spotify

internet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz, dinlemek istediğiniz her şeyi çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz, türkiye için servis sunmayan çok süper oluşum. dinleyebilmek için yolları mevcut, aramaya inanın yeter ki.
bugunden itibaren turkiye’den de ula$ilabilir olmu$. platformda 20 milyondan fazla $arki var tey tey.

https://www.spotify.com/tr/
üç ayrı üyelik tipi vardır.

free - tahmin ettiğiniz gibi ücretsiz.
unlimited - aylık 5 lira.
premium - aylık 10 lira.
bilgisayar, telefon, tablet sürümleri de vardır. ayrıca premium hesabı sadece cc yazarak 1 aylığına kullanabiliyoruz. bunun dışında premiumlarda şarkı kalitesi daha yüksektir ve şarkıyı indirme özelliği de mevcuttur.
uzun bir süredir premium sürümünü kullandığım müzik platformu.
hem mobil sürümünü hem de pc sürümünü kullanıyorum. allah sizi inandırsın bir kere bile aman ben donayım, kasayım, veri kaybedeyim, kalitemden ödün vereyim tarzında sorunlar yaratmadı. hani bilen biliyor hali hazırda suraya log in olup yazmaya üşenen bir adamımdır ama özellikle bu uygulamanın google play sayfasına gidip defalarca olumlu yorum yazmışlığım var. tek derdim ulan zaten garip bir ülkede yaşıyoruz gün gelir kapattık ettik derlerse ne yapacağımdır.

öperim spotify, kib, bye xoxo
daha önce facebook ile üye olduysanız facebook suz giriş yapamayacağınız uygulama.

aslında tek bir yolunuz varmış o da mevcut premium aboneliğimizi sonlandıracaksınız. daha sonra farklı bir mail adresi ile farklı bir üyelik açacaksınız ve tüm listelerinizi tekrar yaratacaksınız. arkadaş ben o listeleri oluşturmak için yıllarımı vermişim lan sen gelmiş yeniden yap diyorsun bana. facebook aleminin gerizekalılığı canıma tak etmişken, bir çözüm yaratılmaz ise korkarım sana da veda edeceğim eyyy yüce spotify!
haftalık keşiflerini düzeltmediği sürece bir süre kullanmayacağım program.
benim kutsal müzik listeme saçma sapan şarkılar önermekte. önceden heyecanla beklediğim pazartesi keşifleri, şu sıralar bu pazartesi ne saçmaladılar diye geçmekte. sıkıcı pazartesilerime bir umuttun sen haftalık keşif. lütfen topla kendini.
Mümkünse ayarlardan şarkı kalitesi "yüksek" olarak ayarlanıp kullanılması gereken uygulama(free versiyonda yok).Öğrenciler için olan hesap veya aile hesabı ile gayet makul bir fiyata alınıp kullanılabiliyor.
öğrencilere %50 indirim sağlamasıyla hemen bir adet premium üyeliğini edindiğim über streaming uygulamasıdır. bu devirde 320kbps müziği kim kime veriyor dedirtendir. bir yükseköğretim kurumuna kayıtlı olduğunuzu belgeyle ispatladığınız takdirde 6.99tl'ye premium üyelik satın alabilirsiniz.
haftalık keşifleri hala ne olduğu belli olmayan şarkılarla dolu olan uygulama. ulan bir tane rusça veya ona benzer türde müzik dinlemiyorum, bana önerdiği şarkılarda rusça angalo sakson şarkılar var. haftalık önerileri çok takmıyorum ama arada bir kaç tane sağlam çıkabiliyor.