spider man

radyasyon magduru bir orumcek tarafindan isirilarak orumcek ozelliklerine burunmus,espirili,karizmatik kostumlu,super kahraman.
cizgi filmlerinde dusmanlarina karsi kendi gelistirdigi orumcek agi atma mekanizmasi, nasil oluyorda filmde orumcek adamin dogal bir gucuymus gibi gosteriliyor diye derin dusuncelere gark eden sonradan olma kahraman.
radyasyonlu bir orumcek tarafindan isirilmis aglariyla oradan oraya atlayan bir süper kahramandir.

ilk serinin kotu karakterli super kahramanininin mini mini orumcek bakalim nerde gorulecek sonra yesil cin gelicek orumcegi yiyecek slogani yarilmamiza neden olmustur. an itibariyle izlenen filmdir.
yanliz ben ye$il cin’in ucan aracina hastayim.ne trafik ne bir $ey.atla uzerine git nereye gidersen.ucan halinin geli$mi$ versiyonu gibi bir $ey.park sorunu da yoktur onun.
cizimlerinin beni asiri derecede kendine cekmesinden dolayi bi nebze hayrani oldugum super kahraman.
ayrica, (bkz:venom)
amazing spider-man 529 sayisi ile kırmızı-sarı iron man benzeri bir kostüm giyen bundan önceki bölümlerde ölen ve koza örerek tekrar dirilen süper kahraman.
pc oyununda ilk once bir bankada esir alinan rehinler kurtarmaya cali$iyorsunuz, sonra jonah jameson’i esir alan akrepi saf di$i etmeye cali$iyorsunuz ve sonra da polislerin yogun ate$lerinden kurtulmaya cali$iyorsunuz.
yönetmen sam raimi’nin muhteşem görüntüler yakaladığı filmdir. özellikle birinci filmin başlarında okul olarak örümceklerin olduğu labaratuvar gezilirken mj tarafından bir örümceğin eksik olduğu söylendikten sonra görüntüye bir anda ağlarını köşeye örmüş olan örümcek girer. kameranın bakış açısı değişmez sadece odaklanılan nokta değişmiştir ki geçiş muhteşemdir.
0 /