şeyma subaşı

acun ılıcalı’nın türkiş nataşası. başka bir tabir bulamadım. adamın evli, çocuklu olduğu ve boşanmak istemediği ortadayken ilişkiye girip parasını yiyene ve bunu boşanma iptal olduktan sonra bile devam ettirene başka şey denmez. bir de bu kız röportaj verip acun’un parasıyla açtığı butiği anlatıp aldığı jiple dolaşıyor ki bunu yapmaktaki esas hedefi de acun’un eşinin gururunu kırıp boşatmak ya da ünlü olmak diye tahmin ediyorum. acun ılıcalı gibi özel hayatında eskiden baya ahlaklı ve sadık görünen bir adama hiç yakışmayan görgüsüz, cahil bir kız. eşi de aksine çok cici, hanım hanımcık bir kadın gibi sanki. erkekleri ve onların doyumsuzluklarını anlamak gerçekten çok zor.
kızın güzelliğine sıçarım size bir şey olmasın.


ya arkadaş, bu kız acun ılıcalı evli iken onunla birlikte olmaya başladı mı başladı. bugün gazetelerde boy boy acunla çekilmiş olan resimleri manşetten verilmiş mi verilmiş. fotoğrafların geldiği yer ise çok sayın subaşı’nın twitter’daki şahsi hesabı. adam evli, yineliyorum, 2 de çocuğu var ve boşanmaktan vazgeçti.
e şimdi bu tutumlar nedir böyle, karısını kudurtmak aşağılamak için mi yapıyor bu hareketleri? ne için yaparsa yapsın toplumdaki yargı karısının değil de kendisinin bir metres olduğu yönünde...
dun facebook profilinde acun ılıcalı ile birlikte oldugunu kanitlayan nitelikte pek cok fotograf payla$mi$ti. acun ılıcalı konu ile alakali yorum yapmi$;

"$eyda hanim bizim herhangi bir cali$animizdan farksizdir. sortie’de parti verilmi$ti, kendisi de o partiye katildi."

bu aciklama diger resimleri aydinlatmadi gerci.
kendisini plajda bikinisiyle de gormek varmi$ kaderde. fotograf da olsa guzel guzeldir;

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=58168&rid=2368&p=1
üniversitede okurken söyleşiye gelen acun'a numarasını verdiği, sonra malum yarışa katılığı ve acunun buna ev açtığı söyleniyor. sonrası malum boşanma haberleri, acunu bırakmayan legal eş, gayrı meşru çocuk vs. instagramda az önce tesadüfen kadının profiline denk geldim. dominikte survivor çekilirken arkada kızıyla takılıyor. çok yazık lan bok gibi para, güzeller güzeli bir kız çocuk, hiçbir karede olmayan bir acun ve ölene kadar gelecek metres\kapatma damgası.
hayattaki tek başarısı doğru zamanda doğru(!) erkekle seks yapmış olmak olan kadın. sanem çelik'in senelerce geri dönemediği ülkemizde bu kadın ve ahlaksız yaşamı hakkında en ufak bir haber bile olmaması ise tamamen medyanın acun korkusu, halkın ikiyüzlülüğü.
küçücük kızları seni acunla tanistiririm diye gazlayip adına fan sayfaları açtıran övgüler yağdırtan sonra bir bahaneyle hepsini engelleyen ikinci kadın a.k.a milli metres.
şu günlerde haterlarının bomba açıklamalarıyla kudurmuş kadın. çekirdeğimi çayımı aldım kıvılcım uralın sırasını bekliyorum.
Söylenilenlere göre önce Acun Şeymadan hoşlanmış. Acun zengin ya herkesin aklına gelen ilk şey Şeyma Acunu ayarttı bilmem ne. İlişkinin içeriği belki çok farklıdır bilemeyiz. Olmaması gereken bir ilişki bencede ama beğenmiyoruz diye de boklama gerek yok diye düşünüyorum.
Allah esirgesin kardeşim bir gün bunun yediği haltları yiyip sonra yetmiş milyona babamı kıvama getirdim, ablama bi çanta aldım ağladı gibi açıklamalar yaparsa ben o kızı döverim. Ailesinin mezhep sağlam genişlikte.
ben hic anlamiyorum.

kız kalkti bir gazeteye roportaj verdi ama iyi ama kotu, ben zerre begenmedim, ilgi alanim dahilinde hic degil zaten. ancak gazetelerin kose yazarlari yazacak konu bulamamis olacaklar ki nefes almaksizin her gun bu kizin roportajini konu alip koselerine tasiyorlar. ya arkadasim memlekette her sorun bitti her yerimiz gullerle bezeli de sen buna mi takildin?

ustelik roportaji yayimlayan gazete ayni, roportaja saldiran yazarlarin yazdigi gazete ayni. okuyucuyu salak yerine koymasaniz ya artik?
tam bilmiyorum ama galiba acun evliyken onu kafalamış ve yasak ilişkiden çocuk yapmış. bugün de düğünü varmış. özel uçakla, helikopterle falan gidiyor düğüne. Instagram'da 1,9 milyon takipçisi var. hiç bir iş yapmadan ayda 100.000 TL falan harcıyor.
en az 1 milyon kadın takipçisi de böyle ahlaksızlıkla başlayıp evliliğe giden zengin bir hayatı nasıl elde edebilirim diye ağzının suyu akarak ve kıskanarak bu kadını takip ediyorlar. bu ülke gerçekten bitik durumda. lağımlardan daha pis durumda. kurtulması çok zor. bir taraftan şeyma subaşı hayranları diğer taraftan dinciler kuşatmış durumda.
0 /