ters cephe

sürekli bağrış çağrış halinde geçen, tahammül etmekte ciddi anlamda zorlanılan tartışma programı. ümit zileli her zaman idmanlı, her zaman bağrışmaya istekli. eminim aynanın karşısında kendisiyle de kavga ediyordur.
hayir anlamadigim $ey, bu programda kimin hangi tarafta oldugu belli, yani tarafsiz kimse yok. tarafsiz kimse olmayinca kimin ne soyleyecegi de bariz belli oluyor. umiz zileli "akp yaptiysa muhakkak kotudur" havasinda nefes almaksizin konu$urken kutahyali da "akp sictiysa o bok kokmaz arkada$!" tavirlarinda soylemlerine devam edecek.

e bu durumda kim neyi neden tarti$iyor, bunu anlamak guc. konuyu ekranin altindaki yazidan okuyorum bana yetiyor. kimin neler soyleyecegini zaten biliyorum, sonra da kanali degi$tiriyorum.
eger bu program demokratik bir program oldugunu iddia etmeye devam edecekse rasim ozan kütahyalı’nin tez elden programdan ihraci $arttir. yine allahina kadar akp savunucusu birisini getirsinler oraya hic problem degil, yeterki küstahca insanlari susturmaya cali$masin, soylenilenleri once dinlesin sonra neyi savunacaksa onu savunsun.

mujdat gezen ile alakali bolumun videosu $urada;

http://tinyurl.com/6exlslu