sınava hiç çalışmadım deyip 100 alan insan

cok zeki ve calismaya ihtiyaci olmayan biri olmasi mutemelse de cogunlukla yalanci insandir bunlar.belki de kendisine zeki bir hava katmaktir amaci bilinemz fakat daha ziyade antipatik bir hava olusturur kendileri.
bunlar yemeden, icmeden ders calisan tiplerdir aslinda. nedense kendilerini zeki gostermek icin "ben calismadim 100 aldim" gibi aptal cumleler kullanirlar. bu insanlarla karsilasilinca kulaklarin tikanilmasi gerekmektedir yoksa sinir krizi gecirilir.

-ali bugun sinav sonuclari aciklanacak
+az calistim sende not tutmamistin ya birseye bakamadim hic ceren
-bende hic calismadim
*mehmet 20 huseyin 69 ceren 100 ali 31 ...
+hassiktir ulan hani calismamistin
-ee sey hem sanane bea kendi yazdigim notlari birde sanami verecektim
+oha bea ceren birde notlarin mi vardi
-demin de dedigim gibi sanane.
eger sinifin 100luk calisan ogrencisinin yanina oturmuslar ise iddialari dogru olabilecek olan insanlar.
en sinir oldugum inek ogrenci tipidir.calismak ayip degildir ama nedense bu tip ogrenciler hem calisir hem de calistiklarindan utanir ve her seferinde inanmayan bakislara ragmen zeki olduklarını kanıtlama çabasından dolayı calismadiklarini israrla soylemeyi ihmal etmezler.disardan ne kadar antipatik ve komik gorunduklerini bilseler bir daha soylemezlerdi kanimca.
dogru olabilecek bir onermedir,örnek olarak bir matematik sınavını ele alalım,bu ogrenci turev almasını biliyorsa (ki turev alabilmek icin deliler gibi ders çalışmaya gerek yoktur,işin mantıgını anlamanız kafidir,neyse mevzu bu degil) biraz da logaritma biliyorsa sınavdan 100 ü koymus demektir...demekki neymiş okuzun altında her zaman buzagı aramamak lazımmıs..
öldüresiye dövülmesi gereken insandır kendisi..aynı kişiligin sınıfın cogunlugu 0 almısken "aa hocam neden 90 aldım ben yüzlük kagıt vermiştim,hatam nerdee.." deme gafletinde bulunma oranı yüksektir..
0 /