the protector

Netflix in yeni dizisi. Dizinin bizler için olan en büyük özelliği ise Türk dizisi olması ve fantastik bir dizi olması, tıpkı diğer Netflix dizileri gibi. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, hazar ergüçlü, Okan yalabık gibi isimler mevcut. İlk sezonu 10 bölümden oluşuyor ve ben ciddi ciddi beğendim. Diziden öyle büyük kocaman şikayetlerim yok. The Buffy vampire slayer tadında sıkmayan sürükleyici bir dizi olmuş. Zaman ayırmak, izlemek lazım.
yönetmen can evrenol güzel iş çıkartmış,amma velakin çağatay ulusoyun oyunculuğuna bi türlü ısınamadım,hep bir çiğ kalıyor gözümde.kısaca fena değil izleyen niye izledim diye pişman olmaz
Kötü olduğu bir gerçek. Bir kaç bölüm dayanabilmiştim. Geçenlerde 3.sezon duyurulduğu gibi yayınlandı. Acaba nasıl sıçtılar diye merak ediyordum ama şöyle bir 3. Sezon bölümleri ımbd ortalamasına baktım, çoğu bölüm 8 üstü puan almış. Sadece ilk bölüm 7.1 de kalmış. Burayı ne kadar takarsınız o ayrı konu ama bir tık üste çıkmışlar sanki. İlk iki sezona dayanabilen varsa, bizlere üçüncü sezonu değerlendirse güzel olurdu.