spoiler

yogun istek üzerine spoiler vermenin diger alternatif yolunu payla$mak istedim.
ba$langıc notu: çok basit bir dille yazılmı$ ve yapılabilseydi eger grafikle çizilebilecek türden bir entrydir a$agıda okuyacaklarınız. daralırım diyorsanız bırakınız ihtiyacı olanlar okusun.

ben bir entry girdim. öznel fikrimi de savunmak istiyorum.

ba$lık: ye$il yol
entry:
tom hanks’in ba$ rolde oynadıgı sinema yapıtıdır.

ama bir eksik var, kendi fikrimi de bagıra cagıra anlatmanın bir yolu almalı. filmden ho$lanmadım, ve bana ait bir alanda öznel ele$tirimi sözlük kurallarından bagımsız bir $ekilde yapmak istiyorum. $u $ekilde olacak.

entry:
tom hanks’in ba$ rolde oynadıgı sinema yapıtıdır.

---bi$idememlazım---
yardımcı oyuncu olan adamın ismini bilmiyorum fakat, tam bi orospu cocugu gibi davranıyordu. film boyunca gıcık etti beni. bence filmi baltalayan bi oyunculugu vardı. tam diyorum aha adam agzını açtı insanları iyile$tiriyor diye bi bakıyorum bu aq. kıl kuyrugu yine.

---bi$idememlazım---entry burada bitti.
ve ben spoiler vermek için ne yaptım?
3 adet tire koydum yanına bi$idememlazım yazdım. bi$idememlazım’ı faremle taradım ve yandaki butonlardan gbkz üzerine bastım. ne yapmı$ oldum, gbkz vermi$ oldum.ve yanına 3 adet tire daha ekledim. i$te $u:

---bi$idememlazım---altına payla$mak istedigim aptalca çılgınca iyimser veyahut kötümser ne varsa dü$üncemi yazdım. ve sonuna tekrardan aynı i$lemi tekrarladım:

---bi$idememlazım---
(dü$üncem)
---bi$idememlazım---

aklı karı$mı$, beyni yorgun, fiziksel olarak bitmi$ arkada$lar için her zaman hep destek tam destek.

öptüm.


bu başlıktaki tüm girileri gör