: 989
0 /